PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Telefono ekrano keitimas

Siekdami išlaikyti klientų pasitikėjimą, kiekvieną dieną sunkiai dirbame. Žinome, kiek problemų gali sukelti sugedęs telefonas, todėl į kiekvieną remontą žiūrime individualiai ir atsakingai. Jūsų telefonui suteiksime mažiausiai 3 mėnesių garantiją bei pasiūlysime žemiausią remonto kainą.

Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

  Pasirinkite datą
  (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

  Skubus telefonų remontas
  Esame savo srities profesionalai ir standartinius remonto darbus atliekame valandos bėgyje. Norėdami sužinoti tikslią remonto trukmę, susisiekite su mumis kontaktiniu numeriu +37068162157 arba el. paštu info@phonefix.lt
  Kokybės garantija - Aukšta technikų kvalifikacija.
  Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
  Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
  Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
  Apdraustų telefonų remontas.
  Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

  PhoneFix LT specializacija – Telefonų remontas.

  Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio telefonų remonto paslaugos. Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų

  Kokią naudą gauna pasirinkę PhoneFix?

  • •Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
  • • Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
  • • Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
  • •Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
  • • Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
  • • Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų.
  • •Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
  • • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
  • • Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

  Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

  Taip. Daugiau informacijos apie šią paslaugą suteiksime paskambinus numeriu +370 681 62157 arba info@phonefix.lt

  Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

  Taip.Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

  Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

  Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

  Jei suskilo ar sudužo telefono ekranas, būtina jį greitai pakeisti. Ieškote, kur kokybiškai ir nebrangiai atliekamas telefono ekrano keitimas Vilniuje? Užsukite į Phonefix telefonų taisyklą, esančią Vilniuje adresu S. Žukausko g. 1, arba tiesiog pasinauduokite DPD kurjerio iškvietimo į namus paslaugomis!

  Turite telefono draudimą? Puiku, nes pas mus mobilaus telefono ekrano keitimas atliekamas ir apdraustiems telefonams. Suteiksime visus reikalingus dokumentus, o viso taisymo laikotarpiu galėsite naudotis pakaitiniu telefonu nemokamai.

  Mobilusis telefonas – tai neatsiejama šiuolaikinio gyvenimo dalis. Todėl mes žinome, kaip svarbu greitai pakeisti suskilusį ekraną. Bet kokio gedimo atveju, drąsiai kreipkitės į mūsų komandą telefonu arba el. paštu!

  Telefono ekrano keitimas Vilniuje

  Telefono ekrano taisykla Vilniuje dirba tokiu principu – kiekvienas išmanusis telefonas yra taisomas mūsų servise Vilniuje, o pristatyti telefoną remontui galima dviem būdais: atvežti jį patiems nurodytu adresu arba išsikviesti DPD kurjerį, kuris tai padarys už jus. Kurjerio iškvietimo paslauga nieko nekainuoja, ji skirta visiems, kurie nusprendė taisyti telefoną pas mus. Norint iškviesti kurjerį, tereikia internetu mūsų interneto svetainėje užpildyti kurjerio rezervacijos formą, kurioje nurodysite savo kontaktinę informaciją, telefono modelį bei telefono gedimą.

  Tai iš tiesų labai paprasta! Be to, telefono ekrano keitimas Vilniuje ir kituose miestuose yra profesionalus, nes pas mus dirba tik savo srities specialistai, turintys ilgametę patirtį.

  Kodėl taip svarbu pakeisti telefono ekraną?

  Telefono ekranas, jeigu jis sugadintas, gali sukelti nemenkų nemalonumų, tokių kaip išsiliejęs vaizdas, sutrikęs telefono veikimas, tikimybė įsipjauti, pastovi akių įtampa, skilimo plėtimasis ir didėjimas ir panašiai. Dažniausiai pasitaikantys atvejai, kurie gali sukelti telefono ekrano skilimą arba dužimą, yra:

  Nukritęs telefonas. Deja, nuo to nėra apsaugotas nei vienas telefonas. Kadangi nėra tokio ekrano, kuris būtų atsparus kritimams, patariama imtis telefono ekrano dužimo prevencijos – naudokite apsauginį stikliuką ir telefono dėklą;

  Telefono ekrano įdauža. Turint telefono ekrano įdaužą, labai lengva suskaldyti visą ekraną. Taip yra todėl, kad ekranas truputį pažeistas ir ne toks atsparus smūgiams. Įdauža gali atsirasti nuo bet kokio kieto daikto, tarkim, raktai.

  Telefono ekrano keitimo Vilniuje kaina

  Telefono ekrano taisykla Vilniuje Phonefix siūlo išties geras kainas, kurias galite rasti mūsų kainyne pasirinkę telefono gamintoją ir modelį. Veiksniai, kurie turi įtakos kainai, yra telefono modelis ir gamintojas, ekrano rūšis, akcijos ir kita. Išsiliejo ar suskilo telefono ekranas? Kreipkitės į mus ir mes pateiksime kainos pasiūlymą! Beje, rezervuokite laiką iš anksto ir gaukite nuolaidą. Rezervacija padės užsitikrinti telefono taisymui skirtą laiką bei tai, kad turėsime reikiamą telefono  ekraną.

  Kaina priklauso dar ir nuo to, ar reikalingas telefono ekrano keitimas ar tik telefono stiklo keitimas. Kai kuriais atvejais, jei pats ekranas nėra išsiliejęs, jautrus lietimui ir pilnai funkcionuojantis, užtenka pakeisti tik telefono stiklą.

  Be to, savo darbams suteikiame mažiausiai trijų mėnesių garantiją. Mūsų specialistai taiso net ir sunkiausius gedimus ir itin retus telefono modelius, tad galite pasitikėti mumis.

  Kokius telefono taisymo darbus siūlome

  Pigus telefono ekrano taisymas gali būti dar pigesnis, jeigu vienu metu pageidaujate remontuoti kelis gedimus. Todėl klientams labai aktualu, kokius taisymo darbus atliekame. Žinoma, juos galite rasti mūsų interneto svetainėje, bet jūsų patogumui keletą populiariausių darbų pateikiame čia:

  • Telefono ekrano keitimas;
  • Telefono stiklo keitimas;
  • Baterijos keitimas;
  • Galinio viršelio keitimas;
  • Krovimo lizdo keitimas ir kt.

  Kalbant apie ekrano keitimą, pas mus siūlomas iPhone telefonų ekrano keitimas, Xiaomi telefonų ekranų keitimas, Sony telefonų ekranų keitimas, Samsung telefonų ekranų keitimas, Huawei telefonų ekranų keitimas, LG telefonų ekrano keitimas, Nokia telefono ekrano keitimas, HTC telefonų ekrano keitimas ir kita.

  Kiek užtruks ekrano keitimas?

  Visi remonto darbai dažniausiai trunka 1 val. Jeigu reikia užsakyti ekraną iš tiekėjo, gali tekti palaukti ilgiau, dėl tikslaus laiko informuosime. Žinoma, galutinė trukmė priklauso dar ir nuo to, ar reikės DPD kurjerio paslaugų, ar atsiimsite telefoną patys.

  Taigi, apibendrinus, Phonefix rinktis verta, nes:

  • Mes siūlome geras kainas ir kokybišką taisymą;
  • Mes dirbame greitai;
  • Mes galime pataisyti daugybę telefonų modelių ir gedimų;
  • Mes siūlome taisymo garantiją.

  Phonefix telefono stikliuko keitimas

  Keičiame ne tik ekranus, bet ir telefono stikliukus. Stikliuko keitimas leis jums ir vėl patogiai naudotis išmaniuoju telefonu. Per laiką daugelis patiria telefono ekrano pažeidimus (ypač jeigu nenaudojama apsauginė ekrano plėvelė), tokie kaip įskilimai ar įbrėžimai. PHONEFIX komanda specializuojasi telefono stiklo keitimo srityje, ir teikiame kokybišką ir efektyvų aptarnavimą. Mes esame patyrę specialistai atidžiai ir profesionaliai atnaujiname jūsų įrenginį. Pasirinkdami mus, jūs investuojate į patikimą stikliuko keitimo sprendimą ir ilgalaikį telefono naudojimą.

   

  Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

  Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!