PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Lenovo kompiuterių remontas

Kokybiškai, greitai ir už prieinamą kainą atliksime Jūsų kompiuterio remontą.Suprantame, koks svarbus Jums jūsų kompiuteris, todėl skirsime ypatingą dėmesį, kad darbai įvyktų sklandžiai. Atliekame įvairaus sudėtingumo operacijas: nuo kasdienio kompiuterių valymo iki sudėtingiausių motininių plokščių litavimo darbų, duomenų atsatymo iš mechaniškai/programiškai pažeistų kompiuterių.

Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

  Pasirinkite datą
  (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

  Greitas kompiuterių remontas.
  Esame savo srities profesionalai, todėl remontą atliekame itin greitai. .Jeigu reikiamas detales turėsime vietoje, remontą atliksime 1-2 dienų bėgyje. Esant nestandartiniams defektams remontas gali užtrukti ilgiau, tačiau Jūs visada būsite apie tai informuoti.
  Kokybės garantija - Aukšta technikų kvalifikacija.
  Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
  Darbus atliekame visoje Lietuvoje.
  Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio į mūsų servisą Vilniuje, galime paimti jūsų kompiuterį patys. Apie tai daugiau čia.
  Apdraustų kompiuterių remontas.
  Jūsų kompiuteris apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus kompiuterius. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

  Specializuotas nešiojamųjų kompiuterių remonto centras

  Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio nešiojamųjų kompiuterių remonto paslaugos.
  Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl
  investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (kompiuterių valymo, matricų keitimo ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės kompiuterių.

  Kokią naudą gausiu pasirinkęs PhoneFix servisą?

  • Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   Rinkdamiesi remontuoti kompiuterį mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas. tik gavus Jūsų sutikimą.
   Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, paimsime Jūsų kompiuterį tiesiai Jums iš rankų. Daugiau informacijos čia.
  • Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą. 
  • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   Patarsime kaip apsaugoti Jūsų kompiuterį, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų.

  Ar galite paimti ir grąžinti kompiuterį tiesiai man iš rankų?

  Taip. Daugiau informacijos apie tai rasite paspaudę čia.

  Mano kompiuteris apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

  Taip.Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus kompiuterius. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

  Mano kompiuteris neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

  Ne. Jeigu Jūsų kompiuterio remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

  Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

  Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!

  Šiuo metu Lenovo yra, ko gero pats populiariausias nešiojamų kompiuterių gamintojas Lietuvoje. Jo populiarumas didele dalimi yra susijęs su tuo, kad gamintojo technika siūlo vieną iš geriausių kainos ir kokybės santykių. Tiesa, dėl didelio populiarumo aktualus ir Lenovo kompiuterių remontas.

  Mūsų taisykloje Vilniuje remontuojami įvairiausių gamintojų kompiuteriai, tarp kurių yra ir visi Lenovo Y serijos bei kitų modelių Lenovo laptopai. Lenovo taisykla užtikrina, kad Lenovo kompiuterių taisymas atliekamas kokybiškai. Dirbame ir su apdraustais įrenginiais, pateikiame visus reikalingus išrašus. Na, o kiekvienam atliktam remonto darbui suteikiame ir bent 3 mėnesių garantiją.

  Greitas ir kokybiškas Lenovo kompiuterio taisymas

  Greitai ir kokybiškai remontuoti modernius nešiojamus kompiuterius yra sudėtinga užduotis. Meistrams reikia ne tik gerų įrankių, bet ir žinių. Visa tai turi Phonefix technikai. Mūsų taisykla yra specializuotas Lenovo kompiuterių remonto centras Vilniuje, tad padėsime išspręsti smulkius arba labai rimtus ir įkyrius gedimus.

  Tvarkome ne tik pažeistus ekranus, bet keičiame ir krovimo lizdus, baterijas, šaliname drėgmę bei atkuriame duomenis. Didžioji dalis paslaugų – Lenovo remontas atliekama per 1-2 darbo dienas.

  Jeigu neturite galimybės pristatyti savo laptopo į Lenovo kompiuterių remontą Vilniuje, mes galime pakviesti partnerius kurjerius, kurie įrenginį paimtų iš jūsų vietos. Taip mūsų taisykla gali greitai ir patogiai aptarnauti privačius ir verslo klientus iš visos Lietuvos.

  Lenovo kompiuterio ekrano keitimas

  Keičiame ir remontuojame pažeistus, apgadintus arba visai neveikiančius Lenovo kompiuterių ekranus. Ekranų (matricų) remontas Lenovo laptopams kainuoja nuo 35€. Konkretaus Lenovo kompiuterio remonto kaina ekranų keitimams priklauso nuo pačio nešiojamo kompiuterio modelio. Kaip taisyklė, beveik visų naujų ir didesnės įstrižainės Lenovo ekranų remontas kainuoja pigiau nei senesnės technologijos ekranų keitimas.

  Pakeitus ekraną vėl galėsite pilnavertiškai naudotis savo kompiuteriu. Dažniausiai toks Lenovo kompiuterių taisymas, keičiant ekraną, kainuoja daug pigiau nei naujo laptopo įsigijimas, tad remontuoti besąlygiškai apsimoka.

  Lenovo kompiuterio baterijos keitimas

  Lenovo kompiuterio baterijos keičiamos tuomet, kai kompiuteris nebegali veikti neprijungtas prie laido arba išsikrauna itin greitai. Toks Lenovo remontas išsprendžia problemą ir leidžia vėl sėkmingai naudotis kompiuteriu užuot galvojus apie keitimą nauju.

  Reikia paminėti, kad rezervavus laiką internetu, šis Lenovo kompiuterių remontas, baterijos keitimas bus atliekamas dar pigiau, mažesne kaina nei nurodyta kainoraštyje.

  Paslaugos gera kaina!

  Daugumos remonto paslaugų kainoraštį rasite šiame puslapyje. Diagnostika yra nemokama, o kitų paslaugų kainos dažniausiai priklauso nuo remontuojamo Lenovo modelio. Jeigu domina konkreti paslauga ir jos kainos neradote sąraše – kreipkitės į mus elektroniniu paštu, telefonu arba palikdami žinutę ir mes atsakysime su konkrečiu pasiūlymu, kiek toks Lenovo remontas Vilniuje galėtų kainuoti.