Kurjerio iškvietimas vienu mygtuko paspaudimu!

 


* Vardas pavardė

* Telefono numeris

* Tikslus telefono modelis (gamintojas, modelis pvz: Apple iPhone 5s)

* Adresas (miestas, gatvė, namo numeris)

* El. pašto adresas

* Jums patogi diena paimti telefoną (pvz 2017.12.31)

* Gedimo aprašymas (pvz: neveikia įjungimo mygtukas ir skilęs ekranas)

Komentarai:(pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

* Apmokėjimo būdas


* Saugos patikrinimas


Siųsti formą
Remontas sėkmingai užsakytas, susisieksime artimiausiu metu.

Kurjerio iškvietimas

    

PhoneFix.lt telefonų servisas bendradarbiaudamas su užsienio kapitalo kurjerių kompanija "DPD Lietuva" siūlo itin patogų ir greitą Jūsų mobiliojo ryšio įrenginio remontą bet kurioje Lietuvos vietoje.

 

Kaip tai veikia?

1.Pagrindinėje meniu juostoje spaudžiate "telefonų remontas" ir pasirenkate Jūsų telefono gamintoją, tada pasirenkate modelį ir peržiūrėję remonto kainoraštį (į kainą įskaičiuota darbas ir visiškai nauja, aukščiausios kokybės detalė) spaudžiate "remonto užsakymas kurjeriu" (nuorodą rasite kainoraščio lentelės apačioje.)

2.Atsidarę kurjerio iškvietimo lentelę teisingai ir tiksliai užpildykite nurodytus laukelius. Informacija reikalinga tam, kad galėtume ją pateikti DPD kurjeriams. Iškart po pildymui skirtais laukeliais rasite dvi atsiskaitymo galimybes: banku (paysera sistema) arba grynaisiais pinigais, kuriuos sumokėsite kurjeriui atgave suremontuotą telefoną.

3.Gavę užpildytą informaciją mes akimirksniu užsakysime kurjerius.

 

Kiek laiko trunka?

Jūsų pateikta informacija mus pasieks per kelias sekundes. Jūsų paruošta siunta bus paimta sekančią dieną (išskyrus šeštadienį, sekmadienį.) DPD kurjeriai įrenginį remontui pristato sekančią darbo dieną. Gavę įrenginį, jį suremontuojame ir dar tą pačią dieną išsiunčiame Jums. Visas procesas dažniausiai užtrunka 3 dienas (įskaitant ir telefono atidavimo dieną.)

 

Kiek kainuoja?

PhoneFix.lt komanda siekia pasiūlyti geriausią kainą, todėl dalį transportavimo išlaidų apmokame mes. Jums reikia sumokėti tik pusę kelionės išlaidų, kurios sudaro tris eurus.

 

Kokios atsiskaitymo galimybės?

Yra dvi apmokėjimo galimybės:

1.Banku (gavę Jūsų užsakymą mes atsiųsime Jums sąskaitą bankiniam pavedimui)

2.Grynaisiais pinigais (jeigu Jums tai atrodo saugiau, mes suteikiame galimybę atsiskaityti grynaisiais pinigais, kuriuos sumokėsite kurjeriui, atgavus suremontuotą įrenginį.)

 

Kokios garantijos?

PhoneFix.lt atliktam telefono remontui suteikia 3mėn. garantiją. 

 

Kaip teisingai supakuoti?

Phonefix.lt komanda rekomenduoja savo išmanųjį telefoną įvynioti į burbulinę plėvelę/maišelį ar kitą apsauginę pakavimo medžiagą taip, kad nebūtų laisvumo. Suvyniotą telefoną įdėkite į dėžutę, adreso rašyti nereikia, kurjeris turės siuntos etiketes su savimi.