PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Samsung A20e remontas

Siekdami išlaikyti klientų pasitikėjimą, kiekvieną dieną sunkiai dirbame. Žinome, kiek problemų gali sukelti sugedęs telefonas, todėl į kiekvieną remontą žiūrime individualiai ir atsakingai. Jūsų telefonui suteiksime mažiausiai 3 mėnesių garantiją bei pasiūlysime žemiausią remonto kainą.

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  GedimasKaina
  Samsung Samsung A20e lietimui jautraus stikliuko55€
  Samsung Samsung A20e ekrano keitimas70€
  Galinio viršelio keitimas29€
  Baterijos keitimas34€
  Krovimo lizdo keitimas34€
  DiagnostikaNemokama

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   SKUBUS SAMSUNG TELEFONŲ REMONTAS
   Esame savo srities profesionalai ir standartinius remonto darbus atliekame valandos bėgyje. Norėdami sužinoti tikslią remonto trukmę, susisiekite su mumis kontaktiniu numeriu +37068162157 arba el. paštu info@phonefix.lt
   Negalite atvykti? Atvyksime pas jus patys!
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Apie galimybes pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37068162157 arba info@phonefix.lt
   Kokybės garantija. Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
   Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
   Apdraustų Samsung telefonų remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

   PhoneFix LT specializacija – SAMSUNG A20e telefonų remontas.

   • Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio SAMSUNG A20e telefonų remonto paslaugos. Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų

   Kokią naudą gauna pasirinkę PhoneFix?

   • •Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   • • Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   • • Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
   • •Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   • • Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
   • • Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų.
   • •Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
   • • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   • • Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157

   Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Prekyboje 2019 metų gegužės mėnesį pasirodęs Samsung A20e serijos telefonas yra vienas iš Samsung Galaxy A serijos telefonų. Jis turi 5,8 colio įstrižainės HD+ AMOLED ekraną, aštuonių branduolių procesorių, 3GB RAM operatyvinės atminties, 3000 mAh talpos bateriją ir 13 megapikselių, itin plataus objektyvo galinę kamerą. Tai – puikus ir visapusiškai geras, aukštesnės ekonominės klasės telefonas.

   Jeigu jūsų turimas Samsung A20e buvo pažeistas ar susidūrėte su gedimais, nedvejokite kreiptis į Phonefix dėl to, kad reikalingas Samsung A20e remontas. Greitai diagnozuosime gedimus (nemokamai) ir atliksime reikiamą remontą. Mūsų meistrai – kvalifikuoti Samsung išmaniųjų technikai, tad darbams tikrai suteiksime ir garantiją, o pats tvarkymas bus padarytas kokybiškai.

   Samsung A20e remontas Vilniuje jums kainuos dar pigiau – bus pritaikyta nuolaida, jeigu remonto laiką iš anksto rezervuosite internetu.

   Greitas ir kokybiškas Samsung A20e taisymas

   Greitai ir kokybiškai remontuoti Samsung A20e įmanoma tik tuomet, jeigu tai atlieka patyrę ir kompetentingi technikai, turintys geriausią reikalingą įrangą ir medžiagą darbui. Daugumą įprastų remonto užduočių padarome vos per vieną valandą. Greičiausią remonto laiką gauna tie klientai, kurie rezervuoja laiką internetu.

   Tarp dažniausiai atliekamų gedimų remonto patenka: Samsung A20 lietimui jautraus stikliuko arba/ir ekrano keitimas, galinio viršelio keitimas, baterijos keitimas ir krovimo lizdo remontas. Telefonas, be abejonės turi ir kitų komponentų, kuriuos galime suremontuoti arba susidurti su kitomis problemomis, kurias Phonefix taisykla Vilniuje gali išspręsti.

   Jeigu paslaugų kaina nenurodyta kainyne, prašome teirautis ir nurodyti, koks konkrečiai Samsung A20e telefonų remontas jus domina ir mes atsakysime su tikslia kaina Vilniuje

   Samsung A20e ekrano keitimas

   Ekrano keitimas yra bene dažniausias Samsung A20e remontas, kurį atliekame savo klientams. Pačio ekrano keitimas kainuoja apie 75€ (lietimui jautraus stikliuko – 65€), tačiau rezervuojant laiką paslaugas gausite net pigiau. Dažnu atveju įskėlus ekraną arba jam dužus daug kas skuba keisti ir telefoną, tačiau beveik visada daug labiau apsimoka jį remontuoti, o ne keisti nauju.

   Samsung A20e baterijos keitimas

   Skirtingai nei daug kas yra įpratę iš seniau, modernūs Samsung telefonai turi neišimamą bateriją. Ne išimtis ir Samsung A20e, kuris turi neišimamą 3000 mAh bateriją. Norint, kad būtų atliktas jos keitimas – remontas, būtina naudoti specialią įrangą, kad viską atidaryti ir saugiai pakeisti bateriją.

   Toks remontas reikalingas, jeigu Samsung baterija ėmė prastai veikti – greitai išsikrauna, sunkiai įsikrauna, telefonas staigiai išsijunginėja ir t.t.

   Paslaugos gera kaina!

   Šiame puslapyje rasite ir populiariausių gedimų tvarkymo kainyną. Mūsų taisykla yra kvalifikuotas išmaniųjų įrenginių remonto centras, tad Samsung A20e remontas bus atliekamas greitai ir patraukliausia kaina. Su kiekvienu remontu gausite ir garantiją!

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!