PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Samsung S10 remontas

Siekdami išlaikyti klientų pasitikėjimą, kiekvieną dieną sunkiai dirbame. Žinome, kiek problemų gali sukelti sugedęs telefonas, todėl į kiekvieną remontą žiūrime individualiai ir atsakingai. Jūsų telefonui suteiksime mažiausiai 3 mėnesių garantiją bei pasiūlysime žemiausią remonto kainą.

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  GedimasKaina
  Samsung S10 ekrano stikliuko keitimas
  Akcija!
  165€
  Samsung S10 ekrano keitimas220€
  Galinio viršelio keitimas29€
  Baterijos keitimas39€
  Krovimo lizdo keitimas39€
  DiagnostikaNemokama

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   SKUBUS SAMSUNG TELEFONŲ REMONTAS
   Esame savo srities profesionalai ir standartinius remonto darbus atliekame valandos bėgyje. Norėdami sužinoti tikslią remonto trukmę, susisiekite su mumis kontaktiniu numeriu +37068162157 arba el. paštu info@phonefix.lt
   Negalite atvykti? Atvyksime pas jus patys!
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Apie galimybes pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37068162157 arba info@phonefix.lt
   Kokybės garantija. Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
   Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
   Apdraustų Samsung telefonų remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

   PhoneFix LT specializacija – SAMSUNG telefonų remontas.

   • Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio SAMSUNG telefonų remonto paslaugos. Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų

   Kokią naudą gauna pasirinkę PhoneFix?

   • •Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   • • Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   • • Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
   • •Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   • • Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
   • • Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų.
   • •Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
   • • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   • • Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157

   Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Vienas naujausių Samsung Galaxy serijos flagmanų – S10 buvo išleistas 2019 metų kovo 8 dieną. Nuo pat pirmųjų dienų telefonas stebino savo galia, įspūdingais techniniais duomenimis ir stilingu dizainu. Telefono priekis išsiskyrė vientisu ekranu, kuris neturi jokių iškilumų ar išsikišimų, tik priekinę kamerą, kuri gražiai įsiterpia į viso telefono estetiką.

   Samsung S10 turi 6,1 colio 1440×3040 pikselių raiškos Dynamic AMOLED ekraną. Po juo slepiasi net 8 branduolių procesorius ir galingas grafinis procesorius. Samsung S10 būdavo komplektuojami su 128 arba 512GB vidinės atminties talpa ir 6 arba 8GB RAM operatyvine atmintimi. Triguba galinė kamera gali filmuoti iki 4K raiška, net 60 kadrų per sekundę dažniu. Kad ir iš kurios pusės bepažiūrėsite – Samsung Galaxy S10 yra tikrų tikriausias flagmanas ir vienas geriausių telefonų.

   Jeigu jūsų telefonas įskilo, buvo pažeistas arba tiesiog ėmė prasčiau, o gal visai nustojo veikti – Samsung S10 remontas Vilniuje padės išspręsti tas problemas. Phonefix taisykla pigiau nei dauguma kitų galės kokybiškai ir greitai sutvarkyti smulkius ar didelius gedimus.

   Greitas ir kokybiškas Samsung S10 taisymas

   Greitai ir kokybiškai atliekamas Samsung S10 remontas Vilniuje leis kone kiekvienam įrenginio savininkui nemažai sutaupyti. Vos per ~1 valandą atliktas remontas bene visuomet kainuos pigiau už naujo įrenginio pirkimą, tad Phonefix taisykla siūlo tai, kas apsimoka.

   Mūsų technikai turi reikalingas kvalifikacijas ir kompetencijas – ilgametę patirtį ir nuolat gilinamas žinias. Dėl to mes galima aukščiausiu lygiu suremontuoti bet kurį Samsung telefoną, tarp kurių yra ir S10 modelis.

   Jeigu remontui, pvz., kai reikalingas Samsung S10 ekrano keitimas ar baterijos keitimas, laiką rezervuosite internetu, užtikrinsite trumpiausią atlikimo laiką ir gausite nuolaidą. Suremontuosime ir kritinės būklės įrenginį. Tvarkome ir apdraustus telefonus bei pateiksime reikiamus išrašus ir aktus. 

   Jeigu remontas reikalingas, bet negalite savojo Galaxy S10 įrenginio pristatyti į taisyklą, susisiekite ir mes suorganizuosime nemokamą kurjerio paslaugą, kuris paimtų telefoną ir pristatytų jį į taisyklą bei atgal jums, po remonto. Visam remontui suteikiama bent 3 mėnesių garantija.

   Samsung S10 ekrano keitimas

   Samsung S10 ekrano keitimas dažniausiai gali būti atliekamas skubiai ir trunka ~1 valandą. Jeigu remonto darbų laiką rezervuosite internetu, gausite geriausią kainos pasiūlymą ir greičiausią remonto laiką.

   Būtent dėl to, kiek kainuos Samsung S10 ekrano remontas (kokia kaina) – kreiptis reikėtų tiesiogiai. 

   Greitai ir efektyviai pakeisime tiek ekraną, tiek lietimui jautrų stikliuką ar kitus pažeistus komponentus.

   Samsung S10 baterijos keitimas

   Jeigu jūsų Galaxy S10 ėmė greitai išsikrauti, nebeįsikrauna, nebeįsijungia arba pastebite kitus veiklos sutrikimus, gali būti reikalingas Samsung S10 baterijos keitimas. Tokia operacija mūsų meistrams yra tikrai įprasta, todėl galėsite tikėtis pačio geriausio rezultato. Samsung S10 remontas Vilniuje, kuomet keičiama baterija, dažnai išsprendžia prastas telefono veikimo problemas. 

   Paslaugos gera kaina!

   Visų paslaugų įkainius raiste kainoraščio lentelėje. Dėl daugumos Galaxy S10 remonto paslaugų reikėtų teirautis telefonu, el. paštu arba susisiekiant per gyvo pokalbio funkciją interneto puslapyje. Pasiūlysime bene geriausią remonto kainą.

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!