Nokia Lumia 1320 LCD ekrano keitimas

77.00€
Prekės kodas: 7290
Prieinamumas: Sandėlyje

Nokia Lumia 1320 ekrano keitimui naudojamos tik aukščiausios kokybės detalės, kurioms suteikiame net 3 mėn. garantiją. Darbai atliekami tik su specialiai tam skirtais įrankiais ir medžiagomis. Mūsų naudojami optiškai skaidrūs klijai LCD modulių tvirtinimui ne tik garantuoja puikią estetinę Jūsų telefono išvaizdą po ekrano keitimo darbų, jie taip pat pasižymi amortizuojančiomis savybėmis – būtent tai sumažina ekrano skilimo tikimybę.

Po Nokia Lumia 1320 ekrano keitimo yra būtina bent 10 valandų telefoną laikyti ramybės būsenoje, jog klijai tinkamai sudžiūtų, todėl ekrano keitimas užtruks iki 3 darbo dienų.

Jeigu neturite galimybės pristatyti telefono į mūsų serviso centrus Vilniuje ar Kaune, siūlome pasinaudoti mūsų paslauga – "kurjerio iškvietimas". Apie tai daugiau: SPAUSKITE ČIA        

P.S. Užsakydami ekrano remontą, nekreipkite dėmesio į paveikslėlyje matomo telefono spalvą. Jūsų naujas ekranas bus lygiai tokios pačios spalvos, kaip ir senasis.

 

 

Štai Jums keletas patarimų, kaip  išsaugoti sveiką išmaniojo telefono ekraną:

1. Visada laikykite telefoną jam skirtame dėkle.

2. Užsiklijuokite apsauginį stikliuką (jeigu Jums tai sukelia diskomfortą, primename, kad yra net keletas skirtingų storių apsauginių stikliukų modelių.)

3. Venkite telefoną laikyti kartu su aštriais daiktais (raktais, darbo įrankiais ir pan.)

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML nėra išverstas!
Blogas           Geras