PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  Kurjerio iškvietimas - paimsime iš rankų

   Pasirinkite datą

   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   Apple iPhone 13 ekrano keitimas

   499.00€239.00€Akcija!
   Remontas per 1 valandą.
   Esame savo srities profesionalai, todėl iPhone remontą galime atlikti itin greitai ir kokybiškai. Esant nestandartiniams defektams remontas gali užtrukti ilgiau, tačiau Jūs visada būsite apie tai informuoti.
   Kokybės garantija. Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
   Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
   Apdraustų Apple iPhone remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

   Pagrindiniai klausimai

   Mano telefonas turi keletą defektų. Ar pritaikytumėte nuolaidą?

   Kokią naudą gausiu pasirinkus PhoneFix telefonų servisą?

   Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga. Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą. Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą. Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija. Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai! Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų. Daugiau informacijos suteiksime numeriu Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157 Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą. Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI! Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Turiu namų draudimą. Ar remontuojant galima juo naudotis?

   Taip. Apie draudiminių įvykių remonto atlikimą maloniai Jus pakonsultuosime telefonu +37068162157 arba info@phonefix.lt Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

   Ar galite paimti įrenginį iš namų?

   Taip, nemokamai. Ši paslauga darosi vis labiau populiari. Dėl telefono paėmimo susisiekite su mumis +37068162157

   Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Apie ekrano keitimą

   Kaip keičiate iPhone 13 ekranus?

   Kiek laiko užtruks ekrano keitimas?

   iPhone 13 ekrano keitimas atliekamas per 1 valandą.

   Mano telefono korpusas įlinkęs. Ar galėsite pakeisti tik ekraną?

   Dužus iPhone 13 ekranui, dažnai įlinksta ir pats iPhone 13 korpusas – nesibaiminkite – mūsų servise dirbantys meistrai naudoja įrangą, pagamintą specialiai iPhone 13 korpuso kraštų tiesinimui. Keičiant ekraną ši paslauga visiškai nemokama!

   Vienam iš naujausių Apple išmaniųjų telefonų – iPhone 13, ekranas yra tikra žvaigždė. Įspūdingos raiškos, itin jautrus prisilietimui, jis leidžia pramogauti, atlikti darbus bei apskritai, yra pagrindinis įrankis, leidžiantis naudoti telefoną. Per laiką, dėl broko ar nelaimingų atsitikimų ekranas gali būti pažeistas arba nustoti funkcionuoti. Tam yra Phonefix. Mes galime kokybiškai, profesionaliai ir sparčiai pakeisti jūsų Apple išmaniojo ekraną.

   Kokybiškos iPhone 13 ekrano keitimo paslaugos

   Norint, kad būtų sėkmingai atliktas iPhone 13 ekrano keitimas, reikia daug specializuotos įrangos bei žinių. Ten, kur kitų telefonų remontas yra paprastesnis, Apple technika reikalauja aukščiausio lygio profesionalumo. Tokias paslaugas, dėka jų optimizavimo bei didelio našumo galime pasiūlyti padaryti ir patrauklia kaina. Preliminarias kainas žinoti galite susisiekę su mumis nurodytais kontaktais.

   Phonefix.lt telefonų remontas visoje Lietuvoje

   Phonefix taisyklą rasite Vilniuje, adresu S. Žukausko g. 1. Jeigu nesate sostinėje – tai nėra problema. Susisiekite, o mes suorganizuosime kurjerio paslaugas. Jis paims jūsų įrenginį Kaune, Klaipėdoje ar bet kurioje kitoje Lietuvos vietoje bei pristatys mums. Gavę jūsų iPhone 13, pakeisime ekraną ir atsiųsime puikiai veikiantį telefoną atgal.

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!