PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

iPhone 6 plus remontas

Kokybiškai, operatyviai ir už prieinamą kainą atliekame bet kokio sudėtingumo taisymus. Visiems remonto darbams bei dalims suteikiame 6 mėnesių garantiją. Remonto kainos nurodytos bendrai už darbus ir dalis, yra preliminarios ir gali būti tikslinamos atlikus diagnostiką. Taisant įrenginio kelis gedimus iškart, taikomos nuolaidos.

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  GedimasKaina
  LCD ekrano ir sensorikos (stiklo) keitimas
  Akcija!
  45€
  Galinio viršelio keitimas55€
  Baterijos keitimas
  Akcija!
  29€
  Krovimo lizdo keitimas
  Akcija!
  29€
  Galinės kameros keitimas32€
  Priekinės kameros keitimas24€
  Garsiakalbio keitimas29€
  Ausinių lizdo keitimas29€
  Pagrindinio mygtuko šleifo keitimas24€
  Įjungimo mygtuko keitimas34€
  Garso įjungimo / išjungimo mygtuko keitimas34€
  Garso reguliavimo mygtukų keitimas34€
  iPhone 6 plus diagnostikaNemokama

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   Remontas per 1 valandą.
   Esame savo srities profesionalai, todėl iPhone remontą galime atlikti itin greitai ir kokybiškai. Esant nestandartiniams defektams remontas gali užtrukti ilgiau, tačiau Jūs visada būsite apie tai informuoti.
   Kokybės garantija. Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
   Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
   Apdraustų Apple iPhone remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.
   Negalite atvykti? Atvyksime pas jus patys!
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Apie galimybes pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37068162157 arba info@phonefix.lt

   Specializuotas Apple iPhone 6 plus remonto centras

   Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio Apple iPhone 6 plus remonto paslaugos.
   Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys Apple iPhone 6 plus technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl
   investuojame į naujausią iPhone 6 plus remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų.

   Kokią naudą gausite pasirinkę PhoneFix telefonų remonto centrą?

   • Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
    Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
    Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
    Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
    Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
    Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų. Daugiau informacijos suteiksime numeriu Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157
    Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
    Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
    Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157

   Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano telefono korpusas įlinkęs. Ar galėsite pakeisti tik ekraną?

   Dužus iPhone 6 plus ekranui, dažnai įlinksta ir pats iPhone 6 plus korpusas – nesibaiminkite – mūsų servise dirbantys meistrai naudoja įrangą, pagamintą specialiai iPhone 6 plus korpuso kraštų tiesinimui. Keičiant ekraną ši paslauga visiškai nemokama!

   Kaip keičiate iPhone 6 plus ekranus?

   Ekrano keitimo darbai atliekami tik su specialiai tam skirtais įrankiais ir medžiagomis, todėl garantuojame greitą ir profesionalų ekrano keitimą. Visi mūsų naudojami iPhone 6 plus ekranai atitinka gamintojo keliamus kokybės standartus. Tam, kad Jūsų iPhone 6 plus po ekrano keitimo veiktų nepriekaištingai, ekranai yra daug kartų kruopščiai tikrinami. 

   Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Kiek laiko užtrunka iPhone 6 plus remontas?

    Mūsų servise iPhone 6 plus remontas yra atliekamas iki 1 valandos. 

   Ar turite pakaitinių telefonų?

    Taip. Pakaitinį telefoną remonto laikotarpiui suteiksime visiškai nemokamai.

   iPhone 6 Plus, tai kartu su įprastu iPhone 6 išleistas telefonas. Nuo įprasto modelio, 6 Plus skiriasi savo dydžiu (turi 0,8 colio arba 2cm didesnę įstrižainę), kiek galingesnį procesorių ir gerokai didesnę bateriją. Tai – techniškai pažangus ir komerciškai sėkmingas Apple kūrinys. Jeigu jums reikia greitai ir kokybiškai sutvarkyti iPhone 6 Plus – nedvejokite kreiptis į Phonefix.

   Ko gero pigiau nei bet kur kitur, mūsų taisykla diagnozuos esamas problemas ir atliks reikiamą remontą. iPhone 6 plus taisymas gali būti atliekamas vos per vieną valandą. Na, o, jeigu iPhone 6 Plus remontas užimtų ilgiau – viso remonto metu jums suteiksime pakaitinį telefoną. Taisome su profesionalia įranga bei kokybiškai, tad atliktiems darbams gausite garantiją net 6 mėnesiams!

   Greitas ir kokybiškas iPhone 6 Plus taisymas

   Esame specializuotas Apple iPhone telefonų servisas. Dirbame ir su telefonais, kurie dar turi garantiją bei draudimą, todėl nesunkiai ir greitai atliksime visus reikalingus remonto ar diagnostikos darbus. Bandyti patiems remontuoti iPhone 6 Plus tikrai neapsimoka, kadangi bet kuris darbas, ne tik iPhone 6 Plus ekrano keitimas ar baterijos keitimas neįmanomi be specializuotos įrangos ir pakankamų žinių.

   Mes galime telefoną paimti ir iš jūsų nurodytos vietos. Atliksime norimą remontą bei diagnozuosime visas problemas ir jas išspręsime. iPhone 6 Plus remonto kaina priklauso nuo atliekamų darbų. Kainoraštį rasite mūsų interneto puslapyje. Na, o galutinė iPhone 6 Plus remonto kaina jums bus pristatyta prieš pradedant darbus!

   iPhone 6 Plus ekrano keitimas

   Pas mus atliekamas ir iPhone 6 Plus ekrano keitimas. Nesunkiai ir greitai pakeisime įskilusį ar sudaužytą bei neveikiantį LCD ekraną nauju. Jeigu norite, kad remontas ir keitimas kainuotų dar pigiau, galite laiką darbams rezervuoti iš anksto. Pristačius telefoną nustatytu laiku, taisykla galės pasiūlyti dar geresnę kainą.

   Ekrano keitimo darbai neužtrunka labai ilgai ir paprastai savo klientams suremontuotą iPhone 6 Plus galėsime atiduoti jau už poros valandų arba kitos darbo dienos eigoje.

   iPhone 6 Plus baterijos keitimas

   Kiekvieno telefono baterija turi ribotą tarnavimo laiką. Jeigu pasiektas krovimo ciklų limitas, baterija ima išsikrauti daug greičiau. Tokiu atveju reikalingas specialus iPhone 6 Plus remontas – baterijos keitimas. Daug ką gali gundyti tokį darbą pasidaryti patiems, tačiau bet kuris iPhone 6 Plus remontas turėtų būti atliekamas patyrusių specialistų. Phonefix užtikrina darbų kokybę ir suteikia garantiją. Neturint specializuotos įrangos neįmanomas net ir paprasčiausias iPhone 6 Plus taisymas. Be to, keitimas pas mus užtruks vos porą valandų.

   Paslaugos gera kaina!

   Aukšta technikų kvalifikacija bei kokybiška darbams naudojama įranga užtikrina, kad iPhone 6 Plus remontas ir jo paslaugos atliekamos greitai. Didelis produktyvumas leidžia remontuoti visų modelių iPhone geromis kainomis. 

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!