PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Samsung S20 FE remontas

Siekdami išlaikyti klientų pasitikėjimą, kiekvieną dieną sunkiai dirbame. Žinome, kiek problemų gali sukelti sugedęs telefonas, todėl į kiekvieną remontą žiūrime individualiai ir atsakingai. Jūsų telefonui suteiksime mažiausiai 3 mėnesių garantiją bei pasiūlysime žemiausią remonto kainą.

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  GedimasKaina
  Samsung S20 FE ekrano stikliuko keitimas99€
  Samsung S20 FE ekrano keitimas149€
  Galinio viršelio keitimas29€
  Baterijos keitimas39€
  Krovimo lizdo keitimas39€
  DiagnostikaNemokama

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   SKUBUS SAMSUNG TELEFONŲ REMONTAS
   Esame savo srities profesionalai ir standartinius remonto darbus atliekame valandos bėgyje. Norėdami sužinoti tikslią remonto trukmę, susisiekite su mumis kontaktiniu numeriu +37068162157 arba el. paštu info@phonefix.lt
   Negalite atvykti? Atvyksime pas jus patys!
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Apie galimybes pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37068162157 arba info@phonefix.lt
   Kokybės garantija. Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
   Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
   Apdraustų Samsung telefonų remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

   PhoneFix LT specializacija – SAMSUNG telefonų remontas.

   • Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio SAMSUNG telefonų remonto paslaugos. Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų

   Kokią naudą gauna pasirinkę PhoneFix?

   • •Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   • • Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   • • Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
   • •Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   • • Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
   • • Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų.
   • •Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
   • • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   • • Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157

   Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Samsung Galaxy S20 Fan Edition (liet. Fanų leidimas) – Galaxy S20 serijos telefonas, pristatytas kaip pigesnė alternatyva Galaxy S serijos telefonams. Nepaisant to, kad yra pigesnis, S20 FE turi 6,5 colio įstrižainės ekraną, kuris yra didesnis net už brangesnio, S20 modelio ekraną. Būtent S20 FE turi 120 Hz dažnio Super AMOLED ekraną su HDR10+ technologija. Jis siūlo bene geriausią kainos ir kokybės santykį iš visų Samsung siūlomų telefonų.

   Dėka galingo procesoriaus, trigubos galinės kameros ir net 4500 mAh talpos baterijos su greito krovimo galimybe, Samsung S20 FE tapo vienu geriausiai įvertintų telefonų, išleistų 2020 metais.

   Jeigu jums priklausančiam tokio modelio telefonui reikalingas remontas, Phonefix taisykla pasiūlys greitai ir kokybiškai pašalinti visus gedimus ir problemas. Kompetentingi ir kvalifikuoti Samsung telefonų technikai užtikrins, kad Samsung S20 FE remontas Vilniuje praeitų sklandžiai ir gautumėte norimą rezultatą. Juk dažnu atveju Samsung S20 FE remontas savo kaina yra pigiau nei naujo įrenginio pirkimas.

   Greitas ir kokybiškas Samsung S20 FE taisymas

   Greitai ir kokybiškai suremontuoti Samsung S20 FE išmaniuosius telefonus gali tik patyrę ir kompetentingi technikai. Phonefix dirbantys specialistai turi ne tik geriausias žinias apie Samsung telefonų remontą, tačiau ir geriausius įrankius bei medžiagas. Dėl šių priežasčių jūsų telefono remontas atliekamas greičiau nei įprasta ir taip pat, ko gero net pigiau nei daugumoje kitų taisyklų.

   Visiems remonto darbams, nesvarbu ar atliekamas Samsung S20 FE ekrano keitimas, baterijos keitimas ar kitų komponentų tvarkymo darbai, pritaikysime bent 3 mėnesių garantiją. Taisykla suremontuos ir apdraustus įrenginius.

   Samsung S20 FE ekrano keitimas

   Samsung S20 FE ekrano keitimas dažniausiai reikalingas tuomet, kai ekranas tapo pažeistas ir suskilo arba nereaguoja į lietimus. Mes galime pakeisti ne tik ekraną, bet ir lietimui jautrų stikliuką. Ar reikalingas vienas, ar abu darbai, pasakyti galėsime tik po diagnostikos. Ji yra nemokama ir atliekama labai greitai. Mūsų technikai pasirūpins, kad Samsung S20 FE ekrano remontas Vilniuje duotų pačius geriausius rezultatus. Dėl darbų atlikimo kainos teiraukitės interneto puslapyje nurodytais kontaktais.

   Samsung S20 FE baterijos keitimas

   Ličio jonų baterijos yra ganėtinai lengvai pažeidžiamos sutrenkimų metu ar ekstremalaus temperatūrų poveikio bei drėgmės. Taip pat ir per laiką baterija gali susidėvėti. Jeigu pastebėjote, kad telefono baterija išsikrauna daug sparčiau nei įprasta arba padažnėjo kitoks, neprognozuojamas baterijos elgesys, tikėtina, kad reikalingas būtent Samsung S20 FE baterijos keitimas. Tokį remonto darbą dažniausiai atliekame maždaug per 1 valandą.

   Paslaugos gera kaina!

   Samsung S20 FE remontas Vilniuje atliekamas patrauklia kaina. Visų paslaugų įkainius rasite mūsų interneto puslapyje, tačiau dėl daugumos paslaugų S20 FE modeliams, reikėtų teirautis individualiai. Nemokama diagnostika nustatys tikruosius gedimus. Jeigu rezervuosite remontui laiką internetu, paslaugoms pritaikysime nuolaidą.

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!