PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Samsung A21s remontas

Siekdami išlaikyti klientų pasitikėjimą, kiekvieną dieną sunkiai dirbame. Žinome, kiek problemų gali sukelti sugedęs telefonas, todėl į kiekvieną remontą žiūrime individualiai ir atsakingai. Jūsų telefonui suteiksime mažiausiai 3 mėnesių garantiją bei pasiūlysime žemiausią remonto kainą.

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  GedimasKaina
  Samsung A21s ekrano stikliuko keitimas
  Akcija!
  60€
  Samsung A21s ekrano keitimas
  Akcija!
  70€
  Galinio viršelio keitimas29€
  Baterijos keitimas34€
  Krovimo lizdo keitimas34€
  DiagnostikaNemokama

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   SKUBUS SAMSUNG TELEFONŲ REMONTAS
   Esame savo srities profesionalai ir standartinius remonto darbus atliekame valandos bėgyje. Norėdami sužinoti tikslią remonto trukmę, susisiekite su mumis kontaktiniu numeriu +37068162157 arba el. paštu info@phonefix.lt
   Negalite atvykti? Atvyksime pas jus patys!
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Apie galimybes pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37068162157 arba info@phonefix.lt
   Kokybės garantija. Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
   Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
   Apdraustų Samsung telefonų remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

   PhoneFix LT specializacija – SAMSUNG A21s telefonų remontas.

   • Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio SAMSUNG A21s telefonų remonto paslaugos. Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų

   Kokią naudą gauna pasirinkę PhoneFix?

   • •Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   • • Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   • • Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
   • •Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   • • Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
   • • Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų.
   • •Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
   • • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   • • Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157

   Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Savo flagmaną Galaxy A21s Samsung pristatė 2020 metais. Šis telefonas tapo labai populiarus ir vos per 1 mėnesį nuo paleidimo Samsung pardavė per 6 milijonus vienetų. Samsung Galaxy A21s turi 6,5 colio AMOLED ekraną, 3GB operatyviosios atminties, 5000mAh bateriją ir įspūdingą 48MP kamerą. Nors telefonas išleistas prieš dvejus metus, šis Samsung Electronics kūrinys vis dar dabar gali būti laikomas ganėtinai pajėgiu telefonu.

   Vilniuje esanti Phonefix taisykla gali suremontuoti jūsų Samsung Galaxy A21s telefoną ir jis vėl veiks it naujas!

   Samsung A21s remontas Vilniuje atliekamas greitai ir kokybiškai. Be to, optimizuodami darbo našumą ir naudodami geriausią įrangą, galime telefonus suremontuoti net pigiau nei dauguma kitų taisyklų.

   Samsung A21s remonto kaina aprašoma šiame puslapyje esančiame kainoraštyje, tačiau dėl konkrečių paslaugų galite ir teirautis nurodytais kontaktais. Dirbame ir su apdraustais telefonais, o patiems remonto darbams suteiksime bent 3 mėnesių garantiją. Esant poreikiui Phonefix taisykla telefoną gali paimti iš jūsų vietos ir po to, kai remontas jau atliktas, pristatyti jį atgal.

   Greitas ir kokybiškas Samsung A21s taisymas

   Delikačią technologiją, tokią kaip išmanieji telefonai, remontuoti turėtų tik kompetentingi specialistai. Kitu atveju rizikuojate pakenkti telefonui arba negauti maksimalios naudos iš remonto. Be to, Samsung A21s ekrano ar baterijos keitimas, o taip pat ir kiti remonto darbai yra delikatumo ir tinkamų įrankių reikalaujančios užduotys.

   Jeigu rezervuosite remonto laiką iš anksto internetu, jį galėsime greitai bei kokybiškai padaryti vos nuo 1 valandos!

   Samsung A21s ekrano keitimas

   Samsung A21s ekrano keitimas reikalingas tuomet, kai mechaniniu būdu ar kitaip pažeidžiamas pats AMOLED ekranas. Nepamirškite, kad prie ekrano yra ir lietimui jautrus stikliukas, kuris keičiamas atskirai.

   Samsung A21s ekrano remontas Vilniuje – labai populiari paslauga. Darbų kaina yra derinama individualiai, tačiau, jeigu laiką rezervuojate iš anksto, mes suremontuosime telefoną pigiau nei įprasta kaina – su akcija.

   Samsung A21s baterijos keitimas

   Samsung A21s baterijos keitimas atliekamas kompetentingų ir patyrusių technikų rankose. Bateriją pakeisti yra daug sudėtingiau nei kai kuriuose ankstesniuose Galaxy serijos flagmanuose, nes tai pirmasis Samsung telefonas, kuris turi neišimamą bateriją.

   Samsung A21s baterijos remontas Vilniuje atliekamas greitai. Nemokamai diagnozuosime ar reikia keisti bateriją ir pateiksime geriausią kainos pasiūlymą, už kiek galime tokį darbą atlikti.

   Paslaugos gera kaina!

   Jeigu jus domina Samsung A21s remontas geriausia kaina – Phonefix tikrai turi ką pasiūlyti. Visų pirma, internetu rezervuojantys remonto laiką sulaukia nuolaidų. Na, o Samsung A21s remonto ir taisymo darbams bene visada pritaikome geriausias kainas rinkoje. Kreipkitės ir mes padėsime vėl džiaugtis puikiai veikiančiu išmaniuoju telefonu.

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!