PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Samsung A51 5G (A516) remontas

Siekdami išlaikyti klientų pasitikėjimą, kiekvieną dieną sunkiai dirbame. Žinome, kiek problemų gali sukelti sugedęs telefonas, todėl į kiekvieną remontą žiūrime individualiai ir atsakingai. Jūsų telefonui suteiksime mažiausiai 3 mėnesių garantiją bei pasiūlysime žemiausią remonto kainą.

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  GedimasKaina
  Samsung A51 5G ekrano stiklo keitimas
  Akcija!
  70€
  Samsung A51 5G ekrano keitimas120€
  Galinio viršelio keitimas29€
  Baterijos keitimas34€
  Krovimo lizdo keitimas34€
  DiagnostikaNemokama

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   SKUBUS SAMSUNG TELEFONŲ REMONTAS
   Esame savo srities profesionalai ir standartinius remonto darbus atliekame valandos bėgyje. Norėdami sužinoti tikslią remonto trukmę, susisiekite su mumis kontaktiniu numeriu +37068162157 arba el. paštu info@phonefix.lt
   Negalite atvykti? Atvyksime pas jus patys!
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Apie galimybes pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37068162157 arba info@phonefix.lt
   Kokybės garantija. Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
   Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
   Apdraustų Samsung telefonų remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

   PhoneFix LT specializacija – SAMSUNG A51 5G (A516) telefonų remontas.

   • Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio SAMSUNG A51 5G (A516) telefonų remonto paslaugos. Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų

   Kokią naudą gauna pasirinkę PhoneFix?

   • •Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   • • Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   • • Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
   • •Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   • • Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
   • • Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų.
   • •Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
   • • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   • • Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157

   Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Ar jus domina bet kurio modelio Samsung telefonų remontas? Tuomet siūlome pasinaudoti telefonų, kompiuterių ir planšetinių kompiuterių taisyklos Phonefix, kurioje dirba savo srities profesionalai, paslaugomis. Mes sutaisysime jūsų telefoną greitai, kokybiškai ir gera kaina, o viso taisymo metu galėsite nemokamai naudotis pakaitiniu telefonu!

   Mes teikiame visas populiariausias remonto paslaugas, tokias kaip ekrano keitimas, kameros remontas ar duomenų atstatymas. Svarbiausia tai, kad jomis gali pasinaudoti visi Lietuvos gyventojai.

   Samsung A51 5G (A516) remontas Vilniuje

   Sugedęs telefonas sukelia nemažai problemų. Mes suprantame, koks šiais laikais svarbus telefonų taisymas, todėl teikiame paslaugas visoje Lietuvoje. Nors mūsų taisykla Phonefix yra įsikūrusi adresu S. Žukausko g. 1, Vilnius, jūs galite apsilankyti mūsų interneto puslapyje ir užpildyti kurjerio iškvietimo į namus formą. Atvykęs kurjeris paims jūsų sugedusį įrenginį ir period į mūsų rankas, o po taisymo grąžins jums. Atsiskaityti už remonto paslaugas galėsite po visų darbų. Įprastai visas procesas su paėmimu ir grąžinimu užtrunka tris darbo dienas.

   Norite greičiau? Atneškite savo telefoną patys ir atsiimkite jį dar tą pačią dieną! Mielai laukiame jūsų darbo metu, o norint telefoną atnešti ne darbo metu, būtina iš anksto susisiekti. Beje, pas mus teikiamas garantinis remontas – visiems darbams yra suteikiama mažiausiai trijų mėnesių garantija.

   Darbai, kuriuos atliekame Samsung A51 5G (A516) telefonams

   Reikalingas akumuliatoriaus keitimas? O gal garsiakalbių remontas? Visas šias ir dar daugiau paslaugų rasite taisykloje Phonefix. Įvairiems Samsung modeliams šiuo metu galimos šios paslaugos:

   Ekrano stiklo keitimas;
   Ekrano keitimas;
   Galinio viršelio keitimas;
   Baterijos keitimas;
   Krovimo lizdo keitimas.

   Taisyti pas mus tikrai apsimoka, nes gausite ne tik garantiją, nemokamą kurjerio paslaugą bei pakaitinį telefoną, bet ir įrenginio diagnostiką, kuri jums nieko nekainuos. Diagnostika yra naudinga visiems, nes jos metu matomi net ir menkiausi defektai, kurie ateityje gali sukelti problemų. Jūsų telefonas apdraustas? Puiku, mes taisome ir apdraustus įrenginius, suteikiame visas sąskaitas, defektų ir atliktų darbų aktus.

   Samsung A51 5G (A516) remonto kainos

   Dažnai telefonas sugenda netikėtai, o jo taisymo reikia kaip įmanoma skubiau. Tokiu atveju svarbu ne tik greitis ir kokybė, bet ir kaina. Mūsų taisykloje siūlomos tikrai rinkoje konkurencingos kainos, o populiariausiems remonto darbams neretai taikomos akcijos. Žinoma, akcija nebūtina norint susitaisyti telefoną pigiau – tereikia atlikti vieną iš šių veiksmų:

   Taisymo laiką rezervuoti iš anksto. Klientams, rezervavusiems laiką, suteiksime nuolaidą. Beje, laiko rezervacija itin naudinga, nes mes galime pasirūpinti reikiamomis detalėmis iš anksto;
   Taisyti kelis defektus vienu metu. Jei diagnostikos metu aptiksime kelis gedimus, siūlome juos sutaisyti vienu metu – tai išties apsimoka, nes pritaikysime nuolaidą.

   Neradote konkrečios kainos mūsų kainyne? Kreipkitės į mus, visada padėsime!

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!