PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Asus planšetės remontas

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  Kainoraštis (Detalės + darbai)

  Asus planšetinių remonto kainoraštis (žiūrėti čia)

  Remonto pavadinimasKaina
  Lietimui jautraus stiklo keitimasnuo 29€
  Krovimo lizdo keitimasNuo 14€
  Baterijos keitimasNuo 22€
  Garsiakalbio keitimasNuo 19€
  Priekinės kameros keitimasNuo 34€
  Galinės kameros keitimasNuo 24€
  Garso/įjungimo mygtukų keitimasNuo 17€
  Drėgmės šalinimasNuo 15€
  Duomenų atstatymasNuo 34€
  Ryšio antenų remontasNuo 24€
  DiagnostikaNemokama

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   Greitas planšetinių kompiuterių remontas.
   Esame savo srities profesionalai, todėl remontą atliekame itin greitai.Jeigu reikiamas detales turėsime vietoje, remontą atliksime 2-jų valandų bėgyje. Esant nestandartiniams defektams remontas gali užtrukti ilgiau, tačiau Jūs visada būsite apie tai informuoti.
   Kokybės garantija - Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Darbus atliekame visoje Lietuvoje
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio į mūsų servisą Vilniuje, galime paimti jūsų iPad patys.
   Apdraustų planšetinių remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

   PhoneFix LT specializacija – Asus planšetinių remontas.

   Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio ASUS remonto paslaugos. Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų

   Kokią naudą gauna pasirinkę PhoneFix?

   • •Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   • • Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   • • Rinkdamiesi remontuoti planšetę mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
   • •Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   • • Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų.
   • •Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
   • • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   • • Patarsime kaip apsaugoti savo planšetę, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti planšetę tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie šią paslaugą suteiksime paskambinus numeriu +370 681 62157 arba info@phonefix.lt

   Mano planšetinis apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip.Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus planšetinius kompiuterius. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano planšetė neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų planšetinio kompiuterio remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Jeigu jūsų Asus planšetė buvo pažeista, ėmė prasčiau veikti arba visai nustojo veikti, jums, ko gero, reikalingas Asus servisas. Phonefix taisykla yra specializuotas įvairių išmanių telefonų ir kompiuterinės technikos remonto centras. Mūsų technikai yra kvalifikuoti ir Asus planšečių remonto specialistai dėl to darbus ir taisymą atliekame greitai ir kokybiškai, o visas Asus remontas mūsų centre Vilniuje dar gauna bent 3 mėnesių garantiją.

   Greitas ir kokybiškas Asus planšetės taisymas

   Daugumą remonto darbų atliekame per ~2 valandas. Jeigu rezervuojate paslaugų laiką internetu, remontas atliekamas ne tik greitai, bet ir pigiau. Asus ir bet kurių kitų planšečių remonto kainoms, tokiu atveju pritaikoma nuolaida. 

   Mūsų taisykla taip pat dirba ir su apdraustais įrenginiais. Tad, jeigu jūsų Asus planšetė yra apdrausta, mes galėsime pateiktis visus išrašus ir dokumentus, kurių galėtų reikalauti draudimo kompanija.

   Jeigu įrenginio negalite pristatyti mums, nesijaudinkite, nes mes galime paimti įrenginį iš rankų. Susisiekite ir mes atsiųsime kurjerį Asus planšetei paimti.

   Asus planšetės ekrano keitimas

   Bene dažniausiai mūsų atliekamas Asus remontas Vilniuje yra būtent ekrano keitimas. Šio tipo remontas dažniausiai reikalingas po mechaninių pažeidimų arba kitų gedimų. Po sutrenkimo, kai planšetė iškrito iš rankų arba buvo pernelyg smarkiai suspausta, dažnai pažeidžiamas ir ekranas. Jis gali įskilti arba kone visai sutrupėti. Daug kam nusvyra rankos ir svarstoma apie naujo planšetinio kompiuterio pirkimą, tačiau beveik visuomet Asus planšetės remonto kaina, kad ir koks tai būtų ekranas, yra mažesnė už naujo įrenginio.

   Dėl šios priežasties ekrano keitimas ir remontas labiau apsimoka. Tai – pigiau ir paprasčiau.

   Su ekranu susijusio lietimui jautraus stiklo Asus planšetėse remonto kaina startuoja nuo ~29€, tačiau priklauso ir nuo pačio planšetinio kompiuterio modelio.

   Asus planšetės baterijos keitimas

   Jeigu ėmė prastai veikti baterija, įrenginiu naudotis pasidaro be galo sudėtinga. Kompiuteris gali sparčiai išsikrauti, sunkiai įsikrauti, prastai veikti kone visos kitos funkcijos. Tokiu atveju padės tik taisykla, kur galima kokybiškai ir gerai pakeisti jūsų Asus planšetės bateriją. Daugumos planšetinių kompiuterių galiniai dangteliai yra nenuimami, dėl to reikia specialios įrangos bei žinių, kad pavyktų pakeisti baterijas.

   Mūsų technikai turi kvalifikacijas ir žinias, dėl to Asus servisas Phonefix taisykloje vos per porą valandų turėtų pakeisti bateriją nauja ir jums nebereikės galvoti apie planšetės keitimą, nes ji vėl veiks tinkamai.

   Paslaugos gera kaina!

   Asus remontas Vilniuje gali susidėti iš labai įvairių remonto paslaugų. Jeigu tiksliai žinote, ko reikia, orientacinius įkainius rasite šiame puslapyje. Dar kartą primename, kad Asus servisas remontuoja pigiau, jeigu darbų laiką rezervuojate iš anksto.

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!