PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Samsung S8 remontas

Siekdami išlaikyti klientų pasitikėjimą, kiekvieną dieną sunkiai dirbame. Žinome, kiek problemų gali sukelti sugedęs telefonas, todėl į kiekvieną remontą žiūrime individualiai ir atsakingai. Jūsų telefonui suteiksime mažiausiai 3 mėnesių garantiją bei pasiūlysime žemiausią remonto kainą.

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  GedimasKaina
  Samsung S8 ekrano stikliuko keitimas
  Akcija!
  125€
  Samsung S8 ekrano keitimas165€
  Galinio viršelio keitimas29€
  Baterijos keitimas34€
  Krovimo lizdo keitimas39€
  DiagnostikaNemokama

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   SKUBUS SAMSUNG TELEFONŲ REMONTAS
   Esame savo srities profesionalai ir standartinius remonto darbus atliekame valandos bėgyje. Norėdami sužinoti tikslią remonto trukmę, susisiekite su mumis kontaktiniu numeriu +37068162157 arba el. paštu info@phonefix.lt
   Negalite atvykti? Atvyksime pas jus patys!
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Apie galimybes pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37068162157 arba info@phonefix.lt
   Kokybės garantija. Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
   Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
   Apdraustų Samsung telefonų remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

   PhoneFix LT specializacija – SAMSUNG telefonų remontas.

   • Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio SAMSUNG telefonų remonto paslaugos. Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų

   Kokią naudą gauna pasirinkę PhoneFix?

   • •Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   • • Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   • • Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
   • •Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   • • Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
   • • Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų.
   • •Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
   • • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   • • Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157

   Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Pagrindinis Samsung telefonų gamos flagmanas, visuomet yra Galaxy S serijos telefonas. Samsung Galaxy S8 yra 2017 metais išleistas Samsung išmaniųjų flagmanas, kuris tuo metu buvo ir vis dar yra vienas iš inovatyviausių telefonų rinkoje.

   Šis telefonas turi 5,8 colio įstrižainės Super AMOLED, HDR10 ekraną. Tuo metu, Galaxy S8 buvo vienas pirmųjų telefonų su tokios raiškos ekranu. Įrenginys turi vieną, 12MP kamerą, kuri gali filmuoti iki 4K raiška, 30fps dažniu. Net 8 megapikselių priekinė kamera, 3000mAh ličio jonų baterija ir aštuonių branduolių procesorius leidžia telefonui puikiai veikti net ir praėjus daug laiko po išleidimo.

   Visgi, jeigu jūsų Samsung S8 ėmė lėčiau veikti, buvo mechaniškai pažeistas arba ištiko kitos bėdos (pvz., jis nebesikrauna, neveikia mygtukai ir t.t.), nedvejodami kreipkitės į Phonefix. Mūsų taisykla – kvalifikuotas Samsung telefonų remonto centras. Nemokama diagnostika padės identifikuoti problemas, o patyrusių meistrų atliekamas Samsung S8 remontas Vilniuje išspręs problemas .

   Greitas ir kokybiškas Samsung S8 taisymas

   Samsung S8 remontuojame ir greitai, ir kokybiškai. Darbus Phonefix taisykla taip pat daro, ko gero pigiau nei dauguma kitų. Kaip įmanomas geras Samsung S8 remontas patrauklia kaina

   Optimizuodami darbo eigą ir suteikdami galimybę patyrusiems technikams dirbti su gerais įrankiais ir geriausiomis medžiagomis, galime užtikrinti, kad bet koks Samsung S8 remontas Vilniuje ar tai būtų ekrano keitimas, baterijos keitimas ne tik įvyksta per trumpiausią laiką, bet ir užtikrinama kokybė. Na, o kompetentingų meistrų darbui – Phonefix remonto paslaugoms Samsung S8 telefonams, suteikiame ir nuo 3 mėnesių garantijas.

   Samsung S8 ekrano keitimas

   Samsung S8 ekrano keitimas atliekamas pagal užsakymą. Prašome teirautis dėl šių paslaugų, jeigu norite žinoti, kiek truks keitimas ir kokia bus šio Samsung S8 remonto kaina. Jeigu laiką taisymui rezervuojate internetu, ne tik, kad galėsite išsirinkti patogiausią valandą telefono pristatymui, bet taip pat užsitikrinsite ir greičiausią remonto atlikimą.

   Aukštos kvalifikacijos technikų rankose, ekrano keitimas ar lietimui jautraus stikliuko keitimas bei bet koks susijęs remontas padaromas greitai, bet ir kokybiškai. Tokio tipo užduotis dažnai padarome vos per 1 ar kelias valandas!

   Samsung S8 baterijos keitimas

   Samsung Galaxy S8 yra vienas pirmesnių telefonų iš Samsung gamos, kuriame galinis dangtelis neatsidaro ir baterija nėra išimama. Dėl to, kuomet reikalingas Samsung S8 baterijos keitimas, šį darbą turi atlikti meistrai, su įrankiais. Baterijas pigiau pakeisime ir apdraustiems telefonams. Tokio tipo remontas reikalingas tuomet, kai telefonas sparčiai išsikrauna arba visai nesikrauna. 

   Paslaugos gera kaina!

   Kiek kainuoja koks Samsung S8 remontas Vilniuje, galite pamatyti mūsų interneto puslapyje arba greitai sužinoti susisiekę telefonu, el. paštu. Daugumą taisymo darbų šio modelio išmaniesiems atliekame pagal užsakymą, tad dėl kainų ir terminų geriausia teirautis individualiai. Profesionaliai ir greitai atsakysime į klausimus bei net nemokamai iškviesime kurjerį, kad paimtų įrenginį iš jūsų, jei neturite galimybės jį pristatyti patys. Remontuojant telefoną, kurjerio paslauga yra nemokama.

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!