PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

iPhone 12 Pro remontas

Siekdami išlaikyti klientų pasitikėjimą, kiekvieną dieną sunkiai dirbame. Žinome, kiek problemų gali sukelti sugedęs telefonas, todėl į kiekvieną remontą žiūrime individualiai ir atsakingai. Jūsų Apple iPhone sutvarkysime per 1 valandą, suteiksime mažiausiai 3 mėnesių garantiją bei pasiūlysime žemiausią remonto kainą.

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  GedimasKaina
  ECONOMY analogo ekrano keitimas99€
  PREMIUM analogo ekrano keitimas119€
  iPhone 12 Pro stikliuko keitimas
  Akcija!

  159€
  iPhone 12 Pro ekrano keitimas (Originalus)
  Akcija!

  249€
  Galinio viršelio keitimas
  Akcija!
  99€
  Galinės kameros stikliuko keitimas45€
  Baterijos keitimas65€
  Krovimo lizdo keitimas49€
  DiagnostikaNemokama

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   Remontas per 1 valandą.
   Esame savo srities profesionalai, todėl iPhone remontą galime atlikti itin greitai ir kokybiškai. Esant nestandartiniams defektams remontas gali užtrukti ilgiau, tačiau Jūs visada būsite apie tai informuoti.
   Kokybės garantija. Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
   Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
   Apdraustų Apple iPhone remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.
   Negalite atvykti? Atvyksime pas jus patys!
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Apie galimybes pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37068162157 arba info@phonefix.lt

   Specializuotas Apple iPhone 12 Pro remonto centras

   Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio Apple iPhone 12 Pro remonto paslaugos.
   Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys Apple iPhone 12 Pro technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl
   investuojame į naujausią iPhone 12 Pro remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų.

   Kokią naudą gausite pasirinkę PhoneFix telefonų remonto centrą?

   • Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
    Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
    Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
    Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
    Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
    Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų. Daugiau informacijos suteiksime numeriu Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157
    Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
    Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
    Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157

   Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano telefono korpusas įlinkęs. Ar galėsite pakeisti tik ekraną?

   Dužus iPhone 12 Pro ekranui, dažnai įlinksta ir pats iPhone 12 Pro korpusas – nesibaiminkite – mūsų servise dirbantys meistrai naudoja įrangą, pagamintą specialiai iPhone 12 Pro korpuso kraštų tiesinimui. Keičiant ekraną ši paslauga visiškai nemokama!

   Kaip keičiate iPhone 12 Pro ekranus?

   Ekrano keitimo darbai atliekami tik su specialiai tam skirtais įrankiais ir medžiagomis, todėl garantuojame greitą ir profesionalų ekrano keitimą. Visi mūsų naudojami iPhone 12 Pro ekranai atitinka gamintojo keliamus kokybės standartus. Tam, kad Jūsų iPhone 12 Pro po ekrano keitimo veiktų nepriekaištingai, ekranai yra daug kartų kruopščiai tikrinami. 

   Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Kiek laiko užtrunka iPhone 12 Pro remontas?

    Mūsų servise iPhone 12 Pro remontas yra atliekamas iki 1 valandos. 

   Ar turite pakaitinių telefonų?

    Taip. Pakaitinį telefoną remonto laikotarpiui suteiksime visiškai nemokamai.

   Kartu su įprastu 12 serijos iPhone, JAV kompanija Apple paleido ir Pro serijos telefonus. Apple iPhone 12 Pro yra serijos flagmanas. Šis telefonas savo pirmtaką pralenkė gaudamas 5G ryšio palaikymą, LiDAR sensorių (geresnei vaizdo medžiagai), itin aukštos raiškos kamerą, MagSafe belaidį įkrovimą, A14 Bionic procesorių iš Apple bei didesnę standartinę atminties talpą (128GB).

   Apple iPhone 12 Pro turi 6,1 colio skersmens OLED ekraną, 6GB operatyviosios RAM atminties bei 2815 mAh talpos bateriją. Tai – tikras telefonas galiūnas. Itin aukštos klasės technologija reikalauja ir profesionalaus dėmesio. Esant pažeidimams ar gedimams reikia ir net būtina, kad iPhone 12 Pro remontas būtų atliktas patikimų specialistų rankose. Phonefix taisykla yra specializuotas iPhone remonto centras, tad galėsime diagnozuoti problemas bei išspręsti jas ir pakeisime sugedusius bei pažeistus komponentus naujais. iPhone 12 Pro remontas gauna ir 3 mėnesių garantiją!

   Greitas ir kokybiškas iPhone 12 Pro taisymas

   Greitai ir kokybiškai sutaisyti jūsų iPhone 12 Pro įmanoma tik tuomet, kai darbus atlieka kompetentingi ir patyrę technikai. Phonefix dirba tik didelę patirtį turintys meistrai. Darbams naudojamos kokybiškos medžiagos bei geriausi įrankiai. Maksimaliai optimizuotas darbų našumas leidžia ne tik greitai ir pigiau atlikti tokius darbus kaip iPhone 12 Pro: ekrano keitimas, baterijos keitimas, galinio stiklo (nugarėlės) keitimas, krovimo lizdo ir kitų komponentų remontas bei tvarkymas.

   Greičiausius remonto darbus kokybiškai atliksime vos per 1 valandą. Jeigu paslaugų laiką rezervuosite iš anksto ir internetu, taisykla jas atliks su nuolaida, tad net pigiau nei įprastai. iPhone 12 Pro telefonų remontas gali būti atliekamas ir paėmus telefoną iš jūsų nurodyto adreso bei po remonto jį pristačius jums. Darbams suteikiama iki 3 mėnesių garantija, o kiekvieno iPhone 12 Pro remonto kaina nurodoma kainoraštyje internete arba nustatoma individualiai.

   iPhone 12 Pro ekrano keitimas

   Naujų iPhone telefonų remonto darbų sąraše, ekrano keitimas yra bene dažniausiai reikalinga, bet tuo pačiu ir viena iš sudėtingiausių taisymo užduočių. Ekraną pakeisti gali tik pačius profesionaliausius įrankius bei dideles žinias turintys specialistai technikai. Phonefix taisykloje atliekamas greitas ir operatyvus iPhone 12 Pro telefonų ekrano keitimas. Reikėtų paminėti, kad daug kas ekrano remontą tapatina su lietimui jautraus stikliuko remontu ir šių darbų neatskiria. Visgi iPhone 12 Pro stikliukas (ekrano) ir pats ekranas yra atskiri komponentai. Jie remontuojami arba kartu, arba atskirai.

   Jeigu jus domina iPhone 12 Pro remonto kaina ekrano ir/ar lietimui jautraus stikliuko keitimui – prašome teirautis interneto puslapyje nurodytais kontaktais.

   iPhone 12 Pro baterijos keitimas

   Pažeistą arba susidėvėjusią iPhone 12 Pro bateriją reikėtų keisti nauja. iPhone 12 Pro baterijos keitimas atliekamas sutartine kaina. Ši užduotis technikams tenka bene dažniausiai, tad rezervavus laiką iš anksto, baterijos keitimo paslaugą galėsime pasiūlyti atlikti kone per valandą. Jeigu darbai truks ilgiau – informuosime papildomai.

   Paslaugos gera kaina!

   Dar pigesnis iPhone 12 Pro remontas siūlomas tiems klientams, kurie rezervuoja remonto paslaugas internetu, iš anksto. Kainoraštyje rasite preliminarias ir/ar fiksuotas taisymo darbų kainas. Jeigu yra poreikis, visam remonto laikui (pvz., kol vyksta iPhone 12 Pro galinio stiklo keitimas ar baterijos keitimas), nepriklausomai nuo to, kokia remonto kaina, galėsime suteikti ir pakaitinį telefoną. Remontuojame ir apdraustus iPhone telefonus. 

    

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!