PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Samsung S9 Plus remontas

Siekdami išlaikyti klientų pasitikėjimą, kiekvieną dieną sunkiai dirbame. Žinome, kiek problemų gali sukelti sugedęs telefonas, todėl į kiekvieną remontą žiūrime individualiai ir atsakingai. Jūsų telefonui suteiksime mažiausiai 3 mėnesių garantiją bei pasiūlysime žemiausią remonto kainą.

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  GedimasKaina
  Samsung S9 Plus ekrano stikliuko keitimas
  Akcija!
  150€
  Samsung S9 Plus ekrano keitimas195€
  Galinio viršelio keitimas29€
  Baterijos keitimas39€
  Krovimo lizdo keitimas39€
  DiagnostikaNemokama

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   SKUBUS SAMSUNG TELEFONŲ REMONTAS
   Esame savo srities profesionalai ir standartinius remonto darbus atliekame valandos bėgyje. Norėdami sužinoti tikslią remonto trukmę, susisiekite su mumis kontaktiniu numeriu +37068162157 arba el. paštu info@phonefix.lt
   Negalite atvykti? Atvyksime pas jus patys!
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Apie galimybes pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37068162157 arba info@phonefix.lt
   Kokybės garantija. Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
   Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
   Apdraustų Samsung telefonų remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

   PhoneFix LT specializacija – SAMSUNG telefonų remontas.

   • Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio SAMSUNG telefonų remonto paslaugos. Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų

   Kokią naudą gauna pasirinkę PhoneFix?

   • •Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   • • Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   • • Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
   • •Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   • • Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
   • • Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų.
   • •Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
   • • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   • • Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157

   Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Sudužo ekranas? Telefonas sparčiai išsikrauna? Nebereaguoja šoniniai mygtukai? Iškilo kitos problemos arba reikalingas skubus Samsung S9 Plus remontas Vilniuje? Phonefix taisykla padės pigiau, bet tuo pačiu ir kokybiškai išspręsti beveik bet kurį telefono gedimą ar pažeidimą. Kvalifikuoti technikai atliks remontą vos per vieną ar kelias valandas. Jeigu Samsung S9 Plus remontas Vilniuje užimtų daugiau laiko, visam remonto laikotarpiui suteikiame pakaitinį telefoną nemokamai.

   Greitai remontuojame ir apdraustus telefonus. Visiems atliktiems remonto darbams, nesvarbu ar tai buvo Samsung S9 Plus ekrano keitimas, baterijos keitimas ar kitas remontas patrauklia kaina, suteikiama bent 3 mėnesių garantija. 

   Greitas ir kokybiškas Samsung S9 Plus taisymas

   Samsung S9 Plus telefoną gamintojas išleido, kaip aukščiausios klasės flagmaną, kuris turėjo būti pats geriausias telefonas Samsung gamoje. Už įprastą S9, S9 Plus turėjo 1,2cm didesnės įstrižainės ekraną (6,2 colio), dvi galines kameras vietoje vienos ir net iki 6GB RAM operatyvinės atminties, tačiau daugumą komponentų dalinosi. Net ir praėjus nemažai laiko po išleidimo, Samsung S9 Plus remontas kainuoja pigiau nei naujo telefono pirkimas, nors pats įrenginys, suremontuotas ir pataisytas, veikia kone idealiai.

   Mūsų taisykloje dirba patyrę ir kvalifikuoti meistrai. Jie daugumą remonto darbų atlieka vos per vieną valandą. Klientų patogumui tvarkome telefonus su programiniais ir fiziniais pažeidimais. Mūsų taisykla atlieka ne tik įprastus ekrano ar baterijos keitimus, tačiau greitai ir kokybiškai tvarko ir kitus defektus. 

   Tuo atveju, kai klientai negali įrenginio pristatyti į mūsų taisyklą, patys atvykstame ir su partneriais kurjeriais išsprendžiame logistikos klausimus taip, kad klientams nereikėtų niekuo rūpintis. Tai – nemokama!

   Samsung S9 Plus ekrano keitimas

   Šie telefonai turi ypatingai raiškų, 6,2 colio įstrižainės Super AMOLED ekraną su įspūdinga HDR10 technologija. Norint jį pakeisti nepažeidžiant kitų komponentų ar naujos detalės, reikalingas preciziškumas bei profesionalums. Dėl to Samsung S9 Plus ekrano keitimas geriausiai atliekamas būtent pas mus!

   Phonefix taisykla keičia įskilusius, sudužusius ar kitaip pažeistus Samsung S9 Plus ekranus geriausiomis sąlygomis.

   Samsung S9 Plus baterijos keitimas

   Jeigu ėmėte pastebėti, jog S9 Plus modelio Samsung išmanusis labai sparčiai išsikrauna, neįsikrauna arba visai nebeįsijungia, realu, kad reikalingas Samsung S9 Plus baterijos keitimas. Toks, šio modelio telefonų remontas Vilniuje yra tikrai neretai suteikiama paslauga. Vos per maždaug valandą pakeisime susidėvėjusią bateriją arba nustatysime tikrąją problemą ir ją išspręsime.

   Paslaugos gera kaina!

   Gedimų taisymo kainoraštį visiems telefonams, įskaitant S9 Plus, rasite mūsų interneto puslapyje. Gedimų diagnostika yra nemokama, o kitos paslaugos suteikiamos pagal individualų užsakymą, tad dėl kainos geriausia teirautis telefonu, el. paštu arba rašant žinutes interneto puslapyje. Rezervavę remonto laiką gausite nuolaidą!

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!