PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Samsung A22 4G (A225) remontas

Siekdami išlaikyti klientų pasitikėjimą, kiekvieną dieną sunkiai dirbame. Žinome, kiek problemų gali sukelti sugedęs telefonas, todėl į kiekvieną remontą žiūrime individualiai ir atsakingai. Jūsų telefonui suteiksime mažiausiai 3 mėnesių garantiją bei pasiūlysime žemiausią remonto kainą.

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  GedimasKaina
  Samsung A22 4G (A225) ekrano stikliuko keitimas
  Akcija!
  65€
  Samsung A22 4G (A225) ekrano keitimas
  Akcija!
  85€
  Galinio viršelio keitimas29€
  Baterijos keitimas34€
  Krovimo lizdo keitimas34€
  DiagnostikaNemokama

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   SKUBUS SAMSUNG TELEFONŲ REMONTAS
   Esame savo srities profesionalai ir standartinius remonto darbus atliekame valandos bėgyje. Norėdami sužinoti tikslią remonto trukmę, susisiekite su mumis kontaktiniu numeriu +37068162157 arba el. paštu info@phonefix.lt
   Negalite atvykti? Atvyksime pas jus patys!
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Apie galimybes pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37068162157 arba info@phonefix.lt
   Kokybės garantija. Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
   Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
   Apdraustų Samsung telefonų remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

   PhoneFix LT specializacija – SAMSUNG telefonų remontas.

   • Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio SAMSUNG A22 4G (A225) telefonų remonto paslaugos. Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų

   Kokią naudą gauna pasirinkę PhoneFix?

   • •Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   • • Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   • • Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
   • •Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   • • Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
   • • Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų.
   • •Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
   • • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   • • Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157

   Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Samsung Galaxy A22 4G yra vienas iš Galaxy A serijos flagmanų, įsitaisęs tarp A22 ir A32. Šio modelio telefonai turi įspūdingo dydžio (6,7 colio įstrižainė) ekranus su 1440×3200 pikselių raiška. Šie ekranai turi išskirtinę Samsung Dynamic AMOLED technologiją ir vaizdą atkuria net iki 90Hz dažniu.

   Visi A22 4G turi 64GB vidinę atmintį ir 4GB RAM operatyvios atminties. Bene inovatyviausias ir pažangiausias funkcionalumas slypi keturguboje kameroje, galinčioje filmuoti iki 4k raiška. Na, o 5000mAh ličio jonų baterija užtikrina ganėtinai ilgą telefono veikimą.

   Mūsų taisykla greitai ir kokybiškai suremontuos smulkiai ar smarkiai pažeistus Samsung A22 4G telefonus.

   Greitas ir kokybiškas Samsung A22 4G taisymas

   Greitai ir kokybiškai remontuojame Samsung Galaxy A22 4G serijos telefonus savo taisykloje Vilniuje. Čia atliekamas Samsung A22 4G ekrano keitimas, baterijos keitimas, galinio viršelio, krovimo lizdo ir kitų komponentų keitimas bei nemokama diagnostika.

   Prieš tai, kol atliekamas Samsung A22 4G remontas Vilniuje, padaroma nemokama diagnostika. Jos metu tiksliai identifikuojami gedimai ir parenkamas optimaliausias taisymo sprendimas. Phonefix taisykla dirba ir su apdraustais Samsung telefonais. Dėl to net ir apdraustus A22 4G suremontuosime efektyviai.

   Bet koks atliktas remontas daromas kokybiškai, tad savo A22 4G įrenginiui gausite bent 3 mėnesių garantiją atliktiems darbams. Rezervavusiems laiką internetu Samsung A22 4G remontas bus atliktas patrauklesne kaina, dar pigiau nei nurodyta kainyne.

   Tuo atveju, kuomet remontas trunka ilgai, visuomet nemokamai galėsime pasiūlyti pakaitinį telefoną.

   Samsung A22 4G ekrano keitimas

   Didelio, Dynamic AMOLED technologijos ekrano su 90Hz dažniu keitimas yra tikrai didelės kompetencijos ir delikatumo reikalaujantis darbas. Modernūs Samsung išmanieji telefonai yra sudėtingi įrenginiai dėl to remontas sėkmingai atliekamas tik pas kvalifikuotus technikus.

   Interneto puslapyje nurodyta kiek kainuoja Samsung A22 4G ekrano keitimas – 85€ ir lietimui jautraus stikliuko keitimas – 65€. Šios paslaugos kainuoja pigiau nei visiškai naujo A22 4G Samsung pirkimas.

   Samsung A22 4G baterijos keitimas

   Jeigu reikalingas Samsung A22 4G baterijos keitimas, jums reikėtų telefonu, el. paštu arba kitais kontaktais pasiteirauti dėl kainos. Baterijos keitimas dažniausiai užtrunka vos valandą, nors, jeigu tuo metu yra didelė darbų eilė, gali trukti ilgiau. Norėdami, kad Samsung A22 4G remontas Vilniuje būtų atliktas greitai, rezervuokite laiką internetu.

   Baterijos dažniausiai keičiamos dėl spartaus išsikrovimo, nepastovaus išsikrovimo arba kai kurių kitų priežasčių.

   Paslaugos gera kaina!

   Tuo atveju, kai reikia Samsung A22 4G remonto Vilniuje, kreipkitės į Phonefix!

   Rezervavus laiką internetu – nuolaida garantuota.

   Aukštos kvalifikacijos specialistai dirba greitai ir dėl to siūloma patraukli kaina dėl ko labiau apsimoka taisyti turimą telefoną nei pirkti naują.

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!