PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

OnePlus 5T remontas

Siekdami išlaikyti klientų pasitikėjimą, kiekvieną dieną sunkiai dirbame. Žinome, kiek problemų gali sukelti sugedęs telefonas, todėl į kiekvieną remontą žiūrime individualiai ir atsakingai. Jūsų telefonui suteiksime mažiausiai 3 mėnesių garantiją bei pasiūlysime žemiausią remonto kainą.

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  GedimasKaina
  OnePlus 5T ekrano stiklo keitimas
  Akcija!
  80€
  OnePlus 5T ekrano keitimas105€
  Galinio viršelio keitimasPrašome teirautis!
  Baterijos keitimas34€
  Krovimo lizdo keitimas34€
  DiagnostikaNemokama

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   SKUBUS ONEPLUS TELEFONŲ REMONTAS
   Esame savo srities profesionalai ir standartinius remonto darbus atliekame valandos bėgyje. Norėdami sužinoti tikslią remonto trukmę, susisiekite su mumis kontaktiniu numeriu +37068162157 arba el. paštu info@phonefix.lt
   Negalite atvykti? Atvyksime pas jus patys!
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Apie galimybes pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37068162157 arba info@phonefix.lt
   Kokybės garantija. Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
   Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
   Apdraustų OnePlus telefonų remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

   PhoneFix LT specializacija – OnePlus 5T telefonų remontas.

   • Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio OnePlus 5T telefonų remonto paslaugos. Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų

   Kokią naudą gauna pasirinkę PhoneFix?

   • •Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   • • Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   • • Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
   • •Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   • • Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
   • • Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų.
   • •Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
   • • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   • • Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157

   Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   OnePlus telefonų remontas – tai būtina paslauga šio telefonų gamintojo savininkams. Jeigu ieškote kokybiškų ir greitų OnePlus taisymo paslaugų gera kaina, rinkitės telefonų taisyklą Phonefix – mes galime sutaisyti įvairius šio gamintojo modelius be jokių nesklandumų. O geriausia tai, kad pas mus dažnai taikoma akcija!

   Phonefix taisykloje visiems remonto darbams yra suteikiama mažiausiai trijų mėnesių garantija. Taisome ir apdraustus telefonus, o viso taisymo metu galėsite nemokamai naudotis pakaitiniu telefonu.

   OnePlus 5T remontas Vilniuje

   OnePlus telefonai vis labiau populiarėja rinkoje, todėl OnePlus taisymas tampa gana paklausus. Phonefix taisykla siūlo šio telefono remonto paslaugas gera kaina. Pats telefono remontas yra atliekamas Vilniuje adresu S. Žukausko g. 1, tačiau dėka logistikos partnerių DPD galime sutaisyti įrenginius iš visos Lietuvos. Šios paslaugos veikimo principas labai paprastas: atvykęs kurjeris paima sugedusį telefoną, o po taisymo grąžina atgal. Norėdami pasinaudoti šia kurjerio paslauga, kuri yra visiškai nemokama, turite užpildyti kurjerio iškvietimo į namus formą. Ją rasite mūsų interneto svetainėje, visa trukmė nuo paėmimo iki grąžinimo paprastai yra trys darbo dienos. Pačio taisymo trukmė įprastai yra 1 valanda, todėl jei norite dar greitesnio taisymo, galite atnešti savo telefoną patys darbo ir ne darbo metu. Antruoju atveju prieš atvykstant, jums reikia susisiekti su mumis.

   Kurjerio paslaugos atsiliepimai yra itin geri, ją jau išbandė daugelis žmonių. Ar prisijungsite prie jų ir jūs?

   Darbai, kuriuos atliekame OnePlus 5T telefonams

   Kalbant apie dažniausiai pasitaikančius remonto darbus, tai yra ekrano keitimas, duomenų atstatymas, kameros remontas ir garsiakalbių remontas. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti visas šias paslaugas. Konkrečiai OnePlus modeliams šiuo metu atliekamas:

   Ekrano stiklo keitimas;
   Ekrano keitimas;
   Galinio viršelio keitimas;
   Baterijos keitimas;
   Krovimo lizdo keitimas.

   Kiekvienam įrenginiui atliekame išsamią diagnostiką, kurios metu nustatomos konkrečios problemos. Tai jums nieko nekainuoja! Neturėsite mokėti, net jeigu nuspręsite netaisyti telefono gedimų.

   OnePlus 5T remonto kainos

   Visos remonto darbų kainos yra nurodytos mūsų interneto puslapyje esančiame kainyne, tačiau jeigu neradote konkrečios kainos, visada galite kreiptis į mus. Pasistengsime pateikti geriausią pasiūlymą, taip pat pritaikysime nuolaidą klientams, jeigu:

   Užsirezervuosite taisymo laiką iš anksto. Laiko rezervacija naudinga ir mums, nes mes galime pasirūpinti visomis reikiamomis remonto detalėmis;
   Taisysite kelis gedimus vienu metu. Klientai, kurių telefonuose diagnostikos metu aptinkami keli defektai, gali susitaisyti savo įrenginį pigiau.

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!