PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Microsoft kompiuterių remontas

Kokybiškai, greitai ir už prieinamą kainą atliksime Jūsų kompiuterio remontą.Suprantame, koks svarbus Jums jūsų kompiuteris, todėl skirsime ypatingą dėmesį, kad darbai įvyktų sklandžiai. Atliekame įvairaus sudėtingumo operacijas: nuo kasdienio kompiuterių valymo iki sudėtingiausių motininių plokščių litavimo darbų, duomenų atsatymo iš mechaniškai/programiškai pažeistų kompiuterių.

Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

  Pasirinkite datą
  (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

  Greitas kompiuterių remontas.
  Esame savo srities profesionalai, todėl remontą atliekame itin greitai. .Jeigu reikiamas detales turėsime vietoje, remontą atliksime 1-2 dienų bėgyje. Esant nestandartiniams defektams remontas gali užtrukti ilgiau, tačiau Jūs visada būsite apie tai informuoti.
  Kokybės garantija - Aukšta technikų kvalifikacija.
  Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
  Darbus atliekame visoje Lietuvoje.
  Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio į mūsų servisą Vilniuje, galime paimti jūsų kompiuterį patys. Apie tai daugiau čia.
  Apdraustų kompiuterių remontas.
  Jūsų kompiuteris apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus kompiuterius. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

  Specializuotas nešiojamųjų kompiuterių remonto centras

  Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio nešiojamųjų kompiuterių remonto paslaugos.
  Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (kompiuterių valymo, matricų keitimo ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės kompiuterių.

  Kokią naudą gausiu pasirinkęs PhoneFix servisą?

  • Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   Rinkdamiesi remontuoti kompiuterį mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas. tik gavus Jūsų sutikimą.
   Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, paimsime Jūsų kompiuterį tiesiai Jums iš rankų. Daugiau informacijos čia.
  • Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą. 
  • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   Patarsime kaip apsaugoti Jūsų kompiuterį, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų.

  Ar galite paimti ir grąžinti kompiuterį tiesiai man iš rankų?

  Taip. Daugiau informacijos apie tai rasite paspaudę čia.

  Mano kompiuteris apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

  Taip.Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus kompiuterius. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

  Mano kompiuteris neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

  Ne. Jeigu Jūsų kompiuterio remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

  Microsoft vardą geriausiai žinome dėl Windows operacinės sistemos, XBOX žaidimų konsolės ir Surface planšetinių kompiuterių. Tačiau kompanija taip pat sėkmingai gamina ir nešiojamus kompiuterius. Juos dažnai naudoja verslas, įmonės ir į darbą daugiau orientuoti naudotojai. Jeigu jums reikalingas Microsoft kompiuterių remontas Vilniuje – kreipkitės į Phonefix.

  Esame specializuotas Microsoft kompiuterinės technikos remonto centras. Atliktiems darbams mūsų taisykla suteiks garantiją. Taip pat tvarkome ir apdraustus kompiuterius. Kokybiškai atliksime sudėtingą ekrano matricos keitimą arba pašalinsime drėgmę bei atkursime duomenis. Kad ir kokio remonto jums reikia, Microsoft kompiuterių remontas Phonefix taisykloje padės išspręsti problemas.

  Greitas ir kokybiškas Microsoft kompiuterio taisymas

  Microsoft kompiuterių remontas Vilniuje leidžia pažeistą arba prastai veikiantį įrenginį atnaujinti ir vėl pritaikyti naudojimui, atstatyti į ankstesnę būseną ar net „prikelti antram gyvenimui“. Iš kurios pusės bepažiūrėtumėte Microsoft kompiuterių remontas savo kaina yra daug pigesnis nei naujo nešiojamo kompiuterio pirkimas. Juo labiau, kad remonto laiką rezervavusiems internetu remontas visiems Microsoft kompiuteriams kainuoja pigiau, kadangi taikoma akcija.

  Dirbame greitai ir didžioji dalis taisymų atliekami per 1-2 darbo dienas. Be abejonės, tikslus laikas priklauso nuo jūsų įrenginio modelio ir reikalingo taisymo apimties. Tačiau dažniausiai viskas atliekama per tokį laiko tarpą, o esant ilgesniam remontui – klientus informuojame.

  Microsoft  kompiuterio ekrano keitimas

  Ekrano remontas ir keitimas leidžia atkurti bene svarbiausią kompiuterio funkcionalumą – vaizdo rodymą. Dažniausiai ekranus remontuojame po nelaimingo atsitikimo, kurio metu ekranas įskilo, buvo prispaustas ar patyrė kitus pažeidimus. Toks Microsoft kompiuterių remontas yra ganėtinai sudėtinga užduotis, tačiau mūsų technikai ją atlieka sėkmingai ir pakankamai greitai.

  Pasiteiraukite dėl atlikimo terminų ir kainos, susisiekdami telefonu, el. paštu arba per interneto puslapyje esančią užklausos formą. Pasiūlysime geriausias remonto sąlygas, o, jeigu įrenginio neturite galimybės pristatyti į vietą, patys atvyksime jį pasiimti.

  Microsoft kompiuterio baterijos keitimas

  Baterijos nešiojamiems kompiuteriams gali būti keičiamos dėl: suprastėjusio veikimo, po mechaninio pažeidimo, dėl pastebėtų defektų ar netinkamo naudojimo sukeltos žalos. Jeigu nustatome, kad reikia keisti bateriją, taisykla tokį darbą gali atlikti per ganėtinai trumpą laiką. Kokybiškai pakeista baterija vėl leis maksimaliai išnaudoti kompiuterio galimybes ir jūsų Microsoft kompiuteris tarnaus, kaip įprasta.

  Paslaugos gera kaina!

  Jeigu reikalingas Microsoft kompiuterių remontas gera kaina – kreipkitės tik į Phonefix. Mūsų taisykla Vilniuje yra specializuotas Microsoft kompiuterių remonto centras, tad pašalinsime gedimus, išspręsime problemas bei suteiksime garantiją net pigiau nei daugumą kitų remonto centrų.

  Visų paslaugų kainoraštį rasite šiame interneto puslapyje, o dėl konkretaus remonto kaštų galite teirautis ir individualiai.

  Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

  Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!