PhoneFix phone repairs: +370 681 62157

  • Vilnius

    S.Žukausko g. 1
  • Monday - Saturday

    I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Kompiuterio mikroschemų litavimas

Kompiuterio mikroschemų litavimas yra sudėtingas procesas, kurį turi atlikti profesionalūs specialistai. Jeigu jums reikalingas bet kokių mikroschemų remontas, kreipkitės į telefonų, kompiuterių ir planšetinių kompiuterių taisyklą Phonefix.lr specialistus – čia visi mikroschemų litavimo darbai atliekami greitai, kokybiškai ir gera kaina!

Kas yra kompiuterio mikroschema?

Kompiuterio mikroschema, arba kitaip mikročipas, yra integruota schema arba nedidelė puslaidininkinės medžiagos plokštelė su integruota grandine. Mikroschemas sudaro šiuolaikinio skaitmeninio kompiuterio apdorojimo ir atminties blokai. Jų gamyba yra labai tiksli, o kompiuterių meistras lituoja mikroschemas „švarioje patalpoje“, nes net dėl mikroskopinio užteršimo mikročipas gali sugesti. Mikroschemos yra vienas iš pagrindinių elektroninių įrenginių komponentų, ypač kompiuteriuose. Kompiuterių mikroschemoms gaminti būtinos medžiagos yra silicio dioksidas, silicio plokštelės, hafnis, tantalas, paladis, chromas, kobaltas, platina, taurieji metalai.

Yra keletas pagrindinių kompiuterių mikroschemų klasifikacijų, įskaitant analoginius, skaitmeninius ir mišrius signalus. Šios skirtingos klasifikacijos nustato, kaip mikroschemos perduoda signalus ir valdo energiją. Jų dydis ir efektyvumas taip pat priklauso nuo klasifikacijos, o skaitmeninis kompiuterio čipas yra mažiausias, efektyviausias, galingiausias ir plačiausiai naudojamas, perduodantis duomenų signalus kaip vienetų ir nulių derinį.

Priežastys, dėl kurių reikia lituoti kompiuterio mikroschemas

Mažos kompiuterio mikroschemos yra labai svarbi dalis kompiuteriuose. Mikroschemų būna įvairių, jos randamos motininėje, arba kitaip vadinamoje pagrindinėje, plokštėje. Dažnu atveju joms sugedus padėti gali mikroschemų litavimas. Mikroschemų litavimas yra procesas, kurio metu gaminamas lydmetalis. Skirtingi lydmetaliai dažniausiai gaminami iš tokių metalų kaip bismutas, cinkas, indis, stibis, varis, sidabras ir auksas.

Galimi dviejų tipų mikroschemos (čipo) elektroninių komponentų litavimo būdai: vienas yra rankinis litavimas lituojant padą elektriniu lituokliu, kaip vienas galas užspaudžiamas pincetu, o kitas pritvirtinamas prie atitinkamo padėklo. Antrasis tipas yra mašininis suvirinimas susidarius trafaretinį ekraną, atspausdinant litavimo pastą ant plokštės, o tada rankiniu ar mašininiu būdu įdedant lituojamus mikroschemos komponentus.

Dažniausios kompiuterių mikroschemų gedimo priežastys yra:

  • Vandens padaryta žala, pavyzdžiui, aplieta mikroschema;
  • Perkaitimas.

Kad išvengtumėte kompiuterio mikroschemų gedimo, saugokite įrenginį nuo skysčių, pasirūpinkite, kad aušinimo sistema sklandžiai veiktų ir valykite dulkes iš kompiuterio. Dulkių sankaupos taip pat gali sukelti perkaitimą.

Kiek kainuoja mikroschemų litavimas?

Konkreti mikroschemų litavimo kaina priklauso nuo gedimo sudėtingumo ir mikroschemos tipo. Beje, kiekvienos taisyklos įkainiai gali skirtis. Taisykloje Phonefix.lt kompiuterio mikroschemų litavimas kainuoja nuo 20 eurų.

Kokybiškas kompiuterio mikroschemų litavimas Phonefix.lt gera kaina

Kompiuterio mikroschemų litavimas yra labai atsakingas darbas, kuriam reikia profesionalių žinių, įgūdžių ir patirties, be to, ne kiekvienas gali lituoti mikroschemas. Ieškote, kur kokybiškai, greitai ir gera kaina lituojamos kompiuterio mikroschemos? Kreipkitės į telefonų, kompiuterių ir planšetinių kompiuterių taisyklą Phonefix.lt – pas mus siūloma puiki kokybė už gerą kainą.

Book a time - get a discount

    en_US