PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

  • Susisiekite

    +370 681 62157
  • Vilnius

    S.Žukausko g. 1
  • Pirmadienį-Šeštadienį

    I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Greitai išsikraunanti telefono baterija gali nemenkai išvarginti kiekvieną žmogų. Juk šiais laikais išmaniuosius naudojame praktiškai visą laiką. Tad, pernelyg greitai senkanti baterija priverčia ieškoti išeičių, kur, kada ir kaip pakrauti telefoną. Be abejo, padaryti tai namuose nėra sudėtinga. Tačiau, nemažai bėdų kyla įvairių išvykų, kelionių ar vakarėlių metu. Visgi, egzistuoja daug skirtingų priežasčių, kodėl greitai išsikrauna telefonas. Be jokios abejonės, dalies jų išvengti tikrai įmanoma. Kita vertus, bėgant laikui, atsiranda natūralus baterijos nusidėvėjimas. Taigi, tikėtina, jog ši vis tiek ims išsikrauti greičiau, nei to norėtumėte.

Pagrindinės priežastys, lemiančios greitą telefono išsikrovimą

Tai, kaip gerai atlaikys Jūsų telefono baterija priklauso nuo daugybės skirtingų priežasčių. Visgi, kaip jau minėjome kiek anksčiau, visiškai jos dėvėjimosi išvengti nepavyks. Kita vertus, elgiantis tinkamai, baterijos silpnėjimo procesą galima šiek tiek prilėtinti. Kaip tai padaryti? Pirmiausiai, telefono niekuomet nereikėtų pilnai iškrauti bei įkrauti. Geriausia, jeigu baterija laikytųsi ties 30-80%. Be to, pastarąją reikėtų saugoti nuo pernelyg aukštos temperatūros. Taigi, telefono nerekomenduojama krauti didelėje kaitroje. Žinoma, nusidėvėjusios baterijos į aukso amžių nebesugrąžinsite. Tad, ką daryti, jeigu nebegalite gyventi su greitai išsikraunančiu išmaniuoju? Tokiu atveju, Jums reikalingas telefono baterijos keitimas. Visgi, greitesnį išsikrovimą gali lemti ir daugiau priežasčių. Pavyzdžiui, rekomenduojama primažinti ekrano ryškumą, išjungti nenaudojamas programėles. Be abejo, reikėtų nepamiršti atsižvelgti į tai, kaip dažnai naudojate mobiliąją priemonę. Jeigu tai darote nuolat – stebėtis, kad ši išsikrauna ganėtinai sparčiai, tikriausiai nevertėtų. Bet kokiu atveju, pergyvenantiems dėl silpstančios baterijos, derėtų kreiptis į Phonefix specialistus. Aptarsime Jus neraminančias problemas bei pasistengsime jas išspręsti.

Ką daryti, jei greitai išsikrauna išmanusis?

Net ir žinodami priežastis, dauguma asmenų vis tiek pergyvena dėl to, ką daryti, jei greitai išsikrauna išmanusis. Be abejo, nuolat telefoną naudojantiems žmonėms, tai gali nemenkai apsunkinti gyvenimą. Visgi, jau nusidėvėjusios baterijos atstatyti nebepavyks. Tokiu atveju, geriausia būtų ją pakeisti į naują. Kita vertus, kaip jau minėjome anksčiau, atsižvelkite į tai, ar išties išjungiate nenaudojamas programėles, sumažinate ekrano apšvietimą ir panašiai. Galėtų atrodyti, jog tai nieko nepakeis. Visgi, nustebtumėte sužinoję, kad tokios smulkmenos išties padeda “sutaupyti” baterijos procentų.

O jeigu telefonas apskritai nesikrauna?

Kartais atsitinka ir taip, jog telefonas apskritai nebesikrauna. Be abejo, tai lemia daugybė skirtingų priežasčių. Pavyzdžiui, pagrindine problema kartais tampa telefono įkroviklis. Kita vertus, neretai susiduriama ir su baterijos gedimais. Be to, jeigu išmanusis nebesikrauna, pravartu patikrinti įkrovimo lizdą. Gali būti, jog iš pastarojo reikės išvalyti dulkes bei kitus nešvarumus. Tačiau, kartais pakanka tiesiog atnaujinti programinę įrangą. Visgi, pasitaiko ir gerokai rimtesnių problemų. Tad, jeigu pastebite, jog telefonas apskritai nebesikrauna, pirmiausiai patikrinkite įkroviklį bei lizdą. Tuomet atnaujinkite programinę įrangą, jeigu dar to nepadarėte. Tačiau, jei tai nepadėjo, verčiau keliaukite pas specialistus. Tikėtina, jog problema bus baterijoje. Visgi, profesionalai gebės pasiūlyti Jums geriausią sprendimą esamoje situacijoje. Tad, nelaukite pernelyg ilgai.

Įprasta telefono baterijos trukmė

Dauguma telefonų turi ličio jonų bateriją. Pastarosios veikimo trukmė yra matuojama mAh. Nemažos dalies išmaniųjų talpa yra 4000-7000 mAh. Greičiausiai kyla klausimas – ką tai reiškia? Iš esmės, nauji telefonai be įkrovimo turėtų veikti maždaug 8 valandas. Be abejo, tai labai apibendrintas skaičius. Konkrečios baterijos veikimo trukmė priklauso nuo telefono modelio, programinės įrangos, įrenginio naudojimo ypatumų. Be to, nemažai lemia anksčiau jau aptartos programėlės ir tai, ar asmuo tinkamai krauna mobiliąją priemonę. Žinoma, ilgiau naudojant telefoną, nereikėtų tikėtis, jog šio baterija toliau veiks pilnu pajėgumu. Kaip jau minėjome kiek anksčiau, bėgant laikui atsiranda natūralus pastarosios nusidėvėjimas. Taip atsitinka dėl negrįžtamų cheminių procesų. Taigi, anksčiau ar vėliau, greičiausiai turėsite pasikeisti bateriją į naują. Jeigu to daryti nenorėsite arba bus per sudėtinga (pavyzdžiui, turint iPhone), gali prireikti kito telefono įsigijimo. Visgi, norint pasilengvinti kasdienybę, pravartu apsvarstyti nešiojamo įkroviklio pirkimą.

Kaip pasilengvinti sau naštą?

Kaip jau minėjome kiek anksčiau, ilgai naudojamo telefono baterijoje įvyksta negrįžtami procesai. Taigi, pastaroji jau niekada nebeveiks taip gerai, kaip anksčiau. Tad, jeigu nenorite jos keisti į naują arba įsigyti kito telefono, tikriausiai ieškosite papildomų būdų pasilengvinti naštą. Tokiu atveju, vertėtų apsvarstyti kelis aspektus. Pirmiausiai, rekomenduojama įsigyti anksčiau jau paminėtą nešiojamą įkroviklį. Tai padės tuo atveju, jeigu šalia nebus elektros lizdo, o Jums vis tiek reikės pakrauti telefoną. Kita vertus, dažnai keliaujantiems žmonėms pravers specialus kroviklis automobiliui. Tai sumažins stresą prieš įvairias išvykas, jeigu nespėsite pasirūpinti didesniais baterijos procentais. Be to, itin skubantiems derėtų apsvarstyti specialius USB laidus, kurie telefoną pakrauna gerokai greičiau. Kaip matote, šiais laikais sprendimų tikrai netrūksta – tad, belieka apsispręsti, kas labiausiai tinka būtent Jums.

lt_LTLithuanian