PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

iPhone 7 remontas

Siekdami išlaikyti klientų pasitikėjimą, kiekvieną dieną sunkiai dirbame. Žinome, kiek problemų gali sukelti sugedęs telefonas, todėl į kiekvieną remontą žiūrime individualiai ir atsakingai. Jūsų Apple iPhone sutvarkysime per 1 valandą, suteiksime mažiausiai 3 mėnesių garantiją bei pasiūlysime žemiausią remonto kainą.

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  GedimasKaina
  LCD ekrano ir sensorikos (stiklo) keitimas
  Akcija!
  50€
  Galinio viršelio keitimas59€
  Baterijos keitimas
  Akcija!
  35€
  Krovimo lizdo keitimas
  Akcija!
  39€
  Galinės kameros keitimas49€
  Priekinės kameros keitimas39€
  Garsiakalbio keitimas34€
  Ausinių lizdo keitimas39€
  Įjungimo mygtuko keitimas37€
  Garso įjungimo / išjungimo mygtuko keitimas45€
  Garso reguliavimo mygtukų keitimas45€
  iPhone 7 diagnostikaNemokama

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   Remontas per 1 valandą.
   Esame savo srities profesionalai, todėl iPhone remontą galime atlikti itin greitai ir kokybiškai. Esant nestandartiniams defektams remontas gali užtrukti ilgiau, tačiau Jūs visada būsite apie tai informuoti.
   Kokybės garantija. Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
   Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
   Apdraustų Apple iPhone remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.
   Negalite atvykti? Atvyksime pas jus patys!
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Apie galimybes pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37068162157 arba info@phonefix.lt

   Specializuotas Apple iPhone 7 remonto centras

   Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio Apple iPhone 7 remonto paslaugos.
   Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys Apple iPhone 7 technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl
   investuojame į naujausią iPhone 7 remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų.

   Kokią naudą gausite pasirinkę PhoneFix telefonų remonto centrą?

   • Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
    Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
    Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
    Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
    Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
    Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų. Daugiau informacijos suteiksime numeriu Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157
    Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
    Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
    Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157

   Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano telefono korpusas įlinkęs. Ar galėsite pakeisti tik ekraną?

   Dužus iPhone 7 ekranui, dažnai įlinksta ir pats iPhone 7 korpusas – nesibaiminkite – mūsų servise dirbantys meistrai naudoja įrangą, pagamintą specialiai iPhone 7 korpuso kraštų tiesinimui. Keičiant ekraną ši paslauga visiškai nemokama!

   Kaip keičiate iPhone 7 ekranus?

   Ekrano keitimo darbai atliekami tik su specialiai tam skirtais įrankiais ir medžiagomis, todėl garantuojame greitą ir profesionalų ekrano keitimą. Visi mūsų naudojami iPhone 7 ekranai atitinka gamintojo keliamus kokybės standartus. Tam, kad Jūsų iPhone 7 po ekrano keitimo veiktų nepriekaištingai, ekranai yra daug kartų kruopščiai tikrinami. 

   Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Kiek laiko užtrunka iPhone 7 remontas?

    Mūsų servise iPhone 7 remontas yra atliekamas iki 1 valandos. 

   Ar turite pakaitinių telefonų?

    Taip. Pakaitinį telefoną remonto laikotarpiui suteiksime visiškai nemokamai.

   Jau dešimtos kartos Apple išmanusis telefonas, iPhone 7 pasaulį išvydo 2016m. rugsėjo mėnesį. Dizaino prasme, telefonas panašus į savo pirmtakus, tačiau iPhone 7: turėjo daugiau korpuso spalvų pasirinkimo, neteko 3,5mm ausinių kištuko, gavo galingesnius komponentus bei tobulesnę kamerą. Pas mus, greitai ir kokybiškai atliekamas iPhone 7 remontas. Pakeisime susidėvėjusias arba sugedusias dalis bei komponentus, diagnozuosime esamas problemas bei net išvalysime telefoną.

   Nesvarbu ar reikalingas iPhone 7 stikliuko keitimas ekranui ar sugedo pvz., iPhone 7 home mygtukas – remontą atliksime greitai. Nemažai darbų atliekame vos per vieną valandą. Darbams suteikiama iki 6 mėnesių garantija, o reikalui esant – telefoną paimsime iš jūsų vietos ir iPhone 7 taisymas bus maksimaliai patogus. Rezervuokite laiką remontui ir iPhone 7 taisymas kainuos net pigiau nei nurodyta kainoraštyje.

   Greitas ir kokybiškas iPhone 7 taisymas

   Phonefix taisyklose dirba patyrę ir savo darbą išmanantys specialistai. Dėl to beveik bet kuris iPhone 7 taisymas gali būti atliekamas greitai ir kokybiškai. Optimizuodama darbo eigą, mūsų taisykla siūlo remonto paslaugas pigiau nei dauguma kitų taisyklų. Negana to, remontui taikoma garantija, tad darbo kokybe būsite maksimaliai patenkinti ir užtikrinti.

   Populiariausi remonto darbai iPhone 7 telefonams:

           iPhone 7 ekrano keitimas;

   ·      iPhone 7 baterijos keitimas;

   ·      iPhone 7 kameros stikliuko keitimas;

   ·      iPhone 7 diagnostika;

   ·     Užstrigęs iPhone 7 home mygtukas ir jo remontas.

   Tačiau mes remontuojame absoliučiai visus techninius komponentus bei sutvarkome telefoną programiškai, paruošdami jį jūsų naudojimui. Rezervuokite remonto laiką internetu ir taisykla darbus atliks dar greičiau ir efektyviau nei įprastai.

   iPhone 7 ekrano keitimas

   Vienas iš dažniausiai pasitaikančių darbų bei klientų užklausų yra susiję su iPhone 7 ekrano keitimu. Darbus šioje srityje galime skirstyti į: iPhone 7 ekrano keitimas bei iPhone 7 stikliuko keitimas. Paprastai šie darbai atliekami kartu ir iPhone 7 stikliuko keitimas bei LCD ekrano keitimas kaina siekia nuo 55€. Jeigu jus domina už kiek būtų atliekamas stikliuko keitimas (kaina), jeigu laiką rezervuotumėte iš anksto – galite susisiekti su mumis telefonu, el.paštu arba darbo valandomis palikdami žinutę per gyvo pokalbio funkciją.

   iPhone 7 baterijos keitimas

   Įprastas iPhone 7 turi 1960 mAh talpos ličio jonų bateriją. Per laiką jos potencialas ir efektyvumas mažėja. Jeigu jūsų iPhone 7 išsikrauna itin greitai ir prastai veikianti baterija nebeleidžia nei komfortiškai naudotis telefonu, nei atlikti užduočių, jums tikrai bus reikalingas iPhone 7 akumuliatoriaus keitimas. Būtent baterijos keitimas dažniausiai išsprendžia tokias problemas. Nauja baterija veiks ilgiau ir vėl, it nauja, turės maksimalų potencialą. Vis naujinant iOS programinę įrangą reikia, kad baterija būtų maksimaliai veikli, kad pavyktų sklandžiai naudotis savo telefonu ir jis pernelyg greitai neišsikrautų. iPhone 7 akumuliatoriaus keitimas ir tokio remonto kaina paprastai yra nuo 35€.

   Paslaugos gera kaina!

   Mes nemokamai diagnozuosime jūsų telefono problemas ir vos per vieną valandą galėsime jį suremontuoti (jeigu darbas – nedidelis). Nesvarbu koks iPhone 7 remontas ir taisymas reikalingi (ekrano keitimas jūsų iPhone 7 ar pvz., kameros remontas) – mes jį atliksime su geriausia technika bei maksimaliai greitai. Kol daromas iPhone 7 kameros stikliuko keitimas ar kitas remontas, galėsime suteikti ir pakaitinį telefoną visam remonto laikotarpiui. Iškilus klausimams drąsiai kreipkitės ir padėsime rasti sprendimą!

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!