PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

iPhone X remontas

Siekdami išlaikyti klientų pasitikėjimą, kiekvieną dieną sunkiai dirbame. Žinome, kiek problemų gali sukelti sugedęs telefonas, todėl į kiekvieną remontą žiūrime individualiai ir atsakingai. Jūsų Apple iPhone sutvarkysime per 1 valandą, suteiksime mažiausiai 3 mėnesių garantiją bei pasiūlysime žemiausią remonto kainą.

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  GedimasKaina
  ECONOMY analogo ekrano keitimas65€
  PREMIUM analogo ekrano keitimas79€
  iPhone X lietimui jautraus stikliuko keitimas
  Akcija!
  89€
  iPhone X ekrano keitimas
  Akcija!
  125€
  Galinio stikliuko keitimas59€
  Baterijos keitimas
  Akcija!
  49€
  Pagrindinės (galinės) kameros keitimas74€
  Galinės kameros stikliuko keitimas24€
  Ausies garsiakalbio keitimas39€
  Krovimo lizdo keitimas
  Akcija!
  49€
  DiagnostikaNemokama

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   Remontas per 1 valandą.
   Esame savo srities profesionalai, todėl iPhone remontą galime atlikti itin greitai ir kokybiškai. Esant nestandartiniams defektams remontas gali užtrukti ilgiau, tačiau Jūs visada būsite apie tai informuoti.
   Kokybės garantija. Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
   Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
   Apdraustų Apple iPhone remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.
   Negalite atvykti? Atvyksime pas jus patys!
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Apie galimybes pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37068162157 arba info@phonefix.lt

   Specializuotas Apple iPhone X remonto centras

   Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio Apple iPhone X remonto paslaugos.
   Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys Apple iPhone X technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl
   investuojame į naujausią iPhone X remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų.

   Kokią naudą gausite pasirinkę PhoneFix telefonų remonto centrą?

   • Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
    Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
    Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
    Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
    Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
    Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų. Daugiau informacijos suteiksime numeriu Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157
    Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
    Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
    Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157

   Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano telefono korpusas įlinkęs. Ar galėsite pakeisti tik ekraną?

   Dužus iPhone X ekranui, dažnai įlinksta ir pats iPhone X korpusas – nesibaiminkite – mūsų servise dirbantys meistrai naudoja įrangą, pagamintą specialiai iPhone X korpuso kraštų tiesinimui. Keičiant ekraną ši paslauga visiškai nemokama!

   Kaip keičiate iPhone X ekranus?

   Ekrano keitimo darbai atliekami tik su specialiai tam skirtais įrankiais ir medžiagomis, todėl garantuojame greitą ir profesionalų ekrano keitimą. Visi mūsų naudojami iPhone ekranai atitinka gamintojo keliamus kokybės standartus. Tam, kad Jūsų iPhone X po ekrano keitimo veiktų nepriekaištingai, ekranai yra daug kartų kruopščiai tikrinami. 

   Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Kiek laiko užtrunka iPhone X remontas?

    Mūsų servise iPhone remontas yra atliekamas iki 1 valandos. 

   Ar turite pakaitinių telefonų?

    Taip. Pakaitinį telefoną remonto laikotarpiui suteiksime visiškai nemokamai.

   Pirmasis berėmelis (angl. bezel-less) Apple išmanusis telefonas pradėtas pardavinėti 2017 metų lapkričio mėnesį. Šis telefonas labai skyrėsi nuo savo pirmtakų ir tapo dizaino pagrindu, kuriuo remiasi naujesni iPhone modeliai. Tai pirmasis iPhone su OLED technologijos ekranu ir pirmasis įrenginys, kuriame sumontuota Face ID veido atpažinimo technologija.

   Tai – labai pažangus ir modernus išmanusis telefonas. Dėl to iPhone X remontas turėtų būti atliekamas tik specializuotų technikų rankose. Phonefix komandoje dirba patyrę meistrai. Mes esame specializuotas Apple įrenginių remonto centras, todėl pas mus atliekamas įvairių tipų iPhone X taisymas. Phonefix taisykla gali pasirūpinti tokiais darbais kaip: iPhone X ekrano keitimas, baterijos keitimas, galinio stiklo keitimas, mygtukų ar kameros remontas ir kita.

   Greitas ir kokybiškas X taisymas

   Mūsų interneto puslapyje galite pamatyti kainoraštį ir iš karto žinoti kiek kainuoja skirtingų komponentų iPhone X remontas. Pas mus iPhone išmanieji tvarkomi greitai bei kokybiškai. Toks produktyvumas įmanomas dėl to, kad dirba kompetentingi ir patyrę meistrai bei naudojama pažangi bei moderni technika. Greičiausia iPhone X remontas – ekrano keitimas, baterijos keitimas ar kitoks taisymas trunka vos nuo 1 valandos. Jeigu norite per greičiausią įmanomą laiką atgauti savo įrenginį jau suremontuotą – iš anksto, internetu rezervuokite remonto laiką. Taip paslaugas galėsite gauti net pigiau nei įprastai.

   iPhone X ekrano keitimas

   Šio modelio iPhone telefonai turi itin pažangų 5,85 colio įstrižainės (149mm) Super Retina HD AOLED ekraną. Jo raiška yra įspūdinga – 2436×1125 px. iPhone X ekrano taisymas arba iPhone 10 ekrano keitimas yra delikatus, sudėtingas bei ypatingų įgūdžių ir patirties reikalaujantis darbas. Bandydami viską atlikti patys galite pažeisti kitus komponentus bei sugadinti naująjį ekraną. Geriau tegu iPhone X stikliuko keitimas ar ekrano remontas būna paliekamas mums – profesionalams.

   Lietimui jautrus stikliukas yra atskiras komponentas nuo ekrano. Tokio telefono stikliuko keitimas kainuoja apie 105€, o pačio iPhone 10 ekrano keitimas kainuoja apie 125€. Jeigu norite pigesnio remonto, registruokitės internetu!

   iPhone X baterijos keitimas

   Šis telefonas turi ganėtinai talpią 2716 mAh talpos ličio jonų bateriją. Tačiau laikui bėgant ir ši baterija pasiekia savo galimybių ribą bei jos potencialas ima sekti. Tuomet telefonas ima daug greičiau išsikrauti. Kai kada baterija būna tiek išsekusi, kad jį krauti reikės 3 ar daugiau kartų per dieną. Tuomet jums tikrai reikalingas specialus iPhone X taisymas – baterijos keitimas. Phonefix taisykla greitai ir kokybiškai pasirūpins naujos baterijos įmontavimu. Tokio darbo kaina yra apie 49€  ir toks iPhone X taisymas tikrai apsimoka!

   Paslaugos gera kaina!

   Kokybiškas iPhone X remontas ir susijusios paslaugos pas mus atliekamos, ko gero pigiau nei kituose servisuose. Peržvelkite kainoraštį ir patys sužinokite, kokia bus konkretaus iPhone X remonto kaina – pvz., nuagrėlės, galinio stiklo keitimas, ekrano taisymas ar kiti darbai. Diagnozuosime problemas nemokamai, o prieš pradedant darbus informuosime apie galutinę iPhone X remonto kainą!

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!