PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

iPhone ekrano keitimas

Siekdami išlaikyti klientų pasitikėjimą, kiekvieną dieną sunkiai dirbame. Žinome, kiek problemų gali sukelti sugedęs telefonas, todėl į kiekvieną remontą žiūrime individualiai ir atsakingai. Jūsų Apple iPhone sutvarkysime per 1 valandą, suteiksime mažiausiai 3 mėnesių garantiją bei pasiūlysime žemiausią remonto kainą.

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  ModelisKaina
  iPhone 529€
  iPhone 5S35€
  iPhone SE35€
  iPhone SE 202060€
  iPhone SE 202260€
  iPhone 639€
  iPhone 6 Plus45€
  iPhone 6S45€
  iPhone 6S Plus55€
  iPhone 750€
  iPhone 7 Plus60€
  iPhone 860€
  iPhone 8 Plus65€
  iPhone X79€
  iPhone XS85€
  iPhone XS Max105€
  iPhone XR85€
  iPhone 1189€
  iPhone 11 Pro99€
  iPhone 11 Pro Max119€
  iPhone 12 Mini119€
  iPhone 12119€
  iPhone 12 Pro119€
  iPhone 12 Pro Max
  159€
  iPhone 13 Mini139€
  iPhone 13139€
  iPhone 13 Pro239€
  iPhone 13 Pro Max
  259€
  iPhone 14
  149€
  iPhone 14 Plus
  159€
  iPhone 14 Pro
  Prašome teirautis.
  iPhone 14 Pro Max
  Prašome teirautis.
  iPhone 15
  Prašome teirautis.
  iPhone 15 Plus
  Prašome teirautis.
  iPhone 15 ProPrašome teirautis.
  iPhone 15 Pro MaxPrašome teirautis.

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   Remontas per 1 valandą.
   Esame savo srities profesionalai, todėl iPhone remontą galime atlikti itin greitai ir kokybiškai. Esant nestandartiniams defektams remontas gali užtrukti ilgiau, tačiau Jūs visada būsite apie tai informuoti.
   Kokybės garantija. Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
   Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
   Apdraustų Apple iPhone remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.
   Negalite atvykti? Atvyksime pas jus patys!
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Apie galimybes pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37068162157 arba info@phonefix.lt

   Specializuotas Apple iPhone remonto centras

   Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio Apple iPhone remonto paslaugos.
   Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys Apple iPhone technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl
   investuojame į naujausią iPhone remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų.

   Kokią naudą gausite pasirinkę PhoneFix telefonų remonto centrą?

   • Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
    Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
    Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
    Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
    Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
    Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų. Daugiau informacijos suteiksime numeriu Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157
    Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
    Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
    Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157

   Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano telefono korpusas įlinkęs. Ar galėsite pakeisti tik ekraną?

   Dužus iPhone ekranui, dažnai įlinksta ir pats iPhone korpusas – nesibaiminkite – mūsų servise dirbantys meistrai naudoja įrangą, pagamintą specialiai iPhone korpuso kraštų tiesinimui. Keičiant ekraną ši paslauga visiškai nemokama!

   Kaip keičiate iPhone ekranus?

   Ekrano keitimo darbai atliekami tik su specialiai tam skirtais įrankiais ir medžiagomis, todėl garantuojame greitą ir profesionalų ekrano keitimą. Visi mūsų naudojami iPhone ekranai atitinka gamintojo keliamus kokybės standartus. Tam, kad Jūsų iPhone po ekrano keitimo veiktų nepriekaištingai, ekranai yra daug kartų kruopščiai tikrinami. 

   Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Kiek laiko užtrunka iPhone remontas?

    Mūsų servise iPhone remontas yra atliekamas iki 1 valandos. 

   Ar turite pakaitinių telefonų?

    Taip. Pakaitinį telefoną remonto laikotarpiui suteiksime visiškai nemokamai.

   Bene svarbiausia telefono dalis yra jo ekranas.

   Modernių telefonų ekranas dažniausiai yra dviejų komponentų sistema. Ją sudaro lietimui jautrus stikliukas bei pats ekranas. Šie komponentai yra atskiri, todėl reikia tiksliai žinoti ar reikalingas iPhone ekranų taisymas ar tik stikliuko pakeitimas?

   Priklausomai nuo poreikio skirsis ir tai, kaip greitai pavyks atlikti darbą, kiek kainuos remontas ir kitos sąlygos.

   Greitas ir kokybiškas iPhone ekranų taisymas

   iPhone ekranų taisymas Phonefix taisyklose atliekamas greitai ir kokybiškai. Remonto paslaugas kai kada galime suteikti ir per 1 valandą, o visi darbai gauna specialią Phonefix garantiją.

   Reikia paminėti ir tai, kad kaip vieni svarbiausių telefono komponentų – ekranas ir lietimui jautrus stikliukas reikalauja nepriekaištingo technikų darbo ir dėmesio. Dėl to ekranų remontas daromas tik su tam skirtais, sertifikuotais įrankiais. Na, o ekranai keičiami kokybiškai, tik gamintojo kokybės standartą atitinkančiais, pakaitiniais ekranais. Galiausiai, po remonto darbų viskas yra patikrinama, kad veiktų sklandžiai bei nepriekaištingai.

   Taisykla darbams suteikia net 3 mėnesių garantiją, todėl galėsite būti užtikrinti remonto kokybe.

   Iphone stiklo keitimas

   Sutrūkusio ekrano naudojimas gali sukelti daugiau problemų, įskaitant vandens ir dulkių prasiskverbimą į telefoną. Tad iPhone stiklo keitimas tampa irgi būtinas. Phonefix.lt specializuota paslaugų teikėjų komanda atlieka šį darbą greitai ir kokybiškai, naudodama aukštos kokybės medžiagas. Vis dėlto, visada rekomenduojama naudoti apsaugines priemones, kad išvengtumėte tokių nenumatytų situacijų ateityje.

   Paslaugos gera kaina

   Jeigu jus domina iPhone ekrano keitimas bei šios paslaugos kaina, tai Phonefix visuomet stengiasi pasiūlyti patrauklius įkainius remonto paslaugoms. Ekranų remontas skiriasi, priklausomai nuo iPhone modelių. Senesnių telefonų ekrano keitimas paprastai kainuoja pigiau, o naujesnių modelių, ypač, turinčių didesnius ir jautresnius ekranus – kiek daugiau.

   Visą ekranų keitimo kainyną galite rasti šiame puslapyje, tačiau dėl kai kurių modelių reikia teirautis. Už papildomą mokestį galėsime įrenginį paimti ir iš jūsų vietos, jeigu neturite galimybės jo pristatyti patys. Jeigu reikalingas iPhone ekrano keitimas Vilniuje ir negalite įrenginio atvežti į vietą, teiraukitės telefonu.

   Turėkite omenyje tai, kad, jeigu stikliuko arba ekrano remonto paslaugas rezervuojate iš anksto ir telefoną pristatote numatytu laiku – pritaikysime nuolaidą. Tad planuojantiems iPhone ekrano keitimas Vilniuje kainuos dar pigiau ir bus geriausia iPhone ekrano keitimo kaina!

   Kiek užtruks „iPhone“ stikliuko taisymas?

   Iphone stikliuko keitimas yra gana paprastas procesas, tačiau reikalauja tam tikros patirties ir tinkamų įrankių. Norint pakeisti stikliuką, reikia atsargiai atjungti ekraną nuo telefono, pašalinti seną stikliuką ir įdiegti naują. Svarbu užtikrinti, kad naujas stikliukas būtų tinkamai užfiksuotas ir tvirtai pritvirtintas prie telefono korpuso. Be to, būtina užtikrinti, kad visi sujungimai būtų tinkamai prijungti prie telefono. Jei neturite patirties su telefonų remontu ar įrankių, geriau kreiptis į Phonefix meistrus, kad būtų išvengta didesnių problemų.

   Paprastai iPhone ekranų taisymas ir stikliukų taisymas atliekamas ganėtinai greitai. Esant palankiausioms sąlygoms ir mažiausiai eilei, taisykla darbus atliks vos per 1 valandą. Jeigu dėl vienų ar kitų priežasčių iPhone ekranų taisymas ar stikliukų remontas užimtų daugiau laiko – apie tai informuosime prieš darbų pradžią arba prieš pradedant darbus.

   Mes dirbame tik su specializuota įranga, todėl remonto darbai atliekami ganėtinai sparčiai.

   Remontuojame ir apdraustus iPhone telefonus, o, jeigu remontas trunka ilgiau – nemokamai suteikiame pakaitinį telefoną visam remonto laikotarpiui.

   Patiems stikliuko ar ekrano keitimo daryti nerekomenduojame, kadangi net ir turint reikiamus įrankius bei komponentus tai yra labai didelio delikatumo reikalaujantis, ilgas ir sudėtingas darbas. Darydami darbus patys neteksite garantijos bei galite net pakenkti įrenginiui. Greitas Phonefix ekranų iPhone remontas išspręs problemą sparčiai ir gera kaina!

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!