PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Samsung A52 remontas

Siekdami išlaikyti klientų pasitikėjimą, kiekvieną dieną sunkiai dirbame. Žinome, kiek problemų gali sukelti sugedęs telefonas, todėl į kiekvieną remontą žiūrime individualiai ir atsakingai. Jūsų telefonui suteiksime mažiausiai 3 mėnesių garantiją bei pasiūlysime žemiausią remonto kainą.

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  GedimasKaina
  Samsung A52 stikliuko keitimas85€
  Samsung A52 ekrano keitimas (Premium analogas)89€
  Samsung A52 ekrano keitimas (originalus)119€
  Galinio viršelio keitimas29€
  Baterijos keitimas34€
  Krovimo lizdo keitimas45€
  DiagnostikaNemokama

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   SKUBUS SAMSUNG TELEFONŲ REMONTAS
   Esame savo srities profesionalai ir standartinius remonto darbus atliekame valandos bėgyje. Norėdami sužinoti tikslią remonto trukmę, susisiekite su mumis kontaktiniu numeriu +37068162157 arba el. paštu info@phonefix.lt
   Negalite atvykti? Atvyksime pas jus patys!
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Apie galimybes pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37068162157 arba info@phonefix.lt
   Kokybės garantija. Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
   Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
   Apdraustų Samsung telefonų remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

   PhoneFix LT specializacija – SAMSUNG A52 telefonų remontas.

   • Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio SAMSUNG A52 telefonų remonto paslaugos. Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų

   Kokią naudą gauna pasirinkę PhoneFix?

   • •Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   • • Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   • • Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
   • •Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   • • Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
   • • Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų.
   • •Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
   • • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   • • Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157

   Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Vienas naujausių technologijų milžino Samsung telefonų – Galaxy A52 arba tiesiog A52 buvo išleistas 2021 metų kovą. Vienas iš kompanijos flagmanų turi labai įspūdingus techninius duomenis ir siūlo vieną iš geriausių kainos ir kokybės santykių naujų ir apynaujų telefonų rinkoje.

   Samsung A52 turi keturias galines kameras, kurios leidžia filmuoti iki 4K raiška, 30 kadrų per sekundę dažniu. Priklausomai nuo komplektacijos, A52 turi 4, 6 arba net 8GB RAM operatyvinės atminties. Aštuonių branduolių procesorius ir Adreno 618 grafinis procesorius leidžia naudotis ir pačiomis geriausiomis programomis, o rodomas vaizdas per 6,5 colio 407ppi AMOLED ekraną – beveik neprilygstamai geras. 

   Greitas ir kokybiškas Samsung A52 taisymas

   Jeigu dėl gedimo ar kito pažeidimo jums reikalingas Samsung A52 remontas Vilniuje, Phonefix taisykla specializuojasi Samsung išmaniųjų telefonų remonto srityje!

   Kvalifikuoti, mūsų komandoje dirbantys technikai remontuoja ir naujausių ir senesnių modelių Samsung telefonus. Pas mus atliekamos tokios paslaugos, kaip Samsung A52: ekrano keitimas, baterijos keitimas, galinio viršelio ar lietimui jautraus stikliuko, krovimo lizdo keitimas, daugybė kitų ir be abejonės, nemokama diagnostika. 

   Remontuojame ir apdraustus telefonus, iš anksto rezervavusiems remonto paslaugų laiką pritaikome remontą ir darbus atliekame pigiau, o nesant galimybės pristatyti telefoną, bet kai reikalingas Samsung A52 remontas gera kaina, pasiūlome galimybę išsikviesti kurjerį nurodytu adresu. Be to, Phonefix taisykla visiems remonto darbams pritaiko bent 3 mėnesių garantiją, o didžiąją dalį darbų padarome greitai (vos per 1 valandą) ir kokybiškai.

   Samsung A52 ekrano keitimas

   Ekraną telefonui dažniausiai reikia keisti, jeigu jis buvo fiziškai pažeistas, įkrito į vandenį ir nebereaguoja, patyrė kitų pažeidimų. Toks Samsung A52 remontas Vilniuje yra gana dažnas.

   Didelių OLED, itin aukštos raiškos ekranų keitimas ir remontas reikalauja didžiausio technikų ir meistrų profesionalumo. Nors Samsung A52 telefono modelis ir naujas, Samsung A52 ekrano keitimas mūsų technikams jau yra pažįstama užduotis ir Phonefix taisykla pasiūlys greitai ir kokybiškai pažeistą ekraną pakeisti nauju bei gauti garantiją!

   Ekrano keitimo remontas dažnai užtrunka vos apie vieną valandą. Greičiausiai paslaugas suteikiame tiems klientams, kurie paslaugų laiką pasirinko rezervuoti internetu. Negana to, rūpindamiesi darbų atlikimo tempu ir kokybe, siūlome klientams ekrano keitimą ir kitas remonto paslaugas pigiau. Patys pasirinkite patogų metą pristatyti įrenginį ir Samsung A52 remontas bus atliktas patraukliausia kaina.

   Jeigu bus poreikis, visam remonto laikotarpiui suteiksime pakaitinį telefoną.

   Samsung A52 baterijos keitimas

   Kadangi naujų Samsung išmaniųjų baterijos yra neišimamos, norint ją pakeisti, reikia specialių įrankių bei techninių žinių. Mūsų rankose jūsų Samsung A52 baterijos keitimas teužims apie valandą laiko!

   Baterijos keitimas reikalingas dėl mechaninių pažeidimų arba, jeigu telefonas ėmė staigiai išsikrauti, gali būti reikalingas ir, jeigu nesikrauna.

   Paslaugos gera kaina!

   Visas kainas, kiek kainuos Samsung A52 remontas Vilniuje bene visiems komponentams, galite rasti mūsų interneto puslapyje. Sąraše esančios kainos yra fiksuotos, o kai kurie remonto darbai atliekami pagal užsakymą, tad jų kainų reikia teirautis. Be to, nepamirškite, kad rezervuodami laiką, gausite nuolaidą.

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!