PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

iPhone XS Max remontas

Siekdami išlaikyti klientų pasitikėjimą, kiekvieną dieną sunkiai dirbame. Žinome, kiek problemų gali sukelti sugedęs telefonas, todėl į kiekvieną remontą žiūrime individualiai ir atsakingai. Jūsų Apple iPhone sutvarkysime per 1 valandą, suteiksime mažiausiai 3 mėnesių garantiją bei pasiūlysime žemiausią remonto kainą.

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  GedimasKaina
  ECONOMY analogo ekrano keitimas90€
  PREMIUM analogo ekrano keitimas105€
  LCD ekrano stiklo keitimas
  Akcija!
  109€
  LCD ekrano ir sensorikos (stiklo) keitimas
  Akcija!
  169€
  Pagrindinės (galinės) kameros keitimas89€
  Galinės kameros stikliuko keitimas29€
  Ausies garsiakalbio keitimas39€
  Galinio viršelio keitimas75€
  Baterijos keitimas49€
  DiagnostikaNemokama
  Krovimo lizdo keitimas
  Akcija!
  49€

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   Remontas per 1 valandą.
   Esame savo srities profesionalai, todėl iPhone remontą galime atlikti itin greitai ir kokybiškai. Esant nestandartiniams defektams remontas gali užtrukti ilgiau, tačiau Jūs visada būsite apie tai informuoti.
   Kokybės garantija. Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
   Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
   Apdraustų Apple iPhone remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.
   Negalite atvykti? Atvyksime pas jus patys!
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Apie galimybes pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37068162157 arba info@phonefix.lt

   Specializuotas Apple iPhone XS Max remonto centras

   Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio Apple iPhone XS Max remonto paslaugos.
   Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys Apple iPhone XS Max technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl
   investuojame į naujausią iPhone XS Max remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų.

   Kokią naudą gausite pasirinkę PhoneFix telefonų remonto centrą?

   • Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
    Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
    Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
    Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
    Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
    Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų. Daugiau informacijos suteiksime numeriu Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157
    Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
    Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
    Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157

   Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano telefono korpusas įlinkęs. Ar galėsite pakeisti tik ekraną?

   Dužus iPhone XS Max ekranui, dažnai įlinksta ir pats iPhone XS Max korpusas – nesibaiminkite – mūsų servise dirbantys meistrai naudoja įrangą, pagamintą specialiai iPhone XS Max korpuso kraštų tiesinimui. Keičiant ekraną ši paslauga visiškai nemokama!

   Kaip keičiate iPhone XS Max ekranus?

   Ekrano keitimo darbai atliekami tik su specialiai tam skirtais įrankiais ir medžiagomis, todėl garantuojame greitą ir profesionalų ekrano keitimą. Visi mūsų naudojami iPhone XS Max ekranai atitinka gamintojo keliamus kokybės standartus. Tam, kad Jūsų iPhone XS Max po ekrano keitimo veiktų nepriekaištingai, ekranai yra daug kartų kruopščiai tikrinami. 

   Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Kiek laiko užtrunka iPhone XS Max remontas?

    Mūsų servise iPhone XS Max remontas yra atliekamas iki 1 valandos. 

   Ar turite pakaitinių telefonų?

    Taip. Pakaitinį telefoną remonto laikotarpiui suteiksime visiškai nemokamai.

   iPhone XS Max – didžiausias dvyliktos kartos Apple išmaniųjų flagmanas. Vartotojams jis buvo pristatytas dar 2018 metais, o prekyba juo prasidėjo tų pačių metų rugsėjo 21 dieną. Telefonas buvo pirmasis padidinto mastelio iPhone, kuris turėjo mažesnį apvadą aplink ekraną už bazinį modelį. XS Max modeliai turėjo itin galingus procesorius, palaikė dvi SIM korteles, gebėjo vaizdą įrašyti su Stereo garsu, o papildomai vartotojus džiugino dar ir stipri apsauga nuo vandens.

   Jeigu jūsų iPhone XS Max buvo pažeistas, neskubėkite jo įkeisti, parduoti ar ieškoti naujo telefono. Labai dažnai iPhone XS Max remontas ir mūsų taisykla gali padėti pašalinti gedimus ar defektus už sąlyginai nedidelę kainą. Greitai ir kokybiškai atliktas jūsų iPhone XS Max taisymas leis vėl mėgautis visaverčiu, sparčiu ir puikiai veikiančiu telefonu.

   Greitas ir kokybiškas iPhone XS Max taisymas

   Mūsų taisykla yra specializuotas Apple išmaniųjų įrenginių servisas. Remontuojame apdraustus iPhone telefonus arba tuos, kurie dar turi pardavėjo ir/ar gamintojo garantiją. Mūsų atliktas remontas suteikia ir specialią garantiją atliktiems darbams, kuri galioja nuo 3 mėnesių.

   Pas mus atliekami šie remonto darbai, iPhone XS Max: lietimui jautraus stiklo keitimas, baterijos keitimas, ekrano keitimas, mygtukų arba įkrovimo lizdo remontas, įrenginio diagnostika, galinio viršelio keitimas, kitos paslaugos. Daugumą darbų atliekame per vieną valandą. Jeigu norite sparčiausio remonto, rezervuokite darbų laiką internetu.

   iPhone XS Max ekrano keitimas

   Ne paslaptis, kad iPhone XS Max ekrano keitimas yra labai sudėtinga ir daug žinių bei įgūdžių reikalaujanti užduotis. Šie telefonai turi 6,46 colio arba 164mm įstrižainės ekraną su OLED HD technologija. Ekranas yra dengtas su sutvirtintu stiklu, turinčiu 3D lietimo technologiją.

   Saugu sakyti, kad tokios delikačios technologijos montavimas ir iPhone XS Max taisymas ekrano keitimui yra tikrai sudėtingos užduotys. Norint tai atlikti kokybiškai, reikia didelės patirties ir išmanymo, ką jau kalbėti apie tinkamus įrankius bei darbui skirtas medžiagas. Phonefix technikai yra kvalifikuoti ir patyrę, tad iPhone XS Max ekrano remontas atliekamas ne tik kokybiškai, bet ir maksimaliai greitai.

   Jeigu klientams yra poreikis, visam laikui, kol vyksta iPhone XS Max stiklo keitimas arba pačio ekrano keitimas, nemokamai suteiksime pakaitinį telefoną.

   iPhone XS Max baterijos keitimas

   Jeigu pastebėjote, kad jūsų iPhone XS Max ėmė labai greitai išsikrauti, nebesikrauna arba visai nebeįsijungia, labai tikėtina, kad reikalingas baterijos keitimas. Senesniuose arba kitų gamintojų telefonuose dažnai galima bateriją pakeisti nesunkiai, rankiniu būdu. Tačiau XS Max modelio, kaip ir daugumos Apple išmaniųjų, baterijos keitimas yra sudėtingas procesas. Norint įdėti naują, net 3174 mAh talpos ličio jonų bateriją, reikalingas didelis technikos išmanymas. Turėdami kvalifikuotus technikus bei dideles žinias, galime tokius remonto darbus atlikti bene pigiau nei kitos taisyklos.

   Paslaugos gera kaina!

   Jeigu norite, kad iPhone XS Max remonto kaina būtų mažesnė ir jis kainuotų pigiau, rezervuokite laiką. Jo sutaupyti papildomai galite išsikviesdami kurjerį, kad jie įrenginį paimtų iš jūsų vietos ir po remonto, vėl jį pristatytų.

   Phonefix atliks visus taisymo darbus: bus pakeičiamas iPhone XS Max kameros stikliukas, galinis stikliukas arba lietimui jautrus stikliukas, kone visi kiti komponentai, kuriuos reikia sutvarkyti. Interneto puslapyje rasite kainoraštį, kuriame surašytos visų paslaugų įkainiai!

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!