PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

iPhone SE remontas

Kokybiškai, operatyviai ir už prieinamą kainą atliekame bet kokio sudėtingumo taisymus. Visiems remonto darbams bei dalims suteikiame 6 mėnesių garantiją. Remonto kainos nurodytos bendrai už darbus ir dalis, yra preliminarios ir gali būti tikslinamos atlikus diagnostiką. Taisant įrenginio kelis gedimus iškart, taikomos nuolaidos.

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  GedimasKaina
  LCD ekrano ir sensorikos (stiklo) keitimas
  Akcija!
  35€
  Galinio viršelio keitimas49€
  Baterijos keitimas
  Akcija!
  29€
  Krovimo lizdo keitimas
  Akcija!
  29€
  Galinės kameros keitimas21€
  Priekinės kameros keitimas21€
  Garsiakalbio keitimas19€
  Ausinių lizdo keitimas29€
  Pagrindinio mygtuko šleifo keitimas19€
  Įjungimo mygtuko keitimas29€
  Garso įjungimo / išjungimo mygtuko keitimas29€
  Garso reguliavimo mygtukų keitimas29€

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   Remontas per 1 valandą.
   Esame savo srities profesionalai, todėl iPhone remontą galime atlikti itin greitai ir kokybiškai. Esant nestandartiniams defektams remontas gali užtrukti ilgiau, tačiau Jūs visada būsite apie tai informuoti.
   Kokybės garantija. Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
   Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
   Apdraustų Apple iPhone remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.
   Negalite atvykti? Atvyksime pas jus patys!
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Apie galimybes pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37068162157 arba info@phonefix.lt

   Specializuotas Apple iPhone SE remonto centras

   Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio Apple iPhone SE remonto paslaugos.
   Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys Apple iPhone SE technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl
   investuojame į naujausią iPhone SE remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų.

   Kokią naudą gausite pasirinkę PhoneFix telefonų remonto centrą?

   • Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
    Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
    Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
    Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
    Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
    Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų. Daugiau informacijos suteiksime numeriu Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157
    Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
    Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
    Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157

   Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano telefono korpusas įlinkęs. Ar galėsite pakeisti tik ekraną?

   Dužus iPhone SE ekranui, dažnai įlinksta ir pats iPhone SE korpusas – nesibaiminkite – mūsų servise dirbantys meistrai naudoja įrangą, pagamintą specialiai iPhone SE korpuso kraštų tiesinimui. Keičiant ekraną ši paslauga visiškai nemokama!

   Kaip keičiate iPhone SE ekranus?

   Ekrano keitimo darbai atliekami tik su specialiai tam skirtais įrankiais ir medžiagomis, todėl garantuojame greitą ir profesionalų ekrano keitimą. Visi mūsų naudojami iPhone SE ekranai atitinka gamintojo keliamus kokybės standartus. Tam, kad Jūsų iPhone SE po ekrano keitimo veiktų nepriekaištingai, ekranai yra daug kartų kruopščiai tikrinami. 

   Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Kiek laiko užtrunka iPhone SE remontas?

    Mūsų servise iPhone SE remontas yra atliekamas iki 1 valandos. 

   Ar turite pakaitinių telefonų?

    Taip. Pakaitinį telefoną remonto laikotarpiui suteiksime visiškai nemokamai.

   iPhone SE – unikalus telefonas Apple produktų gamoje. Pirmoji iPhone SE karta išėjo 2016 metais ir yra vadinama iPhone SE 1, o iPhone SE 2, atnaujintoji šio modelio versija, rinką pasiekė 2020 metais. Šio modelio iPhone yra biudžetinis pasirinkimas norintiems Apple telefono. Jeigu jums reikalingas iPhone SE remontas Vilniuje – Phonefix atliks visus reikalingus darbus. Rezervuodami laiką remontui gausite nuolaidą, o esant poreikiui – taisykla telefoną paims iš jūsų vietos, kad jums nereikėtų vežti patiems.

   Greitas ir kokybiškas iPhone SE taisymas

   Phonefix taisykla Vilniuje atlieka iPhone SE ekrano, baterijos keitimus, taip pat gali suremontuoti ar pakeisti: kameras, garsiakalbį, ausinių lizdą, mygtukus, korpusą ir beveik visus kitus komponentus. Phonefix iPhone SE remontas atliekamas greitai ir kokybiškai. Darbus atliksime per labai trumpą laiką (vos nuo 1 valandos). Na, o klientus labiausiai nudžiugins ir draugiška iPhone SE remonto kaina, kuri gali būti ir dar mažesnė, jeigu rezervuosite remonto paslaugų laiką internetu.

   iPhone SE ekrano keitimas

   Pirmasis iPhone SE turi 4 colių Retina IPS LCD ekraną su 1136×640 pikselių rezoliucija. Antrasis iPhone SE turi 4,7 colio įstrižainės Retina HD ekraną su LPS technologija ir 1334×750 pikselių rezoliucija. Phonefix turi visą reikalingą įrangą tam, kad ekrano keitimas būtų atliktas maksimaliai kokybiškai. Be to, iPhone SE remontas ir ekrano keitimas atliekamas patyrusių ir šiuos telefono modelius išmanančių specialistų.

   iPhone SE remonto kaina, kuomet keičiamas ekranas, prasideda vos nuo 29€, tačiau kaina bus pati geriausia, jeigu paslaugas rezervuojate internetu, iš anksto.

   iPhone SE baterijos keitimas

   Tuo atveju, kuomet pastebite, kad jūsų SE modelio iPhone ima labai greitai išsikrauti arba baterija pernelyg sparčiai nusenka, gali būti, kad pats laikas ją keisti. Toks iPhone SE remontas – baterijos keitimas, reikalauja specializuotos technikos ir patyrusių rankų, kitu atveju rezultatas būtų nesėkmingas. Baterijos keitimas ir remontas atliekami greitai ir Phonefix taisykloje kainuos bene pigiau nei kitur. iPhone SE baterijos keitimo ar remonto kaina prasideda vos nuo 29€.

   Mes diagnozuosime (nemokamai) visas jūsų telefono problemas bei padėsime rasti sprendimus jas pašalinant. Esame specializuotas Apple remonto centras, tad iPhone SE remontas Vilniuje bus atliktas sklandžiai, užtikrintai ir pagal aukščiausius kokybės standartus.

   Paslaugos gera kaina!

   Mūsų interneto puslapyje rasite visą naudingiausią informaciją apie tai, kokia yra įvairių komponentų iPhone SE remonto kaina. Bene visus darbus galėsime atlikti dar pigiau, jeigu pasinaudosite registracijos forma interneto puslapyje ir užrezervuosite laiką bei nurodysite, koks konkrečiai iPhone SE remontas jus domina.

   Visiems darbams suteiksime garantiją, o, jeigu reikės – iPhone SE remonto metu suteiksime pakaitinį telefoną.