PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Samsung S7 remontas

Siekdami išlaikyti klientų pasitikėjimą, kiekvieną dieną sunkiai dirbame. Žinome, kiek problemų gali sukelti sugedęs telefonas, todėl į kiekvieną remontą žiūrime individualiai ir atsakingai. Jūsų telefonui suteiksime mažiausiai 3 mėnesių garantiją bei pasiūlysime žemiausią remonto kainą.

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  GedimasKaina
  Samsung S7 lietimui jautraus stikliukoPrašome teirautis.
  Samsung S7 ekrano keitimasPrašome teirautis.
  Galinio viršelio keitimasPrašome teirautis.
  Baterijos keitimasPrašome teirautis.
  Krovimo lizdo keitimasPrašome teirautis.
  DiagnostikaNemokama

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   SKUBUS SAMSUNG TELEFONŲ REMONTAS
   Esame savo srities profesionalai ir standartinius remonto darbus atliekame valandos bėgyje. Norėdami sužinoti tikslią remonto trukmę, susisiekite su mumis kontaktiniu numeriu +37068162157 arba el. paštu info@phonefix.lt
   Negalite atvykti? Atvyksime pas jus patys!
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Apie galimybes pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37068162157 arba info@phonefix.lt
   Kokybės garantija. Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
   Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
   Apdraustų Samsung telefonų remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

   PhoneFix LT specializacija – SAMSUNG telefonų remontas.

   • Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio SAMSUNG telefonų remonto paslaugos. Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų

   Kokią naudą gauna pasirinkę PhoneFix?

   • •Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   • • Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   • • Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
   • •Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   • • Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
   • • Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų.
   • •Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
   • • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   • • Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157

   Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Technologijų kompanija Samsung Electronics, savo telefoną Samsung Galaxy S7 pristatė 2016 metų pradžioje. Lyginant su ankstesniais Galaxy telefonais, S7 turėjo: didesnę bateriją, IP68 atsparumo vandeniui sertifikatą, palaikė microSD atminties korteles bei turėjo šiek tiek storesnį korpusą. Dizaino prasme, telefonas atrodo labai panašiai, todėl tik pačiupinėjus arba įsižiūrėjus iš arti galima atskirti Samsung S7 nuo S6. Per pirmąjį ketvirtį nuo paleidimo, Samsung pardavė apie 50 milijonų įvairiausių S7 telefono versijų.

   Phonefix – specializuota taisykla, remontuojanti kone visų modelių Samsung telefonus, įskaitant ir Galaxy S7.

   Phonefix taisykla gali greitai ir kokybiškai suremontuoti jūsų asmeninį, įmonės ar net apdraustą telefoną. Jeigu yra poreikis, galime atvykti į jūsų vietą ir paimti telefoną bei po remonto jį grąžinti tiesiai į rankas. Dėl tokios paslaugos reikia teirautis individualiai.

   Greitas ir kokybiškas Samsung S7 taisymas

   Tuos klientus, kuriuos domina greitai ir kokybiškai atliekamas Samsung S7 remontas Vilniuje, maloniai kviečiame kreiptis į Phonefix. Mes atliekame beveik visų pobūdžių remonto darbus. Greičiausiai atliekamas taisymas (pvz., Samsung S7 baterijos keitimas ar ekrano keitimas) gali užtrukti vos vieną ar kelias valandas. Remontui trunkant ilgiau galėsime viso remontavimo laikotarpiui suteikti ir pakaitinį telefoną, kad jums nekiltų nepatogumų.

   Samsung S7 remontas atliekamas patrauklia kaina, o visus pastovius įkainius rasite šio puslapio kainoraštyje. Svarbu paminėti ir tai, kad Samsung išmaniųjų remontą atlieka patyrę technikai. Dirbdami su geriausia technika ir turėdami reikalingas žinias jie užtikrina, kad remontas praeitų sklandžiai ir sėkmingai, o dėka didelės spartos darbai kainuotų net pigiau nei kitose taisyklose.

   Samsung S7 ekrano keitimas

   Samsung S7 ekrano keitimas svarbus tuomet, kai ekranas pažeidžiamas arba sudaužomas. Specialistams toks Samsung S7 remontas Vilniuje tikrai nėra sudėtingas, tačiau patiems to daryti tikrai nepatariame.

   Ekranus ar lietimui jautrius stikliukus Samsung Galaxy telefonams keičiame pigiau nei daugumoje kitų taisyklų. Be to, rezervavus laiką iš ankstopritaikysime akciją, tad Samsung S7 remontas bus atliktas žemesne kaina.

   Samsung S7 baterijos keitimas

   Samsung S7 baterijos keitimas atliekamas tuomet, kai dėl pernelyg greitai išsekančio akumuliatoriaus nebėra įmanoma sklandžiai naudotis telefonu. Kadangi naujos kartos Samsung Galaxy S serijos telefonų baterija nebėra išimama, ją keisti turėtų tik nusimanantys meistrai. Samsung S7 baterijos remontas Vilniuje nėra pernelyg brangus bei užima vos porą valandų laiko. Kreipkitės dėl jo ir mes padėsime rasti sprendimą.

   Paslaugos gera kaina!

   Remontuojame Samsung telefonus pagal moderniausias praktikas ir taip pat greitai sutvarkome visų Samsung Galaxy S serijos telefonų gedimus. Samsung S7 remontas Vilniuje bus atliktas vos per porą valandų, o paslaugas suteiksime gera kaina.

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!