PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Iphone 5c remontas

Siekdami išlaikyti klientų pasitikėjimą, kiekvieną dieną sunkiai dirbame. Žinome, kiek problemų gali sukelti sugedęs telefonas, todėl į kiekvieną remontą žiūrime individualiai ir atsakingai. Jūsų Apple iPhone sutvarkysime per 1 valandą, suteiksime mažiausiai 3 mėnesių garantiją bei pasiūlysime žemiausią remonto kainą.

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  GedimasKaina
  LCD ekrano ir sensorikos (stiklo) keitimas
  Akcija!
  29€
  Galinio viršelio keitimas39€
  Baterijos keitimas
  Akcija!
  24€
  Krovimo lizdo keitimas
  Akcija!
  24€
  Galinės kameros keitimas21€
  Priekinės kameros keitimas16€
  Garsiakalbio keitimas19€
  Ausinių lizdo keitimas24€
  Pagrindinio mygtuko šleifo keitimas15€
  Įjungimo mygtuko keitimas16€
  Garso įjungimo / išjungimo mygtuko keitimas16€
  Garso reguliavimo mygtukų keitimas16€
  iPhone 5c diagnostikaNemokama

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   Remontas per 1 valandą.
   Esame savo srities profesionalai, todėl iPhone remontą galime atlikti itin greitai ir kokybiškai. Esant nestandartiniams defektams remontas gali užtrukti ilgiau, tačiau Jūs visada būsite apie tai informuoti.
   Kokybės garantija. Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
   Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
   Apdraustų Apple iPhone remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.
   Negalite atvykti? Atvyksime pas jus patys!
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Apie galimybes pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37068162157 arba info@phonefix.lt

   Specializuotas Apple iPhone 5C remonto centras

   Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio Apple iPhone 5C remonto paslaugos.
   Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys Apple iPhone 5C technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl
   investuojame į naujausią iPhone 5C remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų.

   Kokią naudą gausite pasirinkę PhoneFix telefonų remonto centrą?

   • Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
    Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
    Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
    Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
    Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
    Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų. Daugiau informacijos suteiksime numeriu Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157
    Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
    Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
    Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157

   Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano telefono korpusas įlinkęs. Ar galėsite pakeisti tik ekraną?

   Dužus iPhone 5C ekranui, dažnai įlinksta ir pats iPhone 5C korpusas – nesibaiminkite – mūsų servise dirbantys meistrai naudoja įrangą, pagamintą specialiai iPhone 5C korpuso kraštų tiesinimui. Keičiant ekraną ši paslauga visiškai nemokama!

   Kaip keičiate iPhone 5C ekranus?

   Ekrano keitimo darbai atliekami tik su specialiai tam skirtais įrankiais ir medžiagomis, todėl garantuojame greitą ir profesionalų ekrano keitimą. Visi mūsų naudojami iPhone 5C ekranai atitinka gamintojo keliamus kokybės standartus. Tam, kad Jūsų iPhone 5C po ekrano keitimo veiktų nepriekaištingai, ekranai yra daug kartų kruopščiai tikrinami. 

   Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Kiek laiko užtrunka iPhone 5C remontas?

    Mūsų servise iPhone 5C remontas yra atliekamas iki 1 valandos. 

   Ar turite pakaitinių telefonų?

    Taip. Pakaitinį telefoną remonto laikotarpiui suteiksime visiškai nemokamai.

   Unikalus ir kitoks – septintos kartos Apple išmanusis, iPhone 5C išsiskiria savo dizainu. Pavadinime esanti raidė C indikuoja anglišką žodį Color (liet. Spalva), kuris čia labai tinka, kadangi šio modelio Apple išmanieji turėjo daug skirtingų spalvų dizainų. Tai yra ekonominės klasės alternatyva tos kartos flagmanui 5S. Tiesioginiai iPhone 5C įpėdiniai yra SE ir XR modeliai.

   Jeigu jums reikalingas iPhone 5C remontas Vilniuje, Phonefix taisykla yra ta vieta, į kurią jums verta kreiptis. Suremontuosime telefono ekraną, greitai ir kokybiškai atliksime kitus taisymo darbus bei pasiūlysime gerą kainą visoms paslaugoms.

   Greitas ir kokybiškas iPhone 5C taisymas

   Jūsų iPhone 5C suremontuosime greitai ir kokybiškai. Jeigu remonto laiką rezervuosite internetu, jūsų Apple išmanųjį dažniausiai sutvarkysime vos per vieną valandą. Tik labai išimtinais atvejais remontas trunka ilgiau nei kelias valandas. Na, o, jeigu taisymo užduotis truks labai ilgai ir reikalaus sudėtingo technikų darbo, visam remonto laikotarpiui, Phonefix taisykla nemokamai suteiks pakaitinį telefoną.

   Mūsų technikai – kvalifikuoti Apple išmaniųjų įrenginių remonto specialistai. Dėl to pas mus atliekamas iPhone 5C remontas ir visi darbai gauna garantiją, ne trumpesnę nei 3 mėnesiai. Dirbame ir su apdraustais ar garantiją turinčiais įrenginiais.

   Neskubėkite išmesti savo pažeisto iPhone 5C. Kai kada remonto kaštai bus sąlyginai nedideli ir jūs galėsite naudotis puikiai veikiančiu telefonu už nedidelę kainą vietoje to, kad išleistumėte didelę sumą naujo įrenginio pirkimui. Phonefix nuomone, dažniausiai pigiau kainuoja pačio iPhone 5C remonto kaina negu naujo telefono pirkimas!

   iPhone 5C ekrano keitimas

   Šio modelio iPhone turi 4 colių įstrižainės, 640×1136 px LCD ekraną su LED apšvietimu. Savo laiku tai buvo gana aukštos klasės ekranas. Nors dabar yra daug modernesnių technologijų, net ir kelių metų senumo iPhone ekrane matomas vaizdas yra raiškus ir malonus akiai.

   iPhone 5C remontas ekranui turėtų būti atliekamas tik patyrusių technikų rankose. Bandydami patys keisti ekraną susidursite su daug sunkumų. Na, o pačių įrankių, reikalingų darbui atlikti, įsigijimas, jums kainuos daug ir neapsimokės. Mes turime viską vietoje, todėl remontas kainuoja, ko gero pigiau, nei daugumoje kitų remonto vietų.

   iPhone 5C baterijos keitimas

   Skirtingai nei daugumoje kitų telefonų, iPhone modeliuose nėra taip paprasta pakeisti bateriją. Telefoną reikia iš esmės išardyti. Dėl to ir baterijos keitimui Vilniuje reikalingas savotiškas iPhone 5C remontas.

   Šio modelio Apple išmanieji turi 1510 mAh talpos ličio jonų bateriją. Bandydami keisti bateriją patys, užtruksite labai ilgai, dėl to geriau rinktis būtent profesionalaus remonto paslaugas.

   Paslaugos gera kaina!

   Informaciją apie tai, kokia tokio iPhone 5C remonto kaina, rasite mūsų interneto puslapyje esančiame kainyne. Pigiau baterijos keitimą ar kitus remonto darbus atliksime tiems klientams, kurie rezervuos laiką remontui internetu.

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!