PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

  • Susisiekite

    +370 681 62157
  • Vilnius

    S.Žukausko g. 1
  • Pirmadienį-Šeštadienį

    I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Samsung "Kiti" remontas

Paspauskite ant pasirinkto telefono modelio, kad parodytume Jums kainoraštį

Samsung – viena didžiausių kompanijų pasaulyje. Bene geriausiai ši P.Korėjos technologijų milžinė yra žinoma dėl to, kad gamina telefonus. Samsung išmanieji telefonai yra patys populiariausi pasaulyje. Tad informacija apie tai, kad Samsung telefonų remontas yra labai paklausus ir reikalingas – nieko neturėtų stebinti.

Visgi Samsung turi tikrai nemažai skirtingų telefonų modelių. Nesvarbu, koks Samsung telefonas reikalauja diagnostikos ar remonto – Phonefix taisykla greitai ir kokybiškai padės problemas išspręsti bei telefonas vėl leis mėgautis maksimaliai geru naudojimu.

Greičiausiai remonto paslaugas atliekame vos per 1 valandą. Esant poreikiui telefoną, pagal susitarimą, galime paimti iš jūsų nurodytos vietos. Na, o, jeigu remontas trunka ilgiau (pvz., Samsung baterijos keitimas ar ekrano taisymas) – galėsime visam taisymo laikotarpiui suteikti pakaitinį telefoną.

Samsung remontas – kokybiškai ir greitai

Greitai ir kokybiškai remontuoti Samsung išmaniuosius telefonus įmanoma tik turint kompetentingus technikus bei gerą įrangą. Phonefix taisykla ir mūsų atliekamas Samsung remontas (lokacija – Vilnius) atitinka šiuos kriterijus ir dėl to remonto paslaugos suteikiamos per trumpiausią įmanomą laiką.

Plati technikų patirtis suteikia galimybę, kad Samsung telefonų taisymas ne tik vyktų kokybiškai, bet ir našiai, dėl to pas mus tai kainuoja pigiau nei kitose taisyklose.

Dirbame su beveik visų modelių Samsung telefonais. Pavyzdžiui, atliekamas Samsung Galaxy S6, S7, S8, S9 baterijos keitimas, A ir J bei kitų serijų Samsung išmaniųjų ekranų keitimai, mygtukų remontas, valymas bei diagnostika.

Kur atliekami Samsung įrenginių taisymo darbai?

Phonefix Samsung remontas atliekamas adresu: Vilnius, S. Žukausko g. 1. Tačiau, jeigu jums reikalingas Samsung telefonų taisymas ir susijusios paslaugos, tačiau negalite ar neturite laiko atvykti į vietą – susisiekite su mumis telefonu. Taip galėsite išsikviesti kurjerį savo nurodytu adresu. Jie paims jūsų telefoną ir atveš į Phonefix servisą, kur bus atliktas Samsung telefonų remontas, o po to pristatys jau suremontuotą telefoną atgal.

Kiek užtruks Samsung taisymas?

Samsung telefonų remontas trunka vos nuo 1 valandos. Galutinė darbų trukmė tiesiogiai priklauso nuo to, kokio taisymo reikia. Geriausia – rezervuoti laiką iš anksto ir internetu.

Jeigu remontas trunka kiek ilgiau (pvz., Samsung Galaxy S6, S7, S8, S9 ar kito modelio baterijos keitimas kartu su kitais taisymo darbais), visam remonto laikotarpiui suteiksime pakaitinį telefoną.

Kokius Samsung taisymo darbus siūlome

Mes pigiau atliekame: ekranų ir lietimui jautrių stikliukų keitimą, akumuliatoriaus keitimą, korpusų ir viršelių remontą, krovimo lizdo keitimą, diagnostiką bei duomenų perkėlimą. Tačiau Samsung baterijos keitimas ar remontuojami telefonų akumuliatoriai tėra tik dalis darbų, kuriuos atliekame. Beveik nepriklausomai nuo to, koks Samsung telefonų taisymas jums reikalingas – drąsiai kreipkitės ir teiraukitės, o mes pasiūlysime geriausias sąlygas darbų atlikimui.