PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

  • Susisiekite

    +370 681 62157
  • Vilnius

    S.Žukausko g. 1
  • Pirmadienį-Šeštadienį

    I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

iPhone 12 galinio stiklo keitimas

Gana dažnai pasitaikantis Apple prekės ženklo iPhone telefonų taisymo darbas – galinio stiklo keitimas, ne išimtis ir iPhone 12 galinio stiklo keitimas. Domina telefonų remonto paslaugos pigiau? Telefonų, kompiuterių ir planšetinių kompiuterių taisykloje Phonefix visus įrenginių taisymo darbus atliksime profesionaliai, greitai ir gera kaina!

Greitos ir patikimos iPhone 12 galinio stiklo keitimo paslaugos

Telefonų, kompiuterių ir planšetinių kompiuterių taisykloje Phonefix standartinės telefono remonto paslaugos atliekamos itin greitai, paprastai tai užtrunka vieną valandą arba trumpiau. Jeigu remontas užtruks ilgiau, visada jus informuosime. Taip pat suteikiame pakaitinį telefoną nemokamai.

Phonefix – tai patyrusių profesionalų komanda, mūsų taisykla jau spėjo pelnyti pasitikėjimą klientų tarpe. Esame įsikūrę Vilniuje, tačiau remonto paslaugas teikiame visoje Lietuvoje. Jeigu gyvenate kitame mieste, pavyzdžiui, Kaune, galite internetu mūsų interneto svetainėje užpildyti kurjerio iškvietimo formą. Atvykęs kurjeris paims jūsų sugedusį telefoną ir pristatys jį mums. Už taisymo paslaugas mokėkite tik tada, kai telefonas bus sutaisytas – tai saugu ir patikima. Taisome ir apdraustus telefonus, o po taisymo suteikiame visus reikiamus dokumentus.

Kodėl verta keisti iPhone 12 nugarėlę?

Ankstesnių modelių iPhone telefonai neturi galinio stiklo. Tačiau naujesni modeliai, tokie kaip iPhone 12 ir iPhone 12, yra gaminami su stikline nugarėle. Stiklinė nugarėlė leidžia belaidį krovimą, dažnai vadinamą „Qi“ įkrovimu. Tai indukcinė įkrovimo sistema, kuri turi praeiti pro galinį telefono dangtelį. Kadangi aliuminis trukdo indukciniam signalui, Apple turėjo rasti sprendimą. Plastikas taip pat būtų įgalinęs belaidį įkrovimą, tačiau jis nėra toks patvarus kaip iPhone naudojamas stiklas ir neatrodo taip prabangiai.

Sudužo galinis stiklas? Nors iPhone nugarėlės keitimas yra sunkus darbas, tai nėra neįmanoma. IPhone 12, 12 PRO, 12 PRO MAX ir 12 mini serijos turi stiklines nugarėlės, kurios yra sujungtos su vidiniais telefono komponentais. Norėdami pritvirtinti plokštę ir kitus komponentus prie galo, Apple naudoja epoksidinius klijus ir mažas suvirinimo siūles. Dėl to sunku pakeisti galinį stiklą. Tiesą sakant, pakeisti telefono nugarėlę yra sunkiau nei pakeisti ekraną.

Tačiau iPhone galinio stiklo keitimas yra tikrai vertas jūsų pinigų, nes sudužęs jis gali sukelti nemažai problemų, pavyzdžiui:

Sudužęs ar skilęs stiklas gali sužeisti jūsų rankas, skruostus ir pirštus;
Jei stiklas yra labai įskilęs, dalis stiklo gali išlūžti,, o kišenėje ar rankinėje – atsirasti stiklo šukių;
Dėl sudužusio stiklo gali kilti technologinių problemų. Nuo iPhone 12 visi modeliai yra sertifikuoti kaip atsparūs vandeniui. Jei jūsų iPhone stiklo nugarėlė skilo, vanduo gali patekti į telefono vidų. Net jei korpusas yra nepažeistas, Apple garantija netaikoma vandens žalai ir tikrai netaikoma, jei nugarėlė yra sudužus.

iPhone 12 galinio stiklo keitimo procesas

Galinio stiklo keitimo procesas nėra paprastas. Norint pakeisti galinį stiklą, reikia atlikti šiuo veiksmus:

Išardyti telefoną ir nuimkite belaidžio įkrovimo ritę;
Po to lazeriu nuskaityti galinį stiklą, išskyrus fotoaparato sritį;
Tada nuimti magnetų masyvą ir galinį stiklą;
Uždėti naują galinį stiklą su padidintomis kameros angomis;
Priklijuoti magnetų masyvą ir ekraną prie naujojo galinio stiklo.

iPhone 12 nugarėlės keitimas pigiau

Taisykloje Phonefix atliekamas visų tipų iPhone remontas – Klaipėda, Vilnius ar Kaunas, kaina nesiskiria. Mūsų profesionali komanda gali pakeisti galinius stiklus greitai, kokybiškai ir gera kaina. Norite dar pigiau? Klientams, užsirezervavusiems laiką iš anksto, taikoma akcija. Taip pat kaina dar geresnė taisant kelis gedimus vienu metu.

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą