PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

iPhone 14 Pro remontas

Siekdami išlaikyti klientų pasitikėjimą, kiekvieną dieną sunkiai dirbame. Žinome, kiek problemų gali sukelti sugedęs telefonas, todėl į kiekvieną remontą žiūrime individualiai ir atsakingai. Jūsų Apple iPhone sutvarkysime per 1 valandą, suteiksime mažiausiai 3 mėnesių garantiją bei pasiūlysime žemiausią remonto kainą.

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  GedimasKaina
  iPhone 14 Pro stikliuko keitimas
  239€
  iPhone 14 Pro ekrano keitimas
  Prašome teirautis.
  Galinio viršelio keitimas189€
  Galinės kameros stikliuko keitimas65€
  Baterijos keitimas79€
  Krovimo lizdo keitimasPrašome teirautis.
  DiagnostikaNemokama

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   Remontas per 1 valandą.
   Esame savo srities profesionalai, todėl iPhone remontą galime atlikti itin greitai ir kokybiškai. Esant nestandartiniams defektams remontas gali užtrukti ilgiau, tačiau Jūs visada būsite apie tai informuoti.
   Kokybės garantija. Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
   Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
   Apdraustų Apple iPhone remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.
   Negalite atvykti? Atvyksime pas jus patys!
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Apie galimybes pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37068162157 arba info@phonefix.lt

   Specializuotas Apple iPhone 14 Pro remonto centras

   Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio Apple iPhone 14 Pro remonto paslaugos.
   Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys Apple iPhone 14 Pro technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl
   investuojame į naujausią iPhone 14 Pro remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų.

   Kokią naudą gausite pasirinkę PhoneFix telefonų remonto centrą?

   • Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
    Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
    Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
    Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
    Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
    Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų. Daugiau informacijos suteiksime numeriu Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157
    Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
    Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
    Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157

   Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano telefono korpusas įlinkęs. Ar galėsite pakeisti tik ekraną?

   Dužus iPhone 12 ekranui, dažnai įlinksta ir pats iPhone 12 korpusas – nesibaiminkite – mūsų servise dirbantys meistrai naudoja įrangą, pagamintą specialiai iPhone 12 korpuso kraštų tiesinimui. Keičiant ekraną ši paslauga visiškai nemokama!

   Kaip keičiate iPhone 14 Pro ekranus?

   Ekrano keitimo darbai atliekami tik su specialiai tam skirtais įrankiais ir medžiagomis, todėl garantuojame greitą ir profesionalų ekrano keitimą. Visi mūsų naudojami iPhone 14 Pro ekranai atitinka gamintojo keliamus kokybės standartus. Tam, kad Jūsų iPhone 14 Pro po ekrano keitimo veiktų nepriekaištingai, ekranai yra daug kartų kruopščiai tikrinami. 

   Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Kiek laiko užtrunka iPhone 14 Pro remontas?

    Mūsų servise iPhone 14 Pro remontas yra atliekamas iki 1 valandos. 

   Ar turite pakaitinių telefonų?

    Taip. Pakaitinį telefoną remonto laikotarpiui suteiksime visiškai nemokamai.

   iPhone 14 Pro yra labai populiarus telefono modelis pasaulyje, todėl iPhone 14 Pro remontas – itin reikalinga paslauga. Domina iPhone telefonų taisymas pigiau? Rinkitės telefonų, kompiuterių ir planšetinių kompiuterių taisyklą Phonefix, kurioje visos remonto paslaugos atliekamos profesionaliai, greitai ir gera kaina!

   Greitas ir patikimas iPhone 14 Pro remontas

   Šiais laikais gyventi be telefono beveik neįmanoma – tai viena iš pagrindinių komunikacijos priemonių. Todėl, kai sugenda telefonas, norime, kad jo taisymas būtų ne tik profesionalus ir patikimas, bet ir greitas. Taisykloje Phonefix rasite viską viename – mūsų patyrę specialistai greitai ir profesionaliai sutaisys jūsų sugedusį įrenginį. Dažniausiai populiarių modelių, tokių kaip iPhone 14 Pro, remontas trunka vieną valandą arba trumpiau. Esant nestandartiniams defektams ir taisymui užtrukus ilgiau, mes jus informuosime. Patys populiariausi standartiniai iPhone telefonų remonto darbai yra:

   Baterijos keitimas;
   Ekrano keitimas;
   Galinio stiklo keitimas;
   Priekinės ir galinės kameros keitimas.

   Taisymo paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune ir kituose miestuose. Apsilankę mūsų interneto svetainėje Phonefix.lt, internetu užpildykite kurjerio iškvietimo formą. Atvykęs kurjeris paims jūsų sugedusį telefoną ir pristatys mums adresu S. Žukausko g. 1, Vilnius.. Po taisymo telefonas iš karto bus grąžintas jums, tuomet ir atsiskaityti už remonto paslaugas. Kurjerio paslauga yra visiškai nemokama. Sostinės gyventojai gali patys atnešti savo telefoną darbo valandomis.

   Ką verta žinoti prieš nešant Apple iPhone į taisyklą?

   Apple gamintojo telefonai iPhone garsėja tuo, kad yra labai patvarūs ir sklandžiai veikia. Tačiau kartais jiems reikalingas remontas, dažnai tai yra pats tinkamiausias sprendimas kainos atžvilgiu. Kalbant apie iPhone telefonus ir jų taisymą, šio prekės ženklo telefonai išsiskiria savo universalumu.

   Tai reiškia, kad visi iPhone modeliai yra gana panašūs. Dėl šios priežasties dalių – tiek originalių, tiek neoriginalių – prieinamumas yra daug didesnis. Todėl tikėtina, kad lengvai rasite vietą, kur atliekami iPhone telefonų remonto darbai. Štai, ką turėtumėte žinoti prieš nešant savo iPhone į taisyklą:

   Reikia žinoti telefono gedimą. Vienas iš pirmųjų dalykų, kurį reikia žinoti prieš taisant iPhone, yra problemos pobūdis. Kartais problema yra akivaizdi, pavyzdžiui, sudužęs ekranas, bet kartais reikia diagnostikos;
   Reikia sukurti duomenų atsarginę kopiją. Sukurkite atsarginę išmaniojo telefono atsarginę kopiją prieš nešdami jį į remonto centrą. Yra du būdai sukurti atsarginę įrenginio kopiją. Tai galite padaryti per iTunes arba per iCloud;
   Reikia išimti SIM kortelę ir saugos užraktus. Tai atrodo savaime suprantamas veiksmas, tačiau kai kurie klientai užmiršta tai padaryti;
   Reikia rinktis patikimas taisyklas. Kadangi iPhone telefonus taiso daug taisyklių, ieškokite patikimos ir profesionalios. Taip galėsite būti tikri dėl kokybės ir sąžiningumo. Taisykla Phonefix – puikus pasirinkimas, kadangi čia dirba tik profesionalai.

   iPhone 14 Pro diagnostika

   Ne visada lengva nustatyti telefono gedimus. Nors, kaip ir minėjome, kartais jie būna akivaizdūs, pavyzdžiui, sudužęs ekranas, pasitaiko atvejų, kai gedimo nesimato plika akimi. Todėl taisykloje Phonefix visiems telefonams siūlome nemokamą paslaugą – telefono diagnostiką, kuri padės identifikuoti gedimą.

   Prieš atnešant savo telefoną taisymui, patariame rezervuoti laiką iš anksto. Taip galėsime garantuoti, kad turėsime reikalingas dalis konkrečiam modeliui.

   iPhone 14 Pro remonto kaina

   Kiekvieno telefono remonto kaina skiriasi priklausomai nuo gedimo. IPhone 14 Pro modelius galime sutaisyti dar pigiau – akcija taikoma tiems klientams, kurie iš anksto rezervuoja laiką arba taiso kelis gedimus vienu metu.

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!