PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Samsung S10e remontas

Siekdami išlaikyti klientų pasitikėjimą, kiekvieną dieną sunkiai dirbame. Žinome, kiek problemų gali sukelti sugedęs telefonas, todėl į kiekvieną remontą žiūrime individualiai ir atsakingai. Jūsų telefonui suteiksime mažiausiai 3 mėnesių garantiją bei pasiūlysime žemiausią remonto kainą.

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  GedimasKaina
  Samsung Samsung S10e lietimui jautraus stikliuko115€
  Samsung Samsung S10e ekrano keitimas150€
  Galinio viršelio keitimas29€
  Baterijos keitimas39€
  Krovimo lizdo keitimas39€
  DiagnostikaNemokama

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   SKUBUS SAMSUNG TELEFONŲ REMONTAS
   Esame savo srities profesionalai ir standartinius remonto darbus atliekame valandos bėgyje. Norėdami sužinoti tikslią remonto trukmę, susisiekite su mumis kontaktiniu numeriu +37068162157 arba el. paštu info@phonefix.lt
   Negalite atvykti? Atvyksime pas jus patys!
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Apie galimybes pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37068162157 arba info@phonefix.lt
   Kokybės garantija. Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
   Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
   Apdraustų Samsung telefonų remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

   PhoneFix LT specializacija – SAMSUNG telefonų remontas.

   • Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio SAMSUNG telefonų remonto paslaugos. Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų

   Kokią naudą gauna pasirinkę PhoneFix?

   • •Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   • • Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   • • Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
   • •Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   • • Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
   • • Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų.
   • •Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
   • • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   • • Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157

   Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Vienas naujausių Samsung Galaxy gamos telefonų yra Samsung Galaxy S10e. Šis telefonas į rinką pristatytas 2019 metų kovo mėnesį, bet net ir dabar jo techninės charakteristikos atrodo įspūdingai. Šis, ekonomiškiausias Galaxy S gamos modelis turi įspūdingą 5,8 colio įstrižainės Dynamic AMOLED ekraną su 1080×2280 pikselių raiška.

   Šie telefonai taip pat turi 128 arba 256GB vidinę atmintį, 6-8 GB RAM operatyvinės atminties ir dvigubą galinę kamerą, filmuojančią iki 4K raiška. Bene ryškiausias telefono išskirtinumas – ekranas, kuris beveik neturi kraštelio ir vienintelis jame matomas komponentas – priekinė kamera. 

   Jeigu jūsų telefonas Samsung Galaxy S10e buvo mechaniškai pažeistas arba dėl kitų priežasčių ėmė prasčiau veikti, Phonefix taisykla siūlo greitai ir kokybiškai viską sutvarkyti. Rezervuokite remonto laiką ir Samsung S10e remontas Vilniuje bus atliekamas pigiau. Nesvarbu, koks rimtas gedimas, remontas dažniausiai kainuos pigiau nei naujo įrenginio pirkimas.

   Greitas ir kokybiškas Samsung S10e taisymas

   Greitai ir kokybiškai suremontuoti modernius Samsung išmaniuosius telefonus gali tik kvalifikuoti ir didelę patirtį turintys technikai. Phonefix taisykloje Vilniuje dirba būtent patyrę iš savo darbą išmanantys meistrai, tad bet koks Samsung S10e remontas atliekamas ne tik greit, bet ir patrauklia kaina.

   Dirbdami su moderniausiais įrankiais ir geromis medžiagomis, technikai gali optimizuoti darbo atlikimo laiką ir dėl to remontas įprastai truks vos vieną ar keletą valandų. Jeigu yra poreikis, kol vyksta Samsung S10e remontas Vilniuje, suteiksime pakaitinį telefoną, visiškai nemokamai.

   Samsung S10e ekrano keitimas

   Jeigu ekranas telefone įskilo arba buvo visiškai sudaužytas, jį, ko gero, reikės keisti. Tiesa, keitimas gali būti atliekamas ne tik ekranui, bet ir lietimui jautriam stikliukui. Samsung S10e ekrano keitimas atliekamas pagal užsakymą. Jeigu norite greičiausio remonto, rezervuokite laiką internetu. Taip ne tik užtikrinsite, kad Samsung S10e ekrano keitimas būtų atliktas vos per ~1 valandą, bet ir gausite nuolaidą, kurią taisykla suteikia visiems, rezervavusiems laiką internetu. 

   Samsung S10e baterijos keitimas

   Norint pakeisti šio telefono turimą 3100 mAh talpos ličio jonų bateriją, neužtenka tiesiog turėti naują detalę. Ji yra neišimama, todėl Samsung S10e baterijos keitimas reikalauja žinių ir įrankių. Norint nepažeisti techninė įrangos bei kitų, po dangteliu esančių komponentų, būtina, kad Samsung S10e baterijos keitimas būtų atliktas pagal gamintojo nurodytus techninius remonto reikalavimus. Kompetentingi mūsų technikai pakeis seną bateriją nauja ir dar suteiks garantiją atliktam darbui.

   Paslaugos gera kaina!

   Matyti, kokia kaina atliekamas Samsung S10e remontas Vilniuje, galite šiame puslapyje. Jame yra publikuotas kainynas, kuriame nurodytos visų populiariausių remonto darbų kainos. Jeigu jums reikalingos paslaugos nėra sąraše arba nenurodyta tiksli kaina, dėl to reikėtų pasiteirauti mūsų, paskambinus telefonu, el. paštu arba kitais būdais. 

   Jeigu negalite telefono pristatyti diagnostikai, padėsime išsikviesti kurjerį jo pristatymui. Paslauga nieko nekainuos, jeigu telefoną remontuosite Phonefix!

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!