PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Samsung S21 5G (G991) remontas

Siekdami išlaikyti klientų pasitikėjimą, kiekvieną dieną sunkiai dirbame. Žinome, kiek problemų gali sukelti sugedęs telefonas, todėl į kiekvieną remontą žiūrime individualiai ir atsakingai. Jūsų telefonui suteiksime mažiausiai 3 mėnesių garantiją bei pasiūlysime žemiausią remonto kainą.

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  GedimasKaina
  Samsung S21 5G ekrano stiklo keitimas
  Akcija!
  149€
  Samsung S21 5G ekrano keitimas179€
  Galinio viršelio keitimas29€
  Baterijos keitimas34€
  Krovimo lizdo keitimas59€
  DiagnostikaNemokama

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   SKUBUS SAMSUNG TELEFONŲ REMONTAS
   Esame savo srities profesionalai ir standartinius remonto darbus atliekame valandos bėgyje. Norėdami sužinoti tikslią remonto trukmę, susisiekite su mumis kontaktiniu numeriu +37068162157 arba el. paštu info@phonefix.lt
   Negalite atvykti? Atvyksime pas jus patys!
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Apie galimybes pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37068162157 arba info@phonefix.lt
   Kokybės garantija. Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
   Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
   Apdraustų Samsung telefonų remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

   PhoneFix LT specializacija – SAMSUNG telefonų remontas.

   • Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio SAMSUNG telefonų remonto paslaugos. Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų

   Kokią naudą gauna pasirinkę PhoneFix?

   • •Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   • • Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   • • Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
   • •Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   • • Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
   • • Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų.
   • •Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
   • • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   • • Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157

   Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Samsung S21 5G yra 2021 metų sausio mėnesį išleistas Samsung išmanusis telefonas. Dėka didelio, net 6,2 colio Dynamix AMOLED 2X ekrano su ~421 pikselių į colį (ppi) raiška, telefonas tapo daugelio naudotojų numylėtiniu. Ganėtinai nedaug, vos 169g sveriantis telefonas turi įspūdingos, 4000 mAh talpos bateriją. Tokios didelės baterijos tikrai reikia, kad naudotojai galėtų pilnai mėgautis 8GB RAM operatyvinės atminties turinčio telefono pajėgumais.

   Samsung Galaxy S21 5G arba tiesiog S21 turi tris galines kameras – 64MP paprastą, bei po 12MP makro ir erdvinio vaizdo kameras. Filmuoti galima net iki 8K raiška.

   Jeigu jums reikalingas Samsung S21 5G ekrano ar baterijos keitimas arba kitos remonto paslaugos pažeistiems ar apgadintiems S21 modelio telefonams, Phonefix taisykla padės!

   Greitas ir kokybiškas Samsung S21 taisymas

   Greitai ir kokybiškai tvarkome visų modelių Samsung išmaniuosius telefonus. Remontas dažniausiai atliekamas vos per vieną valandą, o visiems atliktiems pakeitimams ar remonto darbams suteikiama bent 3 mėnesių garantija.

   Kad ir koks smarkus ar įkyrus pažeidimas bei defektas, kone visada labiau apsimoka remontuoti seną įrenginį užuot išleidus keliasdešimt procentų ar net kelis kartus didesnę sumą už naują. Juo labiau tai daryti apsimoka, kadangi Phonefix taisykla dirba pigiau nei dauguma kitų, o Samsung S21 5G remontas Vilniuje bus atliktas kelių valandų bėgyje.

   Samsung S21 5G ekrano keitimas

   Jeigu norite kokybiškai ir greitai pakeisti ekraną savo Samsung Galaxy S21 5G telefonui, nedvejokite ir kreipkites į Phonefix telefonu, el. paštu arba rašydami žinutes per interneto puslapyje esančias formas.

   Pažeistus ar neveikiančius Super AMOLED Plus ekranus S21 modelio Samsung telefonams keičiame už 195€. Jeigu reikalingas ne Samsung A71 ekrano keitimas, o tik pakeisti lietimui jautrų stikliuką, šio darbo kaina yra 160€. Nepamirškite, kad Samsung S21 5G ekranų remontas Vilniuje kainuoja pigiau, jei rezervuojate laiką.

   Samsung S21 5G baterijos keitimas

   Kadangi norint pakeisti Samsung telefono bateriją nebeužtenka tik atidaryti galinį dangtelį, šią užduotį turite patikėti profesionalams. Patyrę technikai bateriją pakeis vos per valandą, o mėgėjiškomis rankomis šis darbas truktų daug ilgiau, o ir pats rezultatas galimai atneš daugiau žalos nei naudos.

   Samsung S21 5G baterijos keitimas yra bene dažniausiai šiems telefonams atliekamas remontas Vilniuje. Dėl netinkamo naudojimo arba išorinių poveikių bateriją reikia keisti anksčiau laiko. Nemokama diagnostika padės nustatyti ar toks Samsung S21 5G remontas Vilniuje yra reikalingas, ar problema, pvz., užsikimšęs krovimo lizdas, pažeistas lizdas ir t.t.

   Paslaugos gera kaina!

   Visą mūsų paslaugų kainyną rasite telefonų remonto skiltyje, Phonefix interneto puslapyje. Kai kurie remonto darbai atliekami pagal fiksuotą įkainį, o kai kuris Samsung S21 5G remontas nėra daromas fiksuota kaina ir dėl tų paslaugų reikėtų teirautis individualiai. Įvertinę galimybes, pasiūlysime geriausią kainą.

   Jeigu neturite galimybės telefoną pristatyti į taisyklą – išsikvieskite kurjerį įrenginiu atsiųsti. Nusprendus remontuoti pas mus, kurjerio paslauga – nemokama.

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!