PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Samsung A40 remontas

Siekdami išlaikyti klientų pasitikėjimą, kiekvieną dieną sunkiai dirbame. Žinome, kiek problemų gali sukelti sugedęs telefonas, todėl į kiekvieną remontą žiūrime individualiai ir atsakingai. Jūsų telefonui suteiksime mažiausiai 3 mėnesių garantiją bei pasiūlysime žemiausią remonto kainą.

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  GedimasKaina
  Samsung A40 lietimui jautraus stikliuko65€
  Samsung A40 ekrano keitimas95€
  Galinio viršelio keitimas29€
  Baterijos keitimas34€
  Krovimo lizdo keitimas39€
  DiagnostikaNemokama

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   SKUBUS SAMSUNG TELEFONŲ REMONTAS
   Esame savo srities profesionalai ir standartinius remonto darbus atliekame valandos bėgyje. Norėdami sužinoti tikslią remonto trukmę, susisiekite su mumis kontaktiniu numeriu +37068162157 arba el. paštu info@phonefix.lt
   Negalite atvykti? Atvyksime pas jus patys!
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Apie galimybes pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37068162157 arba info@phonefix.lt
   Kokybės garantija. Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
   Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
   Apdraustų Samsung telefonų remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

   PhoneFix LT specializacija – SAMSUNG A40 telefonų remontas.

   • Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio SAMSUNG A40 telefonų remonto paslaugos. Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų

   Kokią naudą gauna pasirinkę PhoneFix?

   • •Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   • • Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   • • Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
   • •Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   • • Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
   • • Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų.
   • •Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
   • • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   • • Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157

   Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Telefonas Samsung Galaxy A40 yra vidutinės klasės Android išmanusis įrenginys, kurį sukūrė Pietų Korėjos technologijų kompanija Samsung Electronics. Prekyboje jis atsirado 2019 metų balandžio mėnesį ir gana greitai tapo vienu iš populiariausių Samsung telefonų.

   Rinkoje jis užėmė vietą kaip mažesnis ir kompaktiškesnis Galaxy A30 modelio giminaitis. Šis telefonas turi dvi vietas SIM kortelėms, 5,9 colio įstrižainės Super AMOLED ekraną su Gorilla Glass 3 stiklo apsuga, 16 megapikselių itin plataus objektyvo kamerą, 3100 mAh ličio jonų bateriją ir 8 branduolių procesorių. Tai – puikus telefonas už sąlyginai nedidelę kainą.

   Jeigu jūsų Samsung A40 ėmė strigti, greitai išsikrauti ar buvo mechaniškai pažeistas sutrenkimo ar kito incidento metu – jums tikrai pravers Samsung A40 remontas. Phonefix taisykla Vilniuje kokybiškai išspręs net ir pačias smulkiausias arba didžiausias jūsų telefono problemas. Pas mus, patrauklia kaina ir bene pigiau nei bet kur kitur bus atliktas jūsų Samsung A40 remontas Vilniuje.

   Greitas ir kokybiškas Samsung A40 taisymas

   Modernių Samsung Galaxy ir kitų serijų telefonų remontas yra sudėtingas ir tikslumo, gerų žinių bei tinkamos įrangos reikalaujantis uždavinys. Phonefix technikai turi žinias bei geriausias medžiagas ir įrangą remonto darbams atlikti. Mes greitai ir kokybiškai pakeisime susidėvėjusias arba pažeistas dalis. Vilniuje, mūsų taisykloje atliekamas Samsung A40 ekrano keitimas, baterijos keitimas, galinio viršelio keitimas ir kitų telefono komponentų remontas.

   Samsung A40 ekrano keitimas

   Samsung A40 ekrano keitimas – viena iš dažniausiai Phonefix servise atliekamų remonto paslaugų šio modelio išmaniesiems. Dažniausiai ekraną keisti reikia po mechaninių pažeidimų, sutrenkimo, įskėlimo ar dėl kitos fizinės žalos. Jeigu laiką remontui rezervuosite internetu, darbus taisykla atliks labai greitai, vos per valandą. Pakeitus ekraną, naujajam bus suteikiama garantija nuo 3 mėnesių, o pagal poreikį, jeigu įrenginys apdraustas, išrašysime ir reikiamą dokumentaciją.

   Toks Samsung A40 remontas savo kaina tikrai yra pigesnis nei naujo telefono pirkimas, tad net su įskeltu ar sudaužytu ekranu nebūtina skubėti pirkti naujo telefono. Dažnai pigiau yra tiesiog Samsung A40 ekrano remontas Vilniuje.

   Samsung A40 baterijos keitimas

   Bateriją jūsų telefonui taip pat pakeisime maksimaliai greitai. Patiems šių darbų daryti nerekomenduojame, nes galite pažeisti telefoną arba gauti nekokybišką rezultatą. Mums, turintiems žinias bei įrankius, Samsung Galaxy A40 baterijos keitimas bus greitas ir paprastas procesas, dėl to nauda – didžiulė. Dėl baterijos keitimo remonto darbų kainos reikėtų teirautis individualiai.

   Paslaugos gera kaina!

   Visų remonto paslaugų kainas rasite interneto svetainėje. Jeigu kaina nėra fiksuota – kreipkitės į mus ir pasiteiraukite. Mes pasiūlysime individualią, kuo palankesnę kainą savo klientams.

   Be to, jeigu negalite atvykti į mūsų servisą Vilniuje, telefoną iš jūsų gali paimti mūsų partneriai, kurjeriai. Po remonto jis jums bus grąžintas tuo pačiu ar kitu nurodytu adresu!

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!