PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Samsung S20 remontas

Siekdami išlaikyti klientų pasitikėjimą, kiekvieną dieną sunkiai dirbame. Žinome, kiek problemų gali sukelti sugedęs telefonas, todėl į kiekvieną remontą žiūrime individualiai ir atsakingai. Jūsų telefonui suteiksime mažiausiai 3 mėnesių garantiją bei pasiūlysime žemiausią remonto kainą.

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  GedimasKaina
  Samsung S20 ekrano stikliuko keitimas
  Akcija!
  149€
  Samsung S20 ekrano keitimas239€
  Galinio viršelio keitimas29€
  Baterijos keitimas39€
  Krovimo lizdo keitimas39€
  DiagnostikaNemokama

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   SKUBUS SAMSUNG TELEFONŲ REMONTAS
   Esame savo srities profesionalai ir standartinius remonto darbus atliekame valandos bėgyje. Norėdami sužinoti tikslią remonto trukmę, susisiekite su mumis kontaktiniu numeriu +37068162157 arba el. paštu info@phonefix.lt
   Negalite atvykti? Atvyksime pas jus patys!
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Apie galimybes pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37068162157 arba info@phonefix.lt
   Kokybės garantija. Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
   Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
   Apdraustų Samsung telefonų remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

   PhoneFix LT specializacija – SAMSUNG telefonų remontas.

   • Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio SAMSUNG telefonų remonto paslaugos. Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų

   Kokią naudą gauna pasirinkę PhoneFix?

   • •Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   • • Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   • • Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
   • •Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   • • Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
   • • Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų.
   • •Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
   • • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   • • Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157

   Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Vienas naujausių Samsung flagmanų – S20 modelio telefonas suderina modernias technologijas su šiuolaikiška estetika. Maždaug 2020 metų kovo pradžioje į parduotuves atkeliavęs išmanusis telefonas turi įspūdingo ryškumo, 6,2 colio įstrižainės Dynamic AMOLED 2x ekraną, kuris atkuria vaizdą iki 120Hz dažniu. Didelės raiškos ekrane vaizdą atkurti padeda aštuonių branduolių procesorius ir atskiras grafikos procesorius.

   Visi S20 telefonai turi 128GB vidinę atmintį, 8GB RAM operatyvinės atminties ir trigubą, net 64MP raiškos galinę kamerą, kuri filmuoja iki stulbinančios 8K raiškos siekiančius vaizdo įrašus. 

   Pažeistiems, sugedusiems arba dėl kitų priežasčių prastai veikiantiems Galaxy S20 telefonams reikalingas remontas. Kad ir kokį komponentą reikėtų pakeisti ar dalį sutvarkyti – Phonefix taisykla Vilniuje tai padarys greitai, kokybiškai ir dar pigiau nei įprastai, jeigu laiką rezervuosite internetu. 

   Greitas ir kokybiškas Samsung S20 taisymas

   Greitai ir kokybiškai atliekamas Samsung S20 remontas Vilniuje ir tokių telefonų taisymas įmanomas tik kompetentingų ir kvalifikuotų Samsung technikų rankose. Pas mus dirbantys specialistai gerai išmano Samsung telefonų, įskaitant ir Galaxy S20 veikimo principus bei dėl to galės greitai ir efektyviai išspręsti gedimus bei problemas.

   Remontas atliekamas ir apdraustiems telefonams. Phonefix taisykla pateiks visus draudimui reikalingus dokumentus.

   Negana to, kad ir koks Samsung S20 remontas Vilniuje buvo atliktas, visiems darbams (ar tai būtų buvęs baterijos keitimas, lietimui jautraus stikliuko, ekrano keitimas ar kitų komponentų tvarkymas) taikoma bent jau 3 mėnesių garantija. 

   Samsung S20 ekrano keitimas

   Dynamic AMOLED ekranai yra išskirtinės Samsung technologijos dalis. Norint pakeisti ekraną neužtenka tiesiog antrinėje rinkoje įsigyti nepažeistą, naują dalį. Reikia tinkamų įrankių, laiko ir žinių. Jeigu bandysite ekraną keisti patys arba darbą patikėsite nepatyrusiems specialistams, kurie nėra susipažinę su naujų Galaxy S telefonų technine dalimi, negausite gero rezultato. Su mumis Samsung S20 ekrano keitimas kainuos tikriausiai net pigiau, nes mūsų technikai turi geriausius įrankius ir medžiagas, dėl to ekranus pakeičia vos per maždaug valandą.

   Ekranus dažniausiai reikia keisti po pažeidimų arba dėl kitos žalos. Ekrano keitimo kaina yra 205€, o lietimui jautraus stikliuko – 175€.

   Samsung S20 baterijos keitimas

   Samsung Galaxy S20 baterijos keitimas taip pat yra dažnai atliekama paslauga. Net 4000 mAh bateriją pakeisti reikia atidaryti galinį dangtelį bei atsargiai atjungti ir vėl sujungti visus reikiamus komponentus. Mūsų technikai tai padarys per maždaug valandą, o dėl kainos ir terminų geriausia teirautis internetu arba telefonu.

   Paslaugos gera kaina!

   Visų, Samsung S20 remonto paslaugų Vilniuje kaina yra nurodyta mūsų kainyne. Jeigu negalite telefono pristatyti patys, susisiekite ir mūsų partneriai kurjeriai jį paims iš nurodytos vietos bei pristatys atgal. Rezervavus remonto laiką internetu, taikoma akcija ir nuolaida.

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!