PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Samsung S9 remontas

Siekdami išlaikyti klientų pasitikėjimą, kiekvieną dieną sunkiai dirbame. Žinome, kiek problemų gali sukelti sugedęs telefonas, todėl į kiekvieną remontą žiūrime individualiai ir atsakingai. Jūsų telefonui suteiksime mažiausiai 3 mėnesių garantiją bei pasiūlysime žemiausią remonto kainą.

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  GedimasKaina
  Samsung S9 ekrano stikliuko keitimas
  Akcija!
  135€
  Samsung S9 ekrano keitimas165€
  Galinio viršelio keitimas29€
  Baterijos keitimas39€
  Krovimo lizdo keitimas39€
  DiagnostikaNemokama

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   SKUBUS SAMSUNG TELEFONŲ REMONTAS
   Esame savo srities profesionalai ir standartinius remonto darbus atliekame valandos bėgyje. Norėdami sužinoti tikslią remonto trukmę, susisiekite su mumis kontaktiniu numeriu +37068162157 arba el. paštu info@phonefix.lt
   Negalite atvykti? Atvyksime pas jus patys!
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Apie galimybes pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37068162157 arba info@phonefix.lt
   Kokybės garantija. Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
   Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
   Apdraustų Samsung telefonų remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

   PhoneFix LT specializacija – SAMSUNG telefonų remontas.

   • Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio SAMSUNG telefonų remonto paslaugos. Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų

   Kokią naudą gauna pasirinkę PhoneFix?

   • •Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   • • Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   • • Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
   • •Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   • • Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
   • • Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų.
   • •Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
   • • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   • • Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157

   Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Vienas iš naujausių Samsung flagmanų, Galaxy S9 (dar vadinamas, tiesiog S9) yra itin galingas ir pajėgus telefonas. Dėl to, kuomet nutinka gedimas arba telefonas būna pažeistas mechaniškai, nereikėtų skubėti jo keisti nauju. Labai dažnai, kokybiškai atliktas Samsung S9 remontas Vilniuje leis daug pigiau ir paprasčiau išspręsti problemą ir tai padaryti per trumpą laiką.

   Patį telefoną Samsung Galaxy S9 kompanija išleido kaip bene inovatyviausią ir galingiausią kada nors išleistą išmanųjį telefoną. Šio modelio Samsung turėjo 5,8 colio įstrižainės Super AMOLED ekraną su pribloškiančia ~570 ppi raiška. Telefonas taip pat turi puikią galinę kamerą, leidžiančią filmuoti iki 4K raiška net 60 kadrų per sekundę dažniu. Galingas aštuonių branduolių procesorius, iki 256GB talpa ir 4GB RAM operatyvinės atminties taip pat užtikrina puikų naudojimą. 

   Greitas ir kokybiškas Samsung S9 taisymas

   Mūsų taisykla galės greitai ir kokybiškai atlikti daugumą remonto darbų jūsų telefonui Samsung S9. Jeigu, visgi Samsung S9 baterijos keitimas, ekrano keitimas ar kiti darbai užtruktų ilgiau, visam remonto laikui nemokamai suteiksime pakaitinį telefoną.

   Net, jeigu neturite galimybės savo Galaxy S9 pristatyti į mūsų taisyklą, susisiekite ir mes patys jį pasiimsime. Tuomet, kai bus atliktas Samsung S9 remontas Vilniuje, telefoną jums pristatys mūsų partneriai kurjeriai. Remontuojant telefoną pas mus, tokia paslauga nekainuoja.

   Samsung S9 ekrano keitimas

   Samsung S9 ekrano keitimas – reikalingas ir svarbus remontas pažeistam telefonui. Įprastai ekrano sistemą sudaro du pagrindiniai komponentai – pats AMOLED ekranas ir lietimui jautrus stikliukas. Jeigu pažeistas vienas, tai nebūtinai reiškia, kad privalo būti keičiamas ir kitas. Tačiau šių komponentų remontas ir sąlygos priklauso ir nuo telefono modelio, ir nuo jo būklės bei meistro rekomendacijų. Net ir toks sudėtingas Samsung S9 remontas, mūsų taisykloje Vilniuje būna atliekamas labai greitai – vos per vieną ar kelias valandas. 

   Samsung S9 baterijos keitimas

   Tuomet, kai telefonas ima greitai išsikrauti arba sunkiai pasikrauna, net prijungtas prie laido, arba visiškai nebeįsijungia, realu, jog būtinas Samsung S9 baterijos keitimas. Kai kada problema gali būti ne baterijos, o pažeisto krovimo lizdo. 

   Tokia remonto procedūra nėra reta ir dėl to mūsų meistrai turi žinias, kaip tai atlikti. Be to, dirbdami su geriausiomis medžiagomis ir profesionaliais įrankiais jie baterijos keitimą atlieka labai sparčiai ir tai gali padaryti kone pigiau nei dauguma kitų taisyklų. 

   Paslaugos gera kaina!

   Apie tai, kokia kaina atliekamas Samsung S9 remontas, sužinoti geriausia pristačius telefoną diagnostikai arba susisiekus su mumis telefonu, el. paštu arba per gyvo pokalbio funkciją. Gedimų diagnostika yra nemokama, tad tikrai verta pasiteirauti specialistų nuomonės. Jeigu Samsung S9 remontas Vilniuje bus atliekamas iš anksto rezervuotu ir sutartu laiku, paslaugoms taikoma nuolaida.

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!