PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Samsung A30 2019 (A305) remontas

Siekdami išlaikyti klientų pasitikėjimą, kiekvieną dieną sunkiai dirbame. Žinome, kiek problemų gali sukelti sugedęs telefonas, todėl į kiekvieną remontą žiūrime individualiai ir atsakingai. Jūsų telefonui suteiksime mažiausiai 3 mėnesių garantiją bei pasiūlysime žemiausią remonto kainą.

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  GedimasKaina
  Samsung A30 2019 (A305) ekrano stikliuko keitimas
  Akcija!
  60€
  Samsung A30 2019 (A305) ekrano keitimas
  Akcija!
  115€
  Galinio viršelio keitimas29€
  Baterijos keitimas34€
  Krovimo lizdo keitimas34€
  DiagnostikaNemokama

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   SKUBUS SAMSUNG TELEFONŲ REMONTAS
   Esame savo srities profesionalai ir standartinius remonto darbus atliekame valandos bėgyje. Norėdami sužinoti tikslią remonto trukmę, susisiekite su mumis kontaktiniu numeriu +37068162157 arba el. paštu info@phonefix.lt
   Negalite atvykti? Atvyksime pas jus patys!
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Apie galimybes pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37068162157 arba info@phonefix.lt
   Kokybės garantija. Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
   Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
   Apdraustų Samsung telefonų remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

   PhoneFix LT specializacija – SAMSUNG A30 2019 (A305) telefonų remontas.

   • Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio SAMSUNG A30 2019 (A305) telefonų remonto paslaugos. Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų

   Kokią naudą gauna pasirinkę PhoneFix?

   • •Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   • • Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   • • Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
   • •Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   • • Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
   • • Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų.
   • •Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
   • • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   • • Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157

   Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Samsung Galaxy A30 – vienas galingiausių ir didžiausių telefonų S30 serijos gamoje. Išmanusis įrenginys A30 turi įspūdingo dydžio, net 6,4 colio įstrižainės ekraną. Jis turi tą pačią Dynamic AMOLED technologiją ir atkuria vaizdą aukšta raiška.

   Bene didžiausi telefono privalumai: dvigubą, 1920×1080 raiška filmuojant, 30 fps kadrų dažniu, nuo 3 iki 4GB RAM operatyviosios atminties ir milžiniška 4000 mAh baterija, kurios iš tiesų reikia tam, kad telefonas galėtų veikti optimalų laiką.

   Tai – techniškai įspūdingas telefonas, kuris tikrai atitinka premium klasės įrenginiui keliamus reikalavimus. Jeigu jums reikalingas Samsung A30 remontas Vilniuje, Phonefix taisykla yra tikrai ta vieta, kur jums reikia kreiptis. Net, jeigu negalite telefono pristatyti į vietą, mes patys su partneriais kurjeriais atvyksime pas jus, paimsime įrenginį ir greitai bei kokybiškai suremontuosime telefoną!

   Greitas ir kokybiškas Samsung A30 2019 taisymas

   Greitai atliekamas Galaxy A30 telefonų remontas įmanomas tik patyrusių ir kompetentingų technikų rankose. Phonefix taisyklos technikai turi reikiamas žinias bei dirba su specializuota įranga ir technika. Dėl to mūsų taisykla daugumą remonto darbų gali atlikti vos per ~1 valandą.

   Kokybiškai atliekamas remontas taip pat priklauso nuo meistrų sugebėjimų ir naudojamos įrangos. Kad būtumėte užtikrinti, jog jūsų Samsung A30 stikliukų, ekrano ar baterijos keitimas bei kiti darbai bus atlikti kokybiškai, suteiksime bent 3 mėnesių garantiją visiems padarytiems darbams.

   Jeigu Samsung A30 remontas Vilniuje truks ilgai, visam laikotarpiui nemokamai suteikiame pakaitinį telefoną.

   Samsung A30 2019 ekrano keitimas

   Samsung A30 ekrano keitimas – sudėtinga užduotis, tačiau mūsų technikai ją atlieka greitai ir efektyviai. Jeigu rezervuosite darbų laiką internetu, tai šio modelio remontas bus atliktas dar geresne kaina, pigiau nei nurodyta interneto puslapyje nurodytame kainyne, kadangi taikome akciją tiems, kurie remonto laiką rezervuoja iš anksto.

   Samsung A30 ekrano remontas atliekamas 95€ kaina (ekrano keitimas). Na, o lietimui jautrus stikliukas paprastai keičiamas už 60€.

   Samsung A30 2019 baterijos keitimas

   Didelės ličio jonų, Samsung A30 baterijos keitimas atliekamas ganėtinai greitai. Įprastai šiam darbui reikia maždaug vienos valandos, tačiau apie tikslesnį laiką informuos technikai, jau vietoje. Kaip ir kitų remonto darbų, taip ir baterijos keitimas kainuoja pigiau, jei laiką tam rezervuosite iš anksto.

   Paslaugos gera kaina!

   Pagrindinių gedimų tvarkymo darbų kainas rasite mūsų interneto puslapyje. Diagnostika yra nemokama, o nenurodytos kainos pateikiamos pagal pasiteiravimą.

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!