PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Samsung kompiuterių remontas

Kokybiškai, greitai ir už prieinamą kainą atliksime Jūsų kompiuterio remontą.Suprantame, koks svarbus Jums jūsų kompiuteris, todėl skirsime ypatingą dėmesį, kad darbai įvyktų sklandžiai. Atliekame įvairaus sudėtingumo operacijas: nuo kasdienio kompiuterių valymo iki sudėtingiausių motininių plokščių litavimo darbų, duomenų atsatymo iš mechaniškai/programiškai pažeistų kompiuterių.

Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

  Pasirinkite datą
  (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

  Greitas kompiuterių remontas.
  Esame savo srities profesionalai, todėl remontą atliekame itin greitai. .Jeigu reikiamas detales turėsime vietoje, remontą atliksime 1-2 dienų bėgyje. Esant nestandartiniams defektams remontas gali užtrukti ilgiau, tačiau Jūs visada būsite apie tai informuoti.
  Kokybės garantija - Aukšta technikų kvalifikacija.
  Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
  Darbus atliekame visoje Lietuvoje.
  Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio į mūsų servisą Vilniuje, galime paimti jūsų kompiuterį patys. Apie tai daugiau čia.
  Apdraustų kompiuterių remontas.
  Jūsų kompiuteris apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus kompiuterius. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

  Specializuotas nešiojamųjų kompiuterių remonto centras

  Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio nešiojamųjų kompiuterių remonto paslaugos.
  Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl
  investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (kompiuterių valymo, matricų keitimo ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės kompiuterių.

  Kokią naudą gausiu pasirinkęs PhoneFix servisą?

  • Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   Rinkdamiesi remontuoti kompiuterį mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas. tik gavus Jūsų sutikimą.
   Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, paimsime Jūsų kompiuterį tiesiai Jums iš rankų. Daugiau informacijos čia.
  • Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą. 
  • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   Patarsime kaip apsaugoti Jūsų kompiuterį, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų.

  Ar galite paimti ir grąžinti kompiuterį tiesiai man iš rankų?

  Taip. Daugiau informacijos apie tai rasite paspaudę čia.

  Mano kompiuteris apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

  Taip.Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus kompiuterius. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

  Mano kompiuteris neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

  Ne. Jeigu Jūsų kompiuterio remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

  Esame specializuotas Samsung kompiuterių remonto centras Vilniuje. Pas mus dirba technikai, kurie turi reikiamą kvalifikaciją remontuoti Samsung techniką, o taip pat ir šio gamintojo nešiojamus kompiuterius. Kad ir koks pažeidimas ar gedimas, Samsung kompiuterių remontas bene visuomet apsimoka labiau nei naujo kompiuterio pirkimas. Dėl šios priežasties taisykla klientams beveik visuomet patariame pasidomėti, kokias sąlygas remontui siūlo Phonefix taisykla ir tik tuomet imti svarstyti naujo įrenginio pirkimą, jeigu remonto sąlygos netenkina.

  Tačiau, kadangi Phonefix visada siūloma draugiška Samsung kompiuterio remonto kaina, Samsung kompiuterių remontas apsimokės labiau. Remontuojame ir draustus įrenginius, pateiksime visus reikalingus išrašus. Aptarnaujame ne tik privačius klientus, bendradarbiaujame ir su įmonėmis.

  Mūsų Samsung taisykla yra įsikūrusi Vilniuje, tačiau kokybiškai ir greitai remontuojame techniką iš klientų visoje Lietuvoje. Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginį mums, bet labai reikalingas Samsung kompiuterio remontas, galime pasirūpinti, kad iki jūsų atvyktų partneriai kurjeriai ir paimtų kompiuterį bei jį pristatytų atgal po to, kai darbai jau baigti.

  Greitas ir kokybiškas Samsung kompiuterio taisymas

  Greitai ir kokybiškai atliekamas Samsung kompiuterių remontas – jį atlieka kvalifikuoti Samsung technikai, turintys patirtį ir kvalifikaciją taisant įvairiausius gedimus. Svarbu paminėti, kad visoms remonto paslaugoms suteikiame bent 3 mėnesių garantiją, tad galite būti užtikrinti dėl to, kokios kokybės paslaugas gaunate.

  Greitis priklauso nuo kompiuterio modelio bei gedimo rūšies. Paprastai Samsung kompiuterių remontas atliekamas per 1-2 darbo dienas. Tačiau, jeigu diagnostikos arba pačio remonto metu paaiškėja, kad yra nenumatytų gedimų, arba atsiranda kitų kliūčių, arba klientas nerezervuoja laiko internetu bei yra susidariusi eilė, darbų atlikimas gali užtrukti ilgiau. Apie bet kokius grafiko pasikeitimus Phonefix Samsung taisykla informuoja nedelsiant.

  Pigiau remonto paslaugos suteikiamos tiems klientams, kurie jų laiką rezervavo internetu.  

  Samsung kompiuterio ekrano keitimas

  Ekrano keitimas įrenginiams reikalingas dėl pažeidimo arba atsiradusių gedimų. Ekrano neveikimo priežasčių gali būti daug, pradedant sutrenkimais arba mechanine žala, baigiant elektroninių komponentų defektais. Kad ir koks gedimas ar pažeidimas, jeigu po diagnostikos paaiškėja, kad reikalingas būtent ekraną keičiantis Samsung kompiuterių remontas, pasiūlysime per optimalų laiką šią paslaugą suteikti.

  Ekranus keičiame naujo ir senesnio modelio Samsung nešiojamiems kompiuteriams. Dėl konkrečių įkainių savo įrenginiui, kreipkitės interneto puslapyje nurodytais kontaktais.

  Samsung kompiuterio baterijos keitimas

  Samsung kompiuterio baterija turi būti keičiama, jeigu įrenginys prasčiau arba visai neveikia tuomet, kai nėra prijungtas prie įkroviklio. Baterija taip pat turėtų būti keičiama, jeigu ji labai greitai išsikrauna arba neprognozuojamai elgiasi ir pvz., nepastoviai keičiasi jos įkrovimo procentai. Dėl baterijos keitimo ir tokio Samsung kompiuterio remonto kainos kreipkitės į mus tiesiogiai. Rezervuodami laiką internetu užsitikrinsite paslaugą pigiau!

  Paslaugos gera kaina!

  Visų paslaugų kainoraštį rasite mūsų interneto puslapyje. Jeigu kaina nenurodyta – nedvejokite teirautis. Diagnostika Samsung nešiojamiems kompiuteriams visuomet yra nemokama. 

  Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

  Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!