PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Lenovo planšetės remontas

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  Kainoraštis (Detalės + darbai)

  Lenovo planšetinių remonto kainoraštis (žiūrėti čia)

  Remonto pavadinimasKaina
  Lietimui jautraus stiklo keitimasnuo 29€
  Krovimo lizdo keitimasNuo 14€
  Baterijos keitimasNuo 22€
  Garsiakalbio keitimasNuo 19€
  Priekinės kameros keitimasNuo 34€
  Galinės kameros keitimasNuo 24€
  Garso/įjungimo mygtukų keitimasNuo 17€
  Drėgmės šalinimasNuo 15€
  Duomenų atstatymasNuo 34€
  Ryšio antenų remontasNuo 24€
  DiagnostikaNemokama

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   Greitas planšetinių kompiuterių remontas.
   Esame savo srities profesionalai, todėl remontą atliekame itin greitai.Jeigu reikiamas detales turėsime vietoje, remontą atliksime 2-jų valandų bėgyje. Esant nestandartiniams defektams remontas gali užtrukti ilgiau, tačiau Jūs visada būsite apie tai informuoti.
   Kokybės garantija - Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Darbus atliekame visoje Lietuvoje
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio į mūsų servisą Vilniuje, galime paimti jūsų iPad patys.
   Apdraustų planšetinių remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

   PhoneFix LT specializacija – Lenovo planšetinių remontas.

   Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio Lenovo remonto paslaugos. Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų

   Kokią naudą gauna pasirinkę PhoneFix?

   • •Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   • • Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   • • Rinkdamiesi remontuoti planšetę mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
   • •Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   • • Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų.
   • •Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
   • • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   • • Patarsime kaip apsaugoti savo planšetę, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti planšetę tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie šią paslaugą suteiksime paskambinus numeriu +370 681 62157 arba info@phonefix.lt

   Mano planšetinis apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip.Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus planšetinius kompiuterius. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano planšetė neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų planšetinio kompiuterio remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Lenovo – vienas iš labiausiai Lietuvoje mėgstamų kompiuterinės technikos gamintojų. Dėl to, kad gamina ekonominės klasės įrenginius, siūlančius gerą kainos ir kokybės santykį, Lenovo tapo vienu iš sėkmingiausių planšetinių kompiuterių ir nešiojamų kompiuterių gamintojų beveik visame pasaulyje.

   Jeigu jūs turite Lenovo planšetę, kuri ėmė prasčiau veikti, buvo pažeista ar tiesiog sugedo – neskubėkite jos keisti nauja. Labai dažnu atveju daug pigiau yra Lenovo planšečių remontas, kuris leidžia greitai ir nedidelėmis sąnaudomis pašalinti gedimus ar defektus. Mūsų taisykla – specializuotas Lenovo servisas Vilniuje. Kokybiškai suremontuosime jūsų planšetę ir atliktiems darbams net suteiksime nuo 3 mėnesių garantiją.

   Greitas ir kokybiškas Lenovo planšetės taisymas

   Greitai ir kokybiškai bei gera kaina suremontuoti Lenovo planšetes gali labai nedaug remonto centrų. Vienas iš jų – Phonefix taisykla Vilniuje. Kvalifikuoti mūsų technikai puikiai išmano tokias užduotis, kaip Lenovo planšečių ekrano keitimas, programinė diagnostika ir kitų techninių komponentų taisymas. 

   Didžioji dalis visų planšečių remonto darbų atliekama vos per 2 valandas. Jeigu norite, kad Lenovo servisas Vilniuje remontą atliktų greičiausiai, rezervuokite laiką internetu. Tuomet remontas kainuos pigiau, nes pritaikoma nuolaida, o ir paslaugas gausite būtent tuo laiku, kada jums yra patogiausia.

   Kokybišką taisymą garantuoja aukšta meistrų kompetencija ir darbams suteikiama garantija. Be to, visų remonto paslaugų kainyną rasite šiame interneto puslapyje.

   Lenovo planšetės ekrano keitimas

   Lenovo ekrano keitimas reikalauja ne tik naujos, sveikos detalės, tačiau ir puikaus techninės dalies išmanymo. Ekranus planšetiniuose kompiuteriuose dažniausiai keičiame po sutrenkimų, pažeidimų, įskilimų arba, jeigu ekranas tapo programiškai nebeveiksnus, pvz., nereaguoja į prisilietimus, nebeatkuria vaizdo, rodo išsiliejusį vaizdą ir t.t.

   Toks Lenovo planšečių remontas trunka vos porą valandų, tačiau jūs gaunate puikų rezultatą. Be to, Lenovo Yoga ar kito modelio planšetinių kompiuterių ekranų remontas gali būti atliekamas ir net, jeigu įrenginio negalite pristatyti mums į vietą. Pas jus atvyks mūsų partneriai kurjeriai, kurie paims planšetę ir ją pristatys į taisyklą, o po remonto mes ją grąžinsime jums.

   Lenovo planšetės baterijos keitimas

   Baterijos keitimas planšetėms reikalingas tuomet, kai jos ima labai sparčiai išsikrauti, nebeįsikrauna arba baterijos veikla pasidaro nenuspėjama ir nepastovi. Net ir beveik visai neveikianti baterija neturėtų skubinti pirkti naują planšetinį kompiuterį. Paprastas ir nebrangus baterijos keitimas ir toks Lenovo remontas gali išspręsti problemą bei sutaupyti jums nemažai išlaidų.

   Paslaugos gera kaina!

   Phonefix siūlomas Lenovo planšečių remontas tikrai atitiks visu jūsų keliamus lūkesčius kokybės ir greičio prasme. Mūsų Lenovo taisykla siūlo taisymą geriausia kaina. Jeigu domina konkreti Lenovo planšetės remonto kaina, daug informacijos rasite kainoraštyje, mūsų interneto puslapyje. Norėdami žinoti konkrečią informaciją apie jūsų remontą – kreipkitės interneto puslapyje nurodytais kontaktais.

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!