PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Samsung A70 remontas

Siekdami išlaikyti klientų pasitikėjimą, kiekvieną dieną sunkiai dirbame. Žinome, kiek problemų gali sukelti sugedęs telefonas, todėl į kiekvieną remontą žiūrime individualiai ir atsakingai. Jūsų telefonui suteiksime mažiausiai 3 mėnesių garantiją bei pasiūlysime žemiausią remonto kainą.

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  GedimasKaina
  Samsung A70 lietimui jautraus stikliuko keitimas
  Akcija!
  75€
  Samsung A70 ekrano keitimas110€
  Galinio viršelio keitimas29€
  Baterijos keitimas34€
  Krovimo lizdo keitimas39€
  DiagnostikaNemokama

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   SKUBUS SAMSUNG TELEFONŲ REMONTAS
   Esame savo srities profesionalai ir standartinius remonto darbus atliekame valandos bėgyje. Norėdami sužinoti tikslią remonto trukmę, susisiekite su mumis kontaktiniu numeriu +37068162157 arba el. paštu info@phonefix.lt
   Negalite atvykti? Atvyksime pas jus patys!
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Apie galimybes pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37068162157 arba info@phonefix.lt
   Kokybės garantija. Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
   Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
   Apdraustų Samsung telefonų remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

   PhoneFix LT specializacija – SAMSUNG A70 telefonų remontas.

   • Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio SAMSUNG A70 telefonų remonto paslaugos. Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų

   Kokią naudą gauna pasirinkę PhoneFix?

   • •Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   • • Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   • • Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
   • •Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   • • Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
   • • Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų.
   • •Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
   • • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   • • Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157

   Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Samsung telefonų remontas yra labai reikalinga paslauga, ne šio gamintojo išmanieji vis dar itin populiarūs rinkoje. Sugedo Samsung telefonas ar suskilo jo ekranas? Ne problema, nes telefonų, kompiuterių ir planšetinių kompiuterių taisykla Phonefix gali pasiūlyti greitai, kokybiškai ir gera kaina sutaisyti jūsų įrenginį. Nieko nelaukite, nes pas mus dažnai taikoma akcija įvairiems taisymo darbams!

   Primename, kad mūsų taisykloje siūlomas garantinis remontas – visoms taisymo paslaugoms yra suteikiama mažiausiai trijų mėnesių garantija!

   Samsung A70 remontas Vilniuje

   Reikalingas Samsung ekrano keitimas arba akumuliatoriaus keitimas? Taisykloje Phonefix atliekamas Samsung ir kitokių telefonų taisymas, o remonto paslaugos galimos visoje Lietuvoje. Phonefix yra įsikūrusi adresu S. Žukausko g. 1, Vilnius, bet Lietuvos gyventojai, kurie neturi galimybės atvežti savo telefoną patys, gali visiškai nemokamai išsikviesti DPD kurjerį į namus. Norėdami pasinaudoti šia paslauga, apsilankykite mūsų interneto svetainėje ir užpildykite kurjerio iškvietimo formą. Kurjeris paims jūsų sugedusį įrenginį ir atgabens mums taisymui, o po remonto grąžins jums atgal. Už remonto paslaugas galėsite atsiskaityti jau po visų darbų.

   Patys populiariausi taisymo darbai užtrunka apie 1 valandą, bet visa trukmė su pristatymu ir grąžinimu gali užsitęsti tris ar daugiau darbo dienas. Jeigu norite telefoną susitaisyti greičiau, galite patys jį atnešti nurodytu adresu darbo ir ne darbo metu. Antruoju atveju jums reikia susisiekti su mumis iš anksto.

   Darbai, kuriuos atliekame Samsung A70 telefonams

   Sugedusiam telefonui gali būti reikalingi įvairūs darbai – nuo jau minėto ekrano keitimo iki drėgmės šalinimo. Neretai reikalingas ir kameros remontas, duomenų atstatymas bei garsiakalbių remontas. Šiuo metu galime pasiūlyti šiuos populiarius taisymo darbus įvairiems Samsung modeliams:

   Ekrano stiklo keitimas;
   Ekrano keitimas;
   Galinio viršelio keitimas;
   Baterijos keitimas;
   Krovimo lizdo keitimas.

   Klientai dažnai susiduria su problema, kuomet jiems nėra aišku konkretus telefono defektas. Mes siūlome nemokamą įrenginio diagnostikos paslaugą, kurios metu aptiksime visus telefone esančius gedimus. Paslauga jums nieko nekainuos, net jeigu ir netaisysite telefono.

   Samsung A70 remonto kainos

   Ieškote, kur susitaisyti savo įrenginį pigiau? Apsilankėte reikiamoje vietoje, nes mūsų taisykloje Phonefix kainos ir kokybės santykis išties puikus! Visas šiuo metu galiojančias kainas rasite mūsų interneto puslapyje esančiame kainyne, o jeigu neradote tam tikro remonto darbo kainos, drąsiai kreipkitės į mus! Taip pat mes suteikiame net kelias galimybes gauti nuolaidą taisymui. Viena iš jų yra taisymo laiko rezervacija iš anksto, kita – taisyti kelis defektus vienu metu. Taisymo laiko rezervacija yra naudinga abejoms pusėms, nes mes savo ruožtu galime iš anksto pasirūpinti reikiamomis remonto detalėmis.

   Tam, kad taisymo metu nekiltų jokių rūpesčių, suteikiame pakaitinį telefoną visiškai nemokamai! Taisome ir apdraustus telefonus, todėl galite drąsiai kreiptis.

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!