PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Samsung S8 Plus remontas

Siekdami išlaikyti klientų pasitikėjimą, kiekvieną dieną sunkiai dirbame. Žinome, kiek problemų gali sukelti sugedęs telefonas, todėl į kiekvieną remontą žiūrime individualiai ir atsakingai. Jūsų telefonui suteiksime mažiausiai 3 mėnesių garantiją bei pasiūlysime žemiausią remonto kainą.

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  GedimasKaina
  Samsung S8 Plus ekrano stikliuko keitimas
  Akcija!
  125€
  Samsung S8 Plus ekrano keitimas175€
  Galinio viršelio keitimas29€
  Baterijos keitimas34€
  Krovimo lizdo keitimas39€
  DiagnostikaNemokama

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   SKUBUS SAMSUNG TELEFONŲ REMONTAS
   Esame savo srities profesionalai ir standartinius remonto darbus atliekame valandos bėgyje. Norėdami sužinoti tikslią remonto trukmę, susisiekite su mumis kontaktiniu numeriu +37068162157 arba el. paštu info@phonefix.lt
   Negalite atvykti? Atvyksime pas jus patys!
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Apie galimybes pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37068162157 arba info@phonefix.lt
   Kokybės garantija. Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
   Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
   Apdraustų Samsung telefonų remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

   PhoneFix LT specializacija – SAMSUNG telefonų remontas.

   • Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio SAMSUNG telefonų remonto paslaugos. Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų

   Kokią naudą gauna pasirinkę PhoneFix?

   • •Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   • • Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   • • Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
   • •Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   • • Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
   • • Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų.
   • •Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
   • • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   • • Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157

   Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Pasaulį, Samsung S8+ arba S8 Plus išvydo 2017 metų balandžio mėnesį. Šis telefonas turėjo būti pats galingiausias ir prestižiškiausias Galaxy S serijos telefonas. Po serijos numeriu einantis ženklinimas „Plus“ reiškia, jog telefonas yra dar didesnis už standartinį modelį. Samsung S8 Plus turi net 6,2 colio įstrižainės Super AMOLED ekraną, o taip pat ir didesnės talpos bateriją. Tačiau žvelgiant į kitus komponentus, tokius kaip: kamera, operatyvinė atmintis, telefono atminties talpa ir dauguma kitų yra identiški su standartinius S8 modeliu.

   Tuo atveju, kada reikalinga telefono diagnostika arba greitai ir kokybiškai atliekamas Samsung S8 Plus remontas Vilniuje. Visada pasiūlysime gerą kainą darbams, o, jeigu rezervuosite laiką internetu, komponentų keitimą ar remontą atliksime dar pigiautaisykla pritaikys nuolaidą! 

   Greitas ir kokybiškas Samsung S8 Plus taisymas

   Samsung S8 Plus remontas Vilniuje gali būti reikalingas dėl daugybės skirtingų priežasčių. Visų pirma, jūsų telefonas gali būti pažeistas mechaniškai. Po sutrenkimo, kontakto su vandeniu ar dėl kitų priežasčių Samsung S8 Plus ekrano keitimas ar baterijos keitimas tampa labai reikalingi. Phonefix taisykloje dirba kompetentingi ir profesionalūs Samsung telefonų technikai, kurie gali greitai ir kokybiškai sutaisyti smulkius ar rimtus pažeidimus.

   Telefonų remontas apsimoka, kadangi dažniausiai daug pigiau yra remontuoti telefoną pakeičiant pažeistas dalis, užuot pirkus naują.

   Visiems remonto darbams suteikiama bent trijų mėnesių garantija. Remontuojame ir apdraustus Samsung S8 Plus telefonus, pateikiame reikalingus išrašus. Esant poreikiui, kol vyksta jūsų telefono remontas, Phonefix taisykla gali nemokamai suteikti pakaitinį telefoną. Na, o, jeigu negalite atvykti ir pristatyti įrenginio remontui patys, susisiekite su mumis ir patys atvyksime pasiimti telefono!

   Samsung S8 Plus ekrano keitimas

   Samsung S8 Plus ekrano keitimas dažniausiai atliekamas vos per maždaug vieną valandą. Greičiausiai remonto paslaugas suteikiame klientams, kurie rezervuoja paslaugų laiką internetu. 

   Kompetentingų technikų rankose pažeistas arba nebeveikiantis ekranas, ar lietimui jautrus stikliukas bus pakeisti nauju. Dėl šių darbų atlikimo kainos dažniausiai reikia teirautis individualiai. Įvertinsime remonto galimybes ir pasistengsime pasiūlyti geriausias remonto sąlygas. 

   Samsung S8 Plus baterijos keitimas

   Kadangi galinis dangtelis nenusiima, Samsung S8 Plus baterijos keitimas turėtų būti atliekamas kompetentingų specialistų rankose. Mūsų meistrai, naudodami geriausias medžiagas ir turėdami geriausias žinias, galės labai greitai ir efektyviai atlikti baterijos keitimą. Tad, jeigu pastebėjote, kad jūsų Samsung S8 Plus itin greitai išsikrauna arba nepavyksta jo įkrauti, reikalingas Samsung S8 Plus remontas, kurį atliksime nedidele kaina!

   Paslaugos gera kaina!

   Šaliname ne tik smulkius, bet ir didelius bei sudėtingus telefonų gedimus. Nemokamai suteikiame pakaitinį telefoną ir garantiją, o diagnostika bei ekspertizė taip pat nieko nekainuoja. Specialistai pristatys remonto planą, praneš numatomą darbų atlikimo trukmę ir pašalins gedimą per trumpiausią įmanomą laiką.

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!