Išmanieji telefonai – tai daugiafunkcis prietaisas, atliekantis tiek susisiekimo funkciją, tiek informacijos šaltinio vaidmenį (pavyzdžiui, jame galima skaityti naujienas ar elektronines knygas). Be to, modernūs išmanieji įrenginiai turi didelius geros raiškos ekranus, kurie leidžia žiūrėti filmus, video įrašus ir žaisti žaidimus. Šiais laikais be mobiliojo telefono sunkiai išsiverčia dažnas vartotojas, todėl šio asmeninio prietaiso gedimai visada sukelia nemažai nepatogumų. Telefono gedimų gali būti įvairių – nuo nesikraunančios baterijos iki užtemusio ekrano. Vienas nemaloniausių ir pavojingiausių gedimų yra į telefoną patekusi drėgmė, nes bet koks skystis gali lengvai sutrikdyti įvairias telefono funkcijas. Pateikiame patarimus, ką daryti, jeigu sušlapo telefonas:
Jeigu net ir atlikus šiuos veiksmus, telefonas neveikia – kuo greičiau kreipkitės į specialistus. Pasitaiko atvejų, kai mobilusis išdžiūna savaime, bet tai nėra dažnas reiškinys, o aukščiau išvardinti veiksmai negarantuoja, kad jis veiks (nors šiuos veiksmus atlikti būtina visais atvejais). Drėgmės šalinimas iš telefono yra gana sudėtingas veiksmas, kuriam reikia profesionalių žinių ir įgūdžių. Šioje situacijoje svarbu ir laikas – kuo greičiau drėgmė bus pašalinta iš elektroninio įrenginio, tuo geriau. Pirmosios 36 valandos yra svarbiausios, nes po jų įrenginio atkūrimo galimybės sumažėja net 50 procentų;
Net jeigu jūsų telefonas yra atsparus vandeniui, jį vis tiek gali pažeisti įvairūs skysčiai, pavyzdžiui, lietus. Norėdami tiksliai žinoti, ar drėgmė spėjo pažeisti jūsų telefoną, atidžiai apžiūrėkite įrenginį ieškodami šių ženklų:
Sušlapusio telefono taisymas – dažnas telefono remonto darbas. Kadangi niekas negali garantuoti, kad telefonas veiks, jeigu imsitės jį taisyti patys, geriau nerizikuokite ir nuneškite jį profesionalams. Ar jūsų telefonas neveikia net ir atlikus visus reikiamus veiksmus? Kreipkitės į Phonefix specialistus, kurie suteiks profesionalią drėgmės šalinimo paslaugą!