PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

iPhone 12 Pro MAX remontas

Siekdami išlaikyti klientų pasitikėjimą, kiekvieną dieną sunkiai dirbame. Žinome, kiek problemų gali sukelti sugedęs telefonas, todėl į kiekvieną remontą žiūrime individualiai ir atsakingai. Jūsų Apple iPhone sutvarkysime per 1 valandą, suteiksime mažiausiai 3 mėnesių garantiją bei pasiūlysime žemiausią remonto kainą.

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  GedimasKaina
  PREMIUM analogo ekrano keitimas129€
  iPhone 12 Pro Max stikliuko keitimas
  Akcija!

  179€
  iPhone 12 Pro Max ekrano keitimas (ORIGINALUS)
  Akcija!
  279€
  Galinio viršelio keitimas
  Akcija!
  99€
  Galinės kameros stikliuko keitimas45€
  Baterijos keitimas65€
  Krovimo lizdo keitimas49€
  DiagnostikaNemokama

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   Remontas per 1 valandą.
   Esame savo srities profesionalai, todėl iPhone remontą galime atlikti itin greitai ir kokybiškai. Esant nestandartiniams defektams remontas gali užtrukti ilgiau, tačiau Jūs visada būsite apie tai informuoti.
   Kokybės garantija. Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
   Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
   Apdraustų Apple iPhone remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.
   Negalite atvykti? Atvyksime pas jus patys!
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Apie galimybes pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37068162157 arba info@phonefix.lt

   Specializuotas Apple iPhone 12 Pro MAX remonto centras

   Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio Apple iPhone 12 Pro MAX remonto paslaugos.
   Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys Apple iPhone 12 Pro MAX technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl
   investuojame į naujausią iPhone 12 Pro MAX remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų.

   Kokią naudą gausite pasirinkę PhoneFix telefonų remonto centrą?

   • Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
    Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
    Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
    Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
    Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
    Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų. Daugiau informacijos suteiksime numeriu Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157
    Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
    Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
    Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157

   Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano telefono korpusas įlinkęs. Ar galėsite pakeisti tik ekraną?

   Dužus iPhone 12 Pro MAX ekranui, dažnai įlinksta ir pats iPhone 12 Pro MAX korpusas – nesibaiminkite – mūsų servise dirbantys meistrai naudoja įrangą, pagamintą specialiai iPhone 12 Pro MAX korpuso kraštų tiesinimui. Keičiant ekraną ši paslauga visiškai nemokama!

   Kaip keičiate iPhone 12 Pro MAX ekranus?

   Ekrano keitimo darbai atliekami tik su specialiai tam skirtais įrankiais ir medžiagomis, todėl garantuojame greitą ir profesionalų ekrano keitimą. Visi mūsų naudojami iPhone 12 Pro MAX ekranai atitinka gamintojo keliamus kokybės standartus. Tam, kad Jūsų iPhone 12 Pro MAX po ekrano keitimo veiktų nepriekaištingai, ekranai yra daug kartų kruopščiai tikrinami. 

   Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Kiek laiko užtrunka iPhone 12 Pro MAX remontas?

    Mūsų servise iPhone 12 Pro MAX remontas yra atliekamas iki 1 valandos. 

   Ar turite pakaitinių telefonų?

    Taip. Pakaitinį telefoną remonto laikotarpiui suteiksime visiškai nemokamai.

   Kai 2020 metų pabaigoje Apple pristatė iPhone 12 Pro Max, tai buvo pats galingiausias ir techniškai pažangiausias kada nors sukurtas iPhone. Pats didžiausias Apple flagmanas palaiko 5G ryšį, turi itin raiškią medžiagą fiksuojančią kamerą su LiDAR sensoriumi, MagSafe belaidį įkrovimą, itin galingą Apple A14 Bionic procesorių ir net 170mm įstrižainės arba 6,7 colio OLED ekraną.

   Mes greitai ir kokybiškai atliksime kone bet kokį iPhone 12 Pro Max remontą. Kadangi tai yra itin naujas ir pajėgus išmanusis, jo keisti nauju dažniausiai neapsimoka ir daug pigiau bus kreiptis į taisyklą, kur jis bus suremontuotas ir vėl paruoštas naudojimui tik už dalį naujo įrenginio kainos.

   Greitas ir kokybiškas iPhone 12 Pro Max taisymas

   Telefonas nustojo gerai veikti, ėmė strigti arba buvo pažeistas, sutrenktas, kitaip apgadintas? Tuomet jums tikrai padės Phonefix taisykla ir mūsų siūlomas iPhone 12 Pro Max remontas bei taisymas.

   Dažniausiai užduodamų klausimų (D.U.K.) skiltis padės rasti atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie tai, kokia yra iPhone 12 Pro Max remonto kaina, kiek visa tai trunka ir kitas mūsų suteikiamų paslaugų specifikas. Bendra informacija, kuri bus naudinga Phonefix klientams, kuriuos domina jų iPhone telefonų remontas:

   •       Rezervuojant remonto laiką internetu, paslaugoms pritaikoma nuolaida ir jos kainuoja pigiau nei kainyne (jei ir taip netaikoma akcija)
   •       Jeigu neturite galimybės telefoną pristatyti į remonto centrą, jį iš jūsų gali paimti kurjeris. Taisant telefoną, kurjerio paslaugos yra nemokamos
   •       Atliekamas ir apdraustų iPhone 12 Pro Max remontas
   •       Taisykla visiems darbams suteiks garantiją, tad galite užtikrinti, kad viskas padaryta kokybiškai

   iPhone 12 Pro Max ekrano keitimas

   Šie telefonai turi vieną įspūdingiausių ekranų visoje Apple išmaniųjų telefonų istorijoje. Dvyliktos serijos iPhone Pro Max turi net 170mm įstrižainės (6,7 colio) Super Retina XDR ekraną su 1200 cd/m2 maksimalia raiška, riebalams atspariu padengimu ir 457,3 pikselių į colį raiška. Tai -vienas įspūdingiausių ekranų tarp bet kurio gamintojo flagmanų.

   Tad kai yra ekrano ar lietimui jautraus stiklo pažeidimų ir reikalingas iPhone 12 Pro Max ekrano keitimas ar turi būti pakeistas minėtas stikliukas, tokius darbus gali atlikti tik patyrę ir profesionalūs technikai.

   Būtent iPhone 12 Pro Max ekrano keitimas atliekamas per 1 arba kelias valandas. Būkite tikri dėl to, kad remontas bus atliktas greitai, rezervuodami paslaugų laiką internetu.

   iPhone 12 Pro Max baterijos keitimas

   Jeigu dėl vienų ar kitų priežasčių telefonas ėmė sparčiai išsikrauti, jį sunku įkrauti bei jis netikėtai išsijungia arba visai nebeįsijungia, gali būti, kad reikalingas iPhone 12 Pro Max baterijos keitimas. Tikslius remonto poreikius galėsime įvertinti po diagnostikos.

   Būtent telefonui iPhone 12 Pro Max baterijos keitimas atliekamas kaina pagal pasiteiravimą. Jeigu jums aktualus toks iPhone 12 Pro Max remontas – kreipkitės telefonu, atvykite į servisą, rašykite žinutes internetu arba elektroninius laiškus bei galite nedvejodami išsikviesti kurjerį.

   Paslaugos gera kaina!

   Mūsų servisas dirba profesionaliai ir optimizuodamas laiką. Dėl to iPhone 12 Pro Max remonto kaina įvairioms paslaugoms yra labai patraukli. Čia atliekamas galinio stiklo keitimas, įkrovimo lizdo ar mygtukų remontas bei visos kitos paslaugos, susijusios su iPhone 12 Pro Max tvarkymu.

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!