PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

iPhone 6 remontas

Siekdami išlaikyti klientų pasitikėjimą, kiekvieną dieną sunkiai dirbame. Žinome, kiek problemų gali sukelti sugedęs telefonas, todėl į kiekvieną remontą žiūrime individualiai ir atsakingai. Jūsų Apple iPhone sutvarkysime per 1 valandą, suteiksime mažiausiai 3 mėnesių garantiją bei pasiūlysime žemiausią remonto kainą. 

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  GedimasKaina
  LCD ekrano ir sensorikos (stiklo) keitimas
  Akcija!
  39€
  Galinio viršelio keitimas49€
  Baterijos keitimas
  Akcija!
  29€
  Krovimo lizdo keitimas
  Akcija!
  29€
  Galinės kameros keitimas22€
  Priekinės kameros keitimas22€
  Garsiakalbio keitimas17€
  Ausinių lizdo keitimas29€
  Pagrindinio mygtuko šleifo keitimas19€
  Įjungimo mygtuko keitimas18€
  Garso įjungimo / išjungimo mygtuko keitimas18€
  Garso reguliavimo mygtukų keitimas18€
  iPhone 6 diagnostikaNemokama

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   Remontas per 1 valandą.
   Esame savo srities profesionalai, todėl iPhone remontą galime atlikti itin greitai ir kokybiškai. Esant nestandartiniams defektams remontas gali užtrukti ilgiau, tačiau Jūs visada būsite apie tai informuoti.
   Kokybės garantija. Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
   Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
   Apdraustų Apple iPhone remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.
   Negalite atvykti? Atvyksime pas jus patys!
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Apie galimybes pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37068162157 arba info@phonefix.lt

   Specializuotas Apple iPhone 6 remonto centras

   Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio Apple iPhone remonto paslaugos.
   Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys Apple iPhone technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl
   investuojame į naujausią iPhone remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų.

   Kokią naudą gausite pasirinkę PhoneFix telefonų remonto centrą?

   • Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
    Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
    Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
    Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
    Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
    Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų. Daugiau informacijos suteiksime numeriu Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157
    Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
    Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
    Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157

   Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano telefono korpusas įlinkęs. Ar galėsite pakeisti tik ekraną?

   Dužus iPhone ekranui, dažnai įlinksta ir pats iPhone korpusas – nesibaiminkite – mūsų servise dirbantys meistrai naudoja įrangą, pagamintą specialiai iPhone 6 korpuso kraštų tiesinimui. Keičiant ekraną ši paslauga visiškai nemokama!

   Kaip keičiate iPhone 6 ekranus?

   Ekrano keitimo darbai atliekami tik su specialiai tam skirtais įrankiais ir medžiagomis, todėl garantuojame greitą ir profesionalų ekrano keitimą. Visi mūsų naudojami iPhone ekranai atitinka gamintojo keliamus kokybės standartus. Tam, kad Jūsų iPhone 6 po ekrano keitimo veiktų nepriekaištingai, ekranai yra daug kartų kruopščiai tikrinami. 

   Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Kiek laiko užtrunka iPhone 6 remontas?

    Mūsų servise iPhone 6 remontas yra atliekamas iki 1 valandos. 

   Ar turite pakaitinių telefonų?

    Taip. Pakaitinį telefoną remonto laikotarpiui suteiksime visiškai nemokamai.

   iPhone 6 yra net aštuntosios kartos Apple išmanusis telefonas. Šis modelis yra vienas visų laikų populiariausių telefonų. Nuo jo išleidimo datos 2014 metais, iPhone 6 parduota beveik ketvirtis milijardo. Nenuostabu, kad iPhone 6 remontas ar konkretesnės paslaugos, tokios kaip iPhone 6 baterijos keitimas yra be galo paklausios visoje Lietuvoje. Phonefix yra specializuota Apple iPhone taisykla, kur atliekamas visų Apple išmaniųjų, įskaitant iPhone 6 remontas. Darbus atliekame greitai bei kokybiškai. Dirbame su specializuota įranga, o remonto meistrai – patyrę specialistai. Darbams suteikiame garantija, o iPhone 6 taisymas, reikalui esant, gali būti atliekamas ir paėmus telefoną iš jūsų, kad nereikėtų vežti į taisyklą Vilniuje!

   Greitas ir kokybiškas iPhone 6 taisymas

   Phonefix atlieka pačius įvairiausius remonto darbus šeštos serijos iPhone telefonams. Pas mus daromas: iPhone 6 stikliuko keitimas, iPhone 6 akumuliatoriaus keitimas, iPhone 6 baterijos keitimas, mygtukų ar kameros keitimas, krovimo lizdo šleifo bei visų kitų komponentų remontai ar pakeitimai. Nemokamai atliekame diagnostiką. Greitai bei nuodugniai nustatę telefono problemas, galėsime rasti sprendimus, kaip jas pašalinti.

   Visam remonto laikotarpiui, jeigu yra poreikis, Phonefix taisykla suteikia pakaitinį telefoną. Be to, rezervuojantiems laiką internetu, iPhone 6 remontas kainuos net pigiau nei įprastai. Nors darbus atliekame greitai bei kokybiškai, tačiau iPhone 6 remonto kaina tikrai yra patraukli. Po to, kai su juo padirbės mūsų specialistai, atliktas taisymas ir iPhone 6 remontas atstatys maksimaliai gerą telefono būklę!

   Dirbame ir su apdraustais įrenginiais.

   iPhone 6 ekrano keitimas

   Jeigu įskilo, sudužo ar kitu būdu buvo pažeistas šeštos serijos iPhone telefono ekranas, mes galėsime jį pakeisti nauju. Dažnu atveju reikalingas ne ekrano, bet iPhone 6 stikliuko keitimas. Šis darbas yra smulkesnis ir paprastai kainuoja pigiau nei pačio LCD ekrano keitimas.

   Toks iPhone 6 taisymas užims ganėtinai nedaug laiko ir jūsų telefoną naudojimui turėtume paruošti vos per porą valandų arba kitos darbo dienos pradžioje. Jeigu jus domina iPhone 6 ekrano keitimas ir to kaina, o jūsų miestas – Vilnius, kreipkitės į mus bei mes padėsime rasti geriausius sprendimus patraukliausia kaina.

   iPhone 6 baterijos keitimas

   iPhone 6 turi 1810 mAh talpos ličio jonų bateriją. Kuomet telefonas buvo naujas, ši baterija buvo aukščiausio technologinio pajėgumo, tačiau su laiku bei vis naujinant iOS programinę įrangą, baterijos potencialas vis mažėja. Laikui bėgant pasidaro reikalingas ir iPhone 6 akumuliatoriaus keitimas. Akumuliatorius ima prasčiau veikti ne tik naujinant iOS, bet ir po tam tikro laiko savaime, kai pasiekiama krovimo ciklų riba. iPhone 6 baterijos keitimas nėra brangus savo kaina. Rezervavus laiką, iPhone 6 baterijos keitimas atliekamas nuo 29€ kaina.

   Paslaugos gera kaina!

   Jeigu reikalingas smulkus ar rimtas iPhone 6 remontas – drąsiai kreipkitės į Phonefix. Esame specializuotas Apple išmaniųjų telefonų servisas ir suremontuosime tiek 6, tiek beveik bet kurio kito modelio iPhone. Rezervuokite darbų atlikimo laiką ir iPhone 6 ekrano keitimas bus atliekamas mažesne kaina Vilniuje.

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!